baner strona glowna

DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 ++ Mąż Tadeusz (17 r.śm.) i zmarli z Rodziny Baranieckich

9.00 REZERWACJA

10.00 PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA

11.00 ++ Syn Zbigniew (16 r.śm.), Mąż Józef, Brat Władysław i zmarli z Rodziny Tatkowskich
               i Nowaków

12.30 W intencjach Apostolatu Zbawczego Cierpienia przez wstawiennictwo bł. Lