baner strona glowna

mb fatima
Jubileuszowa Pielgrzymka

Do Fatimy 2017

Termin: 4-13 czerwca 2017 r.

 

 

Dzień 1           Wyjazd w godzinach popołudniowych około godziny 15.00 i bezpośredni przejazd przez Niemcy do Francji. (nocna podróż).

Dzień 2           W godzinach porannych toaleta i śniadanie własne a następnie przejazd do centrum Paryża, spotkanie z przewodnikiem i wizyta w Sanktuarium Cudownego Medalika, wizyta w domu macierzystym zgromadzenia Najświętszych Serc, Msza Święta. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 3           Śniadanie w hotelu a następnie wyjazd do Lourdes z postojem w Tours, tam nawiedzenie bazyliki Św. Marcina. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 4           W godzinach porannych śniadanie i przejazd do Fatimy, zakwaterowanie, odpoczynek i czas do własnej dyspozycji. Kolacja i (fakultatywnie) wieczorny różaniec ze świecami. Nocleg w hotelu.

Dzień 5           Całodzienny pobyt w Fatimie: Msza Święta w dolinie Cova da Iria, nawiedzenie bazyliki, Droga Krzyżowa. Przejazd do miejscowości Łucji, Franciszka, Hiacynty oraz zwiedzanie ich domów rodzinnych. Po południu czas wolny, kolacja a po niej udział w wieczornej procesji różańcowej i nocny przejazd do Barcelony.

Dzień 6           Śniadanie pielgrzymkowe i kontynuacja podróży do Montserrat, Msza Święta, zwiedzanie i przejazd na kolacje i nocleg do hotelu w okolicach Calelli.

Dzień 7           Po śniadaniu przejazd przez Wybrzeże Lazurowe z krótkim postojem w Cannes a następnie  na wybrzeże  Liguryjskie do Włoch.  Kolacja i nocleg w hotelu w okolicach Savony.

Dzień 8           Po śniadaniu przejazd do Trydentu – miasta soborów , zwiedzanie katedry oraz starówki miejskiej, czas do własnej dyspozycji i kontynuacja podróży do Innsbrucku. Kolacja i nocleg w hotelu.  

Dzień 9           Śniadanie w hotelu i przejazd malowniczą trasą alpejską przez Garmisch-Partenkirchen do Wies, tam Msza Święta, zwiedzanie i kontynuacja podróży do Andechs – miejsca urodzenia Jadwigi, księżnej śląskiej, zwiedzanie posiłek
i wyjazd w kierunku Polski. Planowany powrót około północy i zakończenie pielgrzymki.

Świadczenia zawarte w cenie :                                                CENA:  500 €
- Przejazd autokarem

- 6 noclegów hotelach + HB                                                                
- Ubezpieczenie NW i KL

- Przewodnik na całej trasie

Wstępy do zwiedzanych obiektów płatne dodatkowo około 35 €

Zapisy i szczegółowe informacje w kancelarii parafialnej
i u ks. Proboszcza Krzysztofa Maka

TURYSTYKA KRAJOWA I ZAGRANICZNA „PIAST TOURIST” JÓZEF SZPETKOWSKI

BRZEG UL. PIŁSUDSKIEGO 23/11

TEL: +48 / 602 339 806 lub 77/ 444 14 72

E-MAIL : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2016-2018 Parafia pw. Św. Henryka we Wrocławiu. All Rights Reserved. Powered by Perucki.pl