baner strona glowna

Sankt Petersburg 2018

TERMIN: 02-11.06.2018

 

DZIEŃ 1          W godzinach porannych 05:00. Bezpośredni przejazd przez Polskę na Litwę z krótkimi postojami na trasie i kontynuacja podróży do Kowna . Wieczorem spacer po starówce kowieńskiej . Kolacja i nocleg w hotelu.

DZIEŃ 2          Po śniadaniu przejazd do Rygi, zwiedzanie najstarszej części miasta z przewodnikiem , czas do własnej dyspozycji a następnie przejazd na kolację i nocleg do Tallina .

DZIEŃ 3          Śniadanie w hotelu i wyjazd do centrum Tallina, zwiedzanie miasta z przewodnikiem a następnie kontynuacja podróży do Sankt Petersburga . Kolacja i nocleg .

DZIEŃ 4          Po śniadaniu zwiedzanie miasta: Ermitaż, Sobór Kazański, Sobór Św. Izaaka, Cerkiew Zbawiciela, Aleje Newskie, Twierdza Pietro-Pawłoska. Kolacja i nocleg. (fakultatywnie) wyjazd na podnoszenie mostów nocą

DZIEŃ 5          Śniadanie , wyjazd do Peterhoffu i zwiedzanie: Pałacu i Pięknego parku nad Zatoką Fińską. Powrót do centrum miasta i czas wolny przy Prospekcie Newskim . Wieczorem kolacja a po niej (fakultatywnie) występ folklorystyczny w Pałacu Mikołajewskim płatny około 50€ . Nocleg.

DZIEŃ 6          Po śniadaniu przejazd do Carskiego Sioła letniej rezydencji Carów. Zwiedzanie ( Replika Bursztynowej Komnaty) , następnie przejazd do granicy z Łotwą i kontynuacja podróży do Dauvgapilis . Kolacja i nocleg w hotelu.  

DZIEŃ 7          Śniadanie w hotelu i przejazd do Wilna , spotkanie z przewodnikiem , następnie przejazd na główną nekropolię Wilna – Cmentarz na Rosie , później zwiedzanie centralnej części miasta m.in. Ostra Brama. Kolacja i nocleg w hotelu.

DZIEŃ 8          Po śniadaniu kontynuacja zwiedzania Wilna : Kościół Św. Teresy, Kościół Św. Piotra i Pawła, Katedra Wileńska, Kościół Św. Ducha. Kolacja i nocleg w hotelu w Augustowie.

DZIEŃ 9          Śniadanie a po nim całodzienny wypoczynek nad jeziorem fakultatywnie rejs statkiem do Studzienicznej (płatne dodatkowo około 25 PLN) . Wieczorem kolacja i nocleg w hotelu

DZIEŃ 10        Śniadanie a po nim bezpośredni przejazd do granicy i dalej do Warszawy , tam krótka przerwa na starówce . Kontynuacja podróży do Bielawy . Planowany powrót około północy i zakończenie wycieczki.

                                                          

                                                    CENA : 500 EURO + 800 PLN

Świadczenia zawarte w cenie:

- przejazd autokarem klasy LUX

- przewodnicy lokalni

- 9 noclegów w hotelach + HB

- Ubezpieczenie NW i KL

- wiza rosyjska

Wstępy do zwiedzanych obiektów płatne dodatkowo około 60 €

TURYSTYKA KRAJOWA I ZAGRANICZNA „ PIAST TOURIST „ JÓZEF SZPETKOWSKI

BRZEG UL. PIŁSUDSKIEGO 23/11

TEL: +48 / 602 339 806 lub 77/ 444 14 72

E-MAIL : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapisy kancelarii parafialnej lub w biurze podróży

Copyright © 2016-2018 Parafia pw. Św. Henryka we Wrocławiu. All Rights Reserved. Powered by Perucki.pl