baner strona glowna

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

 

7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 21)

9.00 O zdrowie dla Zdzisławy (f) i ulgę w cierpieniu dla niej

11.00 ++ Mąż Zygmunt Biczysko (21 r.śm.), Rodzice, Rodzeństwo

12.30 Za Parafian

12.30 Za organistę, chór i scholę

18.30 O zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Najświętszej dla Michała z okazji 25 urodzin

20.00 O zdrowie dla Andrzeja

 

PONIEDZIAŁEK 23.11.2020 ŚW. KLEMENSA I, PAPIEŻA

 

7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 22)

9.00 ++ Edyta (10 r.śm.), Wacław, Marek, Michałek; Rodzice: Aniela i Franciszek Śmiałek, Jerzy

           Opas i zmarli z Rodziny Śmiałek

18.30 + Urszula Klauzińska (intencja od uczestników pogrzebu)

 

 

WTOREK 24.11.2020 ŚW. ANDRZEJA DUNG-LAC i TOWARZYSZY

 

7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 23)

9.00 Dziękczynna za otrzymane łaski i opiekę nad Urszulą i całą Rodziną

18.30 W intencji wnuczki Nadii z okazji 6 rocznicy urodzin

 

ŚRODA 25.11.2020 ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ

 

7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 24)

9.00 ++ Katarzyna i Michał Pasierbscy (37 r.śm.)

18.30 Nowennowa:

  1. + Za małżeństwo Heleny i Grzegorza
  2. + Stanisława (f) Głębocka
  3. + ks. Krzysztof i zmarli z Rodziny
  4. + Zbigniew Fila
  5. + Antoni i Joanna

                       

CZWARTEK 26.11.2020

 

7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 25)

9.00 Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla kapłanów

18.30 + Eugenia Kucharska (14 r.śm.)

 

PIĄTEK 27.11.2020

 

7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 26)

9.00 W intencji Marii z okazji 85 rocznicy urodzin, o bł. Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki

       Najświętszej

18.30 + Zbigniew Albrychiewicz

 

 

SOBOTA 28.11.2020

7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 27)

9.00 ++ Rodzice: Józef i Helena Maluty; Dziadkowie: Katarzyna i Adam; Anna i Jan

18.30 ++ Kazimierz (9 r.śm.), Stanisław, Małgorzata, Józef, Teściowie i Dziadkowie – aby dobry Bóg

               przyjął ich do Królestwa Bożego

 

7.00 ++ Mirosława (f) Kuklok – intencja od Siostry Bożeny z Rodziną

9.00 ++ Józefa (f) Klimecka (11 r.śm.); Rodzice Wacław i Gertruda; Teściowie: Roch i Antonina,  

             Szwagier Henryk i wszyscy zmarli z obu Rodzin

11.00 ++ Paulina Sosnowska, Józef Sosnowski, Franciszek Czerniawski i zmarli rodzice

12.30 Za Parafian oraz za zmarłych czytanych w wypominkach w minionym tygodniu

12.30 W intencjach Apostolatu Zbawczego Cierpienia: o radość życia wiecznego dla Marianny Rasały

18.30 REZERWACJA

20.00 + Stanisław Butwicki (greg. 14)

 

PONIEDZIAŁEK 16.11.2020

 

7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 15)

9.00 REZERWACJA

18.30 ++ Piotr Krasucki; Rodzice: Zofia i Stanisław Buzdygan

 

 

WTOREK 17.11.2020 ŚW. ELŻBIETY WĘGIERSKIEJ

 

7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 16)

9.00 + Antoni Wilk (3 r.śm.)

18.30 + Brat Józef Gutka (15 r.śm.)

 

ŚRODA 18.11.2020 BŁ. KAROLINY KÓZKÓWNY, DZ.

 

7.00 + Mama Władysława, o radość nieba

9.00 + Stanisław Butwicki (greg. 17)

18.30 Nowennowa:

  1. ++ Stanisław, Genowefa, Czesław, Zbigniew – zmarli z Rodziny Zarzyckich

             

                

CZWARTEK 19.11.2020

 

7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 18)

9.00 + Helena Kruczek (od Siostrzenicy Grażyny z Rodziną)

18.30 ++ Rodzice: Leontyna i Stanisław, Zofia i Lucjan

 

PIĄTEK 20.11.2020 ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO

 

7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 19)

9.00 Do Miłosierdzia Bożego za żywych

18.30 Zbiorowa za zmarłych:

  1. + Władysława Walkowiak (od uczestników pogrzebu)
  2. + Stefan Caliński (od uczestników pogrzebu)
  3. + Julia Gerałtowska (od uczestników pogrzebu)
  4. + Juliusz Górnicki (od uczestników pogrzebu)
  5. + Leokadia Sokaluk (od uczestników pogrzebu)
  6. + Gertruda Godlejewska (od uczestników pogrzebu)
  7. + Stanisław Dzień (od uczestników pogrzebu)
  8. + Maria Janik (od uczestników pogrzebu)

 

 

SOBOTA 21.11.2020 OFIAROWANIE NMP

7.00 REZERWACJA

9.00 + Stanisław Butwicki (greg. 20)

18.30 ++ Mąż Roman Kwaśnica (15 r.śm.), Rodzice: Rozalia i Henryk, Teściowie: Paulina i Jan

 

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

 

7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 21)

9.00 REZERWACJA

11.00 ++ Mąż Zygmunt Biczysko (21 r.śm.), Rodzice, Rodzeństwo

12.30 Za Parafian

12.30 Za organistę, chór i scholę

18.30 O zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Najświętszej dla Michała z okazji 25 urodzin

20.00 REZERWACJA

TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA

 

7.00 ++ Siostra Dobrosława (18 r.śm.), Wanda, Urszula, Marian i zmarli z Rodziny Adamskich

9.00 + Teresa Szulc (1 r.śm.)

11.00 ++Bogumiła (f) Nurek, Janina i Józef Ochędzan

12.30 W intencji Marii Kulig z okazji 90 urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą
           o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej

12.30 Za Parafian oraz za zmarłych czytanych w wypominkach w minionym tygodniu

18.30 ++ Szczepan Rudziński (17 r.śm.), Ewa Święcka

20.00 + Stanisław Butwicki (greg. 7)

 

PONIEDZIAŁEK 09.11.2020 ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ

 

7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 8)

9.00 ++ Maria, Marianna, Karol, Szczepan i zmarli z Rodziny

18.30 W intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Radia Maryja i Telewizji TRWAM

 

 

WTOREK 10.11.2020 ŚW. LEONA WIELKIEGO

 

7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 9)

9.00 ++ Henryk i Stanisława (f) Jóźwiak

18.30 ++ Rodzice: Józefa (f) i Władysław Kaźmierczak i zmarli z Rodziny Kostyry, Jastrzębskich
               i Mordali

 

ŚRODA 11.11.2020 ŚW. MARCINA z TOURS,

102 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

 

7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 10)

9.00 ++ Tadeusz i Towarzysze aresztowani i rozstrzelani (79 r.śm.)

18.30 Nowennowa: imieniny Maria Hałdzińska

                                   1.++ Mama Łucja Pasławska (8 r.śm.), Ojciec Władysław, Brat Stefan

  1. + Tadeusz (8 r.śm.)
  2. ++ Marian i Janina Lisiccy

                

CZWARTEK 12.11.2020 ŚW. JOZAFATA, BISKUPA i MĘCZENNIKA

 

7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 11)

9.00 ++ Rodzice: Józef i Maria, Synowa Barbara, Brat Józef

18.30 ++ Rodzice: Marianna i Jan, Teściowie: Antonina i Leonard, Mąż Witold

 

PIĄTEK 13.11.2020 ŚW. BENEDYKTA, JANA, MATEUSZA, IZAAKA i KRYSTYNA

 

7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 12)

9.00 + Marian Wodzisławski (intencja od małżonki)

18.30 Zbiorowa za zmarłych:

  1. ++ Brat Ignacy, Rodzice: Aniela i Władysław Majkowscy, Rodzice: Adela i Franciszek

         Marcinkowscy

  1. + Jerzy Płonka (intencja od uczestników pogrzebu)
  2. ++ z Rodziny Wijas: Wincenty, Kazimiera, Julia, Dariusz; z Rodziny Kępka: Stefan
                 i Władysława (f), Andrzej, Jolanta Kępka – Wijas
  3. ++ Nela Staniszewska, Aleksander

 

SOBOTA 14.11.2020

7.00 ++ Maria, Adam (7 r.śm.), Piotr (38 r.śm.) i zmarli z Rodziny Śmiechowiczów

7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 13)

9.00 + Marian Wodzisławski (intencja od małżonki)

18.30 Msza dziękczynna z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski, opiekę Ducha Bożego dla Jadwigi,

         Agnieszki i Elżbiety, księdza Mirosława i Dariusza oraz za ich Rodziny

 

TRZYDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA ZWYKŁA

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

 

7.00 ++ Czesław, Janina, Rodzice, Rodzeństwo

9.00 ++ Rodzice, Rodzeństwo; Michał, Franciszka (f), Adam, Antonina, Władysław, Michalina

11.00 + Stanisław Zakrzewski (13 r.śm.)

12.30 W intencjach Wspólnoty Żywego Różańca

18.30 ++ Henryka (f) Nowacka, Bronisław Nowacki, Aniela i Józef Bożek

20.00 ++ Zdzisława (1 r.śm.), Henryk (3 r.śm.)

 

PONIEDZIAŁEK 02.11.2020 WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

 

7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 1)

9.00 ++ Rodzice, Teściowie, Rodzeństwo

18.30 ++ Mąż Czesław Skuriat, Rodzice: Rodzice: Maria i Józef Semp, Teściowie: Jadwiga
                   i Włodzimierz Skuriat, Danuta i Grzegorz Grzegorczyk, Jerzy, Artur

 

 

WTOREK 03.11.2020 ŚW. MARCINA

 

7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 2)

9.00 + Helena Kruczek (intencja od Siostrzeńca Zbigniewa z Rodziną)

18.30 REZERWACJA

 

ŚRODA 04.11.2020

 

7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 3)

9.00 O zdrowie i bł. Boże dla Elżbiety

18.30 Nowennowa:

  1. O bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Sylwii
  2. Imieniny Elżbiety Figuła
  3. Dziękczynna za nawrócenie i z prośbą o wstawiennictwo i kierownictwo

                                     duchowe dla Ewy

  1. + Helena

                                  

                            

CZWARTEK 05.11.2020

 

7.00 W intencji Księdza Sławka z okazji imienin, o zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Najświętszej oraz

       w intencji wszystkich kapłanów

7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 4)

9.00 ++ Zofia, Jan, Marian, Łukasz i zmarli z Rodziny Chabasińskich

18.30 ++ Józef (12 r.śm.) i zmarli z Rodziny Kwaśnica, Potyraj, Maj, Woźniak, Bednarskich

 

PIĄTEK 06.11.2020

 

7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 5)

9.00 + Barbara Razik (1 r.śm.)

18.30 ++ Eugenia i Kazimierz Paszowscy i zmarli z Rodziny Mielniczynów, Sobczaków, Paszowskich

 


 

SOBOTA 07.11.2020

7.00 O wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu Maryi i za zmarłych, którzy modlili się 13 dnia każdego

       miesiąca na różańcu

9.00 O uzdrowienie za przyczyną św. Charbela

9.00 + Stanisław Butwicki (greg. 6)

18.30 + Marian Wodzisławski (intencja od małżonki)

TRZYDZIESTA NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 ++ Bronisława (f) i Stanisław Markiewicz; Helena i Józef Nowak, Barbara Górnik, Wiesława (f),

             Ryszard Markiewicz i zmarli z obu stron

9.00 ++ Kazimiera Krucka, Wiesława (f) Krucka, Jan i Jerzy Kruccy

9.00 + Ciocia Zosia (11 r.śm.)

11.00 ++ Stanisław i Henryk, dziadkowie z obu stron

12.30 ++ Irena Bałtarowicz, ++ Rodzice z obu stron; i w intencji Jana z okazji 79 urodzin oraz za

             wnuki Bartosza i Adriana z okazji 31 urodzin (o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej

12.30 + Tomasz Dziubiński (z racji pogrzebu)

18.30 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 25)

20.00 ++ Zmarli z Rodzin: Celińskich, Kaplerów, Aniela Chruścińska, Maria Ziaja

 

PONIEDZIAŁEK 26.10.2020

 

7.00 ++ Rodzice: Franciszka (f), Marian, Anna, Antoni, Mąż Stanisław Bańcer i zmarli z Rodziny

9.00 O wynagrodzenie Trójcy Przenajświętszej za grzechy parafian i Polaków

18.30 W intencji Doroty Martyniak – Fichtner z okazji 50 rocznicy urodzin, z prośbą o zdrowie, bł.

           Boże i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia

18.30 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 26)

 

 

WTOREK 27.10.2020

 

7.00 W intencji wszystkich kapłanów, którzy przez lata odwiedzali z posługą sakramentalną Panią

       Natalię Porysiak – dla żyjących o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej, a dla zmarłych

       radość nieba

9.00 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 27)

18.30 + Jan Habko (20 r.śm.) i zmarli z Rodziny

 

ŚRODA 28.10.2020 ŚW. APOSTOŁÓW SZYMONA i JUDY TADEUSZA

 

7.00 ++ Zmarli z Rodzin: Pęcherskich i Janików

9.00 ++ Tadeusz, Aniela

18.30 Nowennowa: + Józefa (f) Maciejewska (greg. 28)

                                  

                            

CZWARTEK 29.10.2020

 

7.00 + Helena Kruczek (intencja od Siostry Janiny)

9.00 Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Matki

       Najświętszej dla kapłanów

18.30 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 29)

 

PIĄTEK 30.10.2020

 

7.00 + Helena Kruczek (intencja od chrzestnego Jerzego z Rodziną)

9.00 Do Miłosierdzia Bożego za żywych

18.30 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 30)

 


 

SOBOTA 31.10.2020

7.00 ++ Rodzice, Dziadkowie, Mąż, Teściowa i cała Rodzina

9.00 + Marian Wodzisławski (intencja od małżonki)

18.30 ++ Mama Bronisława, Tato Stefan

DWUDZIESTA DZIEWIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 ++ Bracia: Edward i Jerzy Porysiak, Rodzice: Zofia i Franciszek Porysiak, Wujek Wacław

             Jeziorek

9.00 + Zenon Czajkowski (13 r.śm.)

9.00 ++ Rodzice: Pelagia i Walenty, Syn Lech

11.00 Z podziękowaniem Bogu i ludziom za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę

         Matki Najświętszej dla Danuty i Zbigniewa

12.30 W intencjach Apostolatu Zbawczego Cierpienia: za + ks. Janusza Malskiego, z podziękowaniem

         za jego życie i kapłaństwo oraz co zrobił dla chorych – o radość wieczną dla niego

12.30 Z podziękowaniem Bogu i ludziom za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę

         Matki Najświętszej dla Ireny i Franciszka Kieliba z okazji 60 rocznicy sakramentu małżeństwa

18.30 ++ Katarzyna, jej Mąż Bernard, Synowie: Frydolin i Bernard, Cecylia i Józef Schudy i zmarli
               z Rodziny

20.00 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 18)

 

PONIEDZIAŁEK 19.10.2020

 

7.00 + Urszula Klauzińska (intencja od uczestników pogrzebu)

9.00 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 19)

18.30 + Syn Paweł Golęba (15 r.śm.) i zmarli z Rodziny

 

WTOREK 20.10.2020

 

7.00 + Maria Wasylkiewicz

9.00 + Jadwiga Bartosiak (intencja od Róż Różańcowych)

18.30 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 20)

 

ŚRODA 21.10.2020

 

7.00 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 21)

9.00 ++ Syn Jerzy i zmarli z Rodzin: Kaczmarków i Cieślewiczów

18.30 Nowennowa:

  1. Marlena Sidorowicz – z okazji imienin
  2. O ochronę Bożą dla Julii
  3. ++ Ewa i Jakub Wiatrak, Bronisław Kusy

             

                            

CZWARTEK 22.10.2020 ŚW. JANA PAWŁA II, PAPIEŻA

 

7.00 O zdrowie dla Uli z okazji imienin, o łaski Boże

9.00 + Marian Wodzisławski (intencja od małżonki)

18.30 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 22)

 

PIĄTEK 23.10.2020 ŚW. JANA KAPISTRANA, PREZBITERA

 

7.00 ++ Ewa Święcka, Mąż Szczepan; Rodzice: Rozalia i Wiktor

9.00 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 23)

18.30 Zbiorowa za zmarłych:

 

  1. 1. + Jolanta Wijas (intencja od uczestników pogrzebu)
  2. 2. + Jadwiga Bartosiak
  3. 3. ++ Józef i Zofia Grabscy; Rozalia i Franciszek Grabscy; Opiekunka Izabella, Babcia Anna  

         Sokołowska, Dziadek Józef Sokołowski

  1. + Marian Wodzisławski
  2. ++ Kazimierz i Danuta Ostach (intencja od Brata Ryszarda)
  3. + Edward Przemyk (1 r.śm.)
  4. + Marian Trzankowski (2 r.śm.)
  5. + Marek Zalewski (2 r.sm.)
  6. + Julian Matysiak (intencja od uczestników pogrzebu)
  7. + Jadwiga Arendarska (intencja od uczestników pogrzebu)
  8. + Kazimiera Kusiak (intencja od uczestników pogrzebu)
  9. + Stanisław Sikora (intencja od uczestników pogrzebu)
  10. + Bernard Michałowicz
  11. 14. + Jerzy Płonka (intencja od uczestników pogrzebu)
  12. + Jerzy Maniszewski (intencja od uczestników pogrzebu)
  13. + Teresa Machura (intencja od uczestników pogrzebu)
  14. + Jan Piórkowski (intencja od uczestników pogrzebu)

 

SOBOTA 24.10.2020 ŚW. ANTONIEGO MARII CLARETA, BISKUPA

7.00 ++ Mąż Tadeusz, Teściowie: Władysław i Henryka (f); Rodzice: Lucyna i Władysław

9.00 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 24)

18.30 + Jan Fila (6 r.śm.)

DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Waldemar Kiniorski

9.00 ++ Rodzice: Karolina (37 r.śm.), Wojciech, zmarła córka (2 miesiące po śmierci)

11.00 ++ Bogdan (4 r.śm.), Janina i Franciszek; Cecylia i Piotr

12.30 ++ Julian Matysiak, Żona Teresa i Syn Andrzej

12.30 W intencjach Wspólnoty Żywego Różańca

18.30 + Mąż Stanisław Nagoda (1 r.śm.)

20.00 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 4)

 

PONIEDZIAŁEK 05.10.2020 ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ, ZAKONNICY

 

7.00 ++ Marian, Maria, Józef

9.00 Z podziękowaniem Panu Bogu za 7 lat małżeństwa Ani i Adama Zych i z prośbą o zdrowie, bł.

       Boże i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia oraz o wszelkie potrzebne łaski dla ich syna

       Patryka z okazji 7 rocznicy sakramentu chrztu

18.30 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 5)

 

WTOREK 06.10.2020 ŚW. BRUNONA

 

7.00 ++ Mama Maria i zmarli z Rodzin: Wojtychów, Kiedewiczów i Lazarowiczów

9.00 ++ Rodzice: Zofia i Franciszek; Bracia: Jerzy i Edward Porysiak i zmarli z Rodziny

18.30 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 6)

 

ŚRODA 07.10.2020 NMP RÓŻAŃCOWEJ

 

7.00 REZERWACJA

9.00 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 7)

18.30 Nowennowa:

  1. W intencji Anny i Dariusza z okazji 7 rocznicy ślubu, o zdrowie, bł. Boze i

                                   potrzebne łaski na dalsze lata życia

  1. ++ Tato Stefan Mikołajczyk (60 r.śm.), Mama Józefa (f)

                       

                            

CZWARTEK 08.10.2020

 

7.00 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 8)

9.00 + Marian Wodzisławski (intencja od małżonki)

18.30 ++ Tato Albin Martyniak (29 r.śm.), Mama Janina, Brat Tadeusz, Brat Jerzy z żoną Ludwiką i

             zmarli z Rodzin: Martyniak i Winiawskich

 

PIĄTEK 09.10.2020 ŚW. DIONIZEGO, BISKUPA i TOWARZYSZY

 

7.00 + Mirosława (f) Kuklok (intencja od Bratanka Andrzeja z Rodziną)

9.00 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 9)

18.30 ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH:

1.++ Janina i Teofil Polan i zmarli z Rodziny

  1. + Danuta Bartyna (intencja od uczestników pogrzebu)
  2. + Jadwiga Bartosiak (intencja od uczestników pogrzebu)
  3. + Janina Biss (intencja od uczestników pogrzebu)
  4. + Tomasz Tłustochowski (intencja od uczestników pogrzebu)
  5. + Tadeusz Sobczyk (intencja od uczestników pogrzebu)
  6. + Alicja Ferenc (intencja od uczestników pogrzebu)
  7. + Leokadia Stachnik (intencja od uczestników pogrzebu)

 

SOBOTA 10.10.2020

7.00 ++ Henryk Ryglowski (10 r.śm.); Rodzice: Józefa (f) i Andrzej; Julia i Władysław

9.00 ++ Tato Jerzy, Agnieszka, Sławek, Adrian

18.30 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 10)

 

DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 Z podziękowaniem Panu Bogu przez przyczynę Matki Najświętszej za przeżytych 29 lat
       w małżeństwie Doroty i Piotra i z prośbą o zdrowie, bł. Boże i wszelkie potrzebne łaski na dalsze

       lata życia rodzinnego

9.00 ++ Antoni Pasławski, Dziadkowie: Józefa (f), Stanisław

11.00 ++ Rodzice: Józef i Maria Pilarczyk; Ojciec Franciszek Publicewicz

11.00 W intencji Barbary Marii Matuszek

12.30 Z podziękowaniem Panu Bogu przez przyczynę Matki Najświętszej za przeżytych 60 lat
         w małżeństwie Stefana i Marii Calińskich, z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla całej Rodziny

18.30 + Ewa Święcka (greg.27)

20.00 Z podziękowaniem Panu Bogu przez przyczynę Matki Najświętszej za przeżytych 30 lat
         w małżeństwie Piotra i Ireny Piskorz, z prośbą o bł. Boże i wszelkie potrzebne łaski oraz opiekę    

       Matki Najświętszej na dalsze lata życia

 

PONIEDZIAŁEK 28.09.2020 ŚW. WACŁAWA, MĘCZENNIKA

 

7.00 Do Miłosierdzia Bożego za żywych

9.00 + Mąż Tadeusz ( msza z okazji imienin) i zmarli z Rodziny Baranieckich

18.30 + Ewa Święcka (greg.28)

 

WTOREK 29.09.2020 ŚWIĘTCH ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA i RAFAŁA

 

7.00 O zdrowie, bł. Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Najświętszej dla księdza Sławka
       i wszystkich kapłanów

9.00 + Ewa Święcka (greg.29)

18.30 ++ Mąż Marian Barszczyk, Emilia, Stanisław, Ryszard, Genowefa Hrycak, Antoni Diak, Anna

               Pawnuk

 

ŚRODA 30.09.2020 ŚW. HIERONIMA, KAPŁANA i DK

 

7.00 ++ Rodzice: Ewa i Roman

9.00 + Ewa Święcka (greg.30)

18.30 Nowennowa:

  1. O ochronę Bożą dla Julii
  2. Imieniny Michała Nawrockiego

                       

                              

CZWARTEK 01.10.2020 ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS, DZ. i DK

 

7.00 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 1)

9.00 + Marian Wodzisławski (intencja od małżonki)

18.30 ++ Janina, Stanisław, Maria, Kazimierz, Lutz

 

PIĄTEK 02.10.2020 ŚW. ANIOŁÓW STRÓŻÓW

 

7.00 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 2)

9.00 + Mąż Adolf

18.30 + Eugenia i Kazimierz Paszowscy i zmarli z Rodziny Mielniczynów, Sobczaków, Paszowskich

 

SOBOTA 03.10.2020

7.00 O wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy Parafian i Polaków

9.00 Msza o uzdrowienie do św. Charbela

18.30 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 3)

 

DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Waldemar Kiniorski

9.00 ++ Rodzice: Karolina (37 r.śm.), Wojciech, zmarła córka (2 miesiące po śmierci)

11.00 ++ Bogdan (4 r.śm.), Janina i Franciszek; Cecylia i Piotr

12.30 ++ Julian Matysiak, Żona Teresa i Syn Andrzej

12.30 W intencjach Wspólnoty Żywego Różańca

18.30 + Mąż Stanisław Nagoda (1 r.śm.)

20.00 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 4)

DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 ++ Mąż Tadeusz (17 r.śm.) i zmarli z Rodziny Baranieckich

9.00 REZERWACJA

10.00 PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA

11.00 ++ Syn Zbigniew (16 r.śm.), Mąż Józef, Brat Władysław i zmarli z Rodziny Tatkowskich
               i Nowaków

12.30 W intencjach Apostolatu Zbawczego Cierpienia przez wstawiennictwo bł. Lougiego Novaresse
         o łaskę zdrowia dla księdza Janusza Marskiego

18.30 + Ewa Święcka (greg.20)

20.00 W intencji Mateusza z okazji 22 urodzin i imienin, z podziękowaniem Panu Bogu i ludziom za

           otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia

 

PONIEDZIAŁEK 21.09.2020 ŚW. MATEUSZA APOSTOŁA i EWANGELISTY

 

7.00 O zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Najświętszej dla Krystyny Posyniak z okazji 80 rocznicy

       urodzin

9.00 + Ewa Święcka (greg.21)

18.30 ++ Żona Janina Chabko (30 r.śm.) i zmarli z Rodziny

 

WTOREK 22.09.2020

 

7.00 + Ewa Święcka (greg.22)

9.00 ++ Halina Szeflar, Antonina, Józef, Jan Jóźwiak

18.30 ++ Rodzice: Maria (3 r.śm.), Zbigniew (3 r.śm.) i zmarli z Rodziny

 

ŚRODA 23.09.2020 ŚW. PIO z PIETRELCINY

 

7.00 + Ewa Święcka (greg.23)

9.00 ++ Tadeusz Bednarczyk (47 r.śm.), Teściowie: Antonina i Stanisław, Rodzeństwo: Irena i Jan

18.30 Nowennowa:

  1. Imieniny Wacław Paszowski
  2. Z podziękowaniem Panu Bogu przez przyczynę Matki Najświętszej za otrzymane

                       łaski i z prośbą o szczęśliwą operację dla Aleksandra

  1. ++ Sabina (1 r.śm.) i Jerzy Mikołajewscy

                              

CZWARTEK 24.09.2020

 

7.00 + Tomasz Chodkiewicz

9.00 ++ Ewa, Irena, Stefan, Borys

18.30 + Ewa Święcka (greg.24)

 

PIĄTEK 25.09.2020

 

7.00 Intencja dziękczynno – błagalna za dar życia i wiary, w dniu urodzin Natalii, z prośbą o ulgę
       w bólu i cierpieniu oraz za wszystkie osoby, które pomagają w jej niepełnosprawności

9.00 + Ewa Święcka (greg.25)

18.30 Zbiorowa za zmarłych:

  1. + Mieczysław Kozłowski (4 r.śm.), Mama Wanda Kozłowska
  2. + Ryszard Frelek (intencja od uczestników pogrzebu)
  3. + Jolanta Wijas (intencja od uczestników pogrzebu)
  4. + Danuta Bartyna (intencja od uczestników pogrzebu)
  5. + Maria Graczyk (intencja od Rodzin: Dudczak, Bocheńskich, Czerniejewskich, Ustorczak)
  6. + Janina Bednarska (intencja od uczestników pogrzebu)
  7. + Janina Biss (intencja od uczestników pogrzebu)
  8. + Jadwiga Bartosiak (intencja od uczestników pogrzebu) – i jeszcze 09.10. godz 18.30
  9. + Bronisław Mul (intencja od Rodziny)
  10. + Zofia Brodacka (intencja od Rodziny)
  11. + Helena Kruczek (intencja od uczestników pogrzebu)
  12. + Maria Krasnodębska (intencja od uczestników pogrzebu)
  13. ++ Helena i Wiktor Noskowscy
  14. + Andrzej Krupa (intencja od uczestników pogrzebu)
  15. + Marian Wodzisławski

 

SOBOTA 26.09.2020 ŚW. KOSMY i DAMIANA, MĘCZENNIKÓW

7.00 W intencji Panu Bogu wiadomej

9.00 + Ewa Święcka (greg.26)

18.30 + Jadwiga Śmiechowicz (11 r. śm.)

 

DWUDZIESTA CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA, 13.09.2020

7.00 W intencji powołań kapłańskich

9.00 ++Feliks, Jan, Stanisław , Helena, Genowefa

11.00 ++ Danuta i Marian Latkowscy

12.30 Za Parafian

18.30 + Ewa Święcka (greg.13)

20.00 + Ignacy Krawczyk (2 r.śm.)

 

PONIEDZIAŁEK 14.09.2020 PODWYŻSZENIE KRZYŻA ŚWIĘTEGO

 

7.00 + Mama Ewa Dubanik (6 r.śm.)

9.00 + Ewa Święcka (greg.14)

18.30 W intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Radia Maryja i Telewizji TRWAM

 

WTOREK 15.09.2020 NMP BOLESNEJ

 

7.00 ++ Ojciec Edward (48 r.śm.) i zmarli z Rodziny Wojtychów, Kiedewiczów i Lazarowiczów

9.00 + Ewa Święcka (greg.15)

18.30 + Hanna Szczeblowska (2 r.śm.)

 

ŚRODA 16.09.2020 ŚW. KORNELIUSZA i CYPRIANA, BISKUPA,

 

7.00 + Mirosława (f) Kuklok (intencja od chrześnicy Bożeny z Rodziną)

9.00 + Ewa Święcka (greg.16)

18.30 Nowennowa:

  1. imieniny ks. Mateusz Ciesielski
  2. + Adolf, Maria Tyszkowscy, Żona Janina

        

                                       

CZWARTEK 17.09.2020

 

7.00 ++ Mąż Zbigniew (15 r.śm.), Siostra Grażyna, Szwagier Włodzimierz i zmarli z Rodziny

             Szczepańskich i Kłobusów

9.00 REZERWACJA

18.30 + Ewa Święcka (greg.17)

 

PIĄTEK 18.09.2020 ŚW. STANISŁAWA KOSTKI, ZAKONNIKA, PATRONA POLSKI

 

7.00 Z podziękowaniem Panu Bogu i NMP za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla

       kapłanów

9.00 + Ewa Święcka (greg.18)

18.30 Z podziękowaniem za przeżytych 10 lat w małżeństwie Karola i Magdaleny i z prośbą o zdrowie,

         bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia


 

SOBOTA 19.09.2020

7.00 ++ Jan Maszyna, Krzysztof Maszyna

9.00 + Stanisław (32 r.śm.)

18.30 + Ewa Święcka (greg.19)

DZIEWIETNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00   +siostra Teresa (1r.śm) bracia Andrzej (8r.śm) , Stanisław (12r.śm) ++ zm. z Rodziny

9.00   + Cecylia Schudy (3 r. śm.) +mąż Józef, +ich Rodzice i Rodzeństwo ++zm. z Rodziny

11.00 +Mieczysław i + Jan

12.30 Za Parafian

18.30 +Rafał Kawala (6 r. śm), +Jacek Kawala (11 r. śm)

20.00 +żona Barbara (10 r. śm.),+mama Marianna, +tata Ludwig, +brat Leon,                + bratowa Halina ++ zm. z rodziny Maciejewskich i Andrzejewskich

OSIEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 Z podziękowaniem Bogu i ludziom za 80 lat Stanisławy (f) Wiśniewskiej z prośbą o zdrowie bł. Boże, opiekę Matki Najświętszej dla niej i jej córek z rodzinami i wnukami

9.00 + Tato Franciszek (65 r. śm.) mama Zofia, brat Jerzy, Edward Porysiak, babcie i dziadków,

11.00 +Adam Baran (11 r. śm.) Helena, Czesław Barańce i zm. z rodz. Baranów,

12.30 W intencji Żywego Różańca z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej na każdy dzień życia

18.30 Dziękczynna za łaskę zdrowia Jadwigi

20.00 ++  Bronisław Kusy (30 r. śm.)

SIEDEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

 7.00 +Hanna Szczeblowska

9.00 + + Rodzice Genowefa, Wacław Bieniowie, Aleksandra Różycka, Elżbieta Owczarz, Jan Konieczny.

11.00 + mąż Mieczysław (5 r. śm.) ++ Jego Rodziców, rodzeństwo, rodziców ofiarodawcy,

12.30 W intencji Anny Janusz z okazji 90 rocznicy urodzin,  z podziękowaniem Bogu i ludziom za   wszelkie dobro i z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej na każdy dzień życia

18.30 +Ewa Komorek (5 r. śm.) o radość nieba i potrzebne łaski u Boga

20.00 W int. Anny z okazji Imienin o zdrowie, głęboką wiarę, nawrócenie i przemianę serca,

SZESNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 ++ Kazimierz Wlaźliński (4 r.śm.) i zmarli z Rodziny Hallerów i Wlaźlińskich

9.00 + Tato Władysław Kobyłecki (5 r.śm.)

11.00 W intencji Mariana (m) z okazji 90 urodzin i jego małżonki Janiny, o łaskę zdrowia, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej

12.30 W intencji Jerzego i Marii  Obron z okazji 57 rocznicy sakramentu małżeństwa, z podziękowaniem Bogu i ludziom za   wszelkie dobro i z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej na każdy dzień życia

12.30 O bł. Boże, dary Ducha św. i opiekę NMP dla ks. Krzysztofa z okazji imienin.  

18.30 ++ Aleksandra (f) i Leon Nowogrodzcy; Janina, Helena, Stefania, Kazimiera (f), Włodzimierz, Stanisław i zmarli z Rodziny Kowalskich

20.00 ++  Emilia Sokół (23 r. śm.),  Marianna Łukaszewska (10 r.śm.)

TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 ++ Bronisław, Stefan; Dziadkowie Marcela (f), Czesław

9.00 + Stanisława Grzesiak (greg 28)

9.00 ++ Piotr Krasucki (21 r.śm.), Rodzice: Zofia i Stanisław Buzdygan

11.00 + Leonard (14 r.śm.)

12.30 W intencji Bogu wiadomej (5)

18.30 ++ Przemysław (11 r.śm.), Zenobia (15 r.śm.) oraz zmarli z Rodziny Puchalskich i Kapała, aby mogli cieszyć się szczęściem wiecznym w niebie

20.00 + Syn Eugeniusz Furmański (23 r.śm.)

DWUNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Stanisława Grzesiak (greg 21)

9.00 ++ Lucjan Kilijanek (6 r.sm.), Leszek Kowalski (4 r.śm.)

11.00 O zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Najświętszej i potrzebne łaski dla wnuczka Jasia Drozda z okazji pierwszej rocznicy urodzin

12.30 W intencjach Apostolatu Zbawczego Cierpienia: o łaskę zdrowia dla Małgorzaty  i Józefy i bł. Boże dla Rodziny oraz o Miłosierdzie Boże i życie wieczne dla Adama

18.30 ++ Dominik, Petronela, Walenty, Stanisław, Zygmunt, Jan, Melania, Piotr

20.00 ++ Ewa Święcka, Rozalia, Jadwiga, Szczepan, Wiktor

 

JEDENASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Stanisława Grzesiak (greg 14)

9.00 ++ Danuta i Marian Latkowscy

11.00 O szczęście wieczne i dar nieba dla Marii

12.30 + Cecylia Rojek (20 r.śm.) – o łaskę nieba dla niej

18.30 ++ Michał Baran (13 r.śm.), Dariusz Foryś i zmarli z Rodziny Baranów i Gwoździów

20.00 ++ Siostra Grażyna (25 r.śm.), Rodzice: Wanda i Antoni; Kazimiera (f) i Henryk  i zmarli z Rodzin: Skrobarczyk i Kowalskich

URCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

7.00 + Stanisława Grzesiak (greg 7)

9.00 ++ Tatuś Franciszek Hałas, Mama Janina Hałas, Brat Bogdan Hałas

9.00 + Maria Mikuła (10 r.śm.)

10.00 W intencji dzieci pierwszokomunijnych

11.00 ++ Rodzice: Bronisława (f), Michał, Mąż Mieczysław, Teściowie: Franciszek, Józefa (f)

12.30 W intencji Jerzego Płonki z okazji 90 urodzin, o zdrowie i bł. Boże na każdy dzień

12.30 W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

18.30 + Marian Gładyszek (intencja od żony, córki i wnuczki)

20.00 ++ Wnuk Kacperek (5 r.śm.), Siostra Helena wraz z mężem Władysławem

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

7.00 ++ Babcia Katarzyna (75 r.śm.), Brat Władysław i jego Żona Krystyna

9.00 W intencji Anieli Czerniawskiej z okazji imienin i Dnia Matki, z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Solenizantki i całej Rodziny

11.00 Z podziękowaniem Bogu i ludziom za przeżyte 93 lata Zofii i 70 lat Danuty, z prośbą o  zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia

12.30 W intencji Alicji i Marka Kwaśnica z okazji 30 rocznicy sakramentu małżeństwa,  z podziękowaniem Bogu i ludziom za wszelkie łaski i z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata rodzinnego życia

18.30 ++ Ryszard, Aniela, Franciszek i zmarli z Rodziny Sajan

20.00 ++ z Rodziny Janczyńskich, Mizerowskich, Cembrowskich i Żaczkowskich

Copyright © 2016-2019 Parafia pw. Św. Henryka we Wrocławiu. All Rights Reserved. Powered by Perucki.pl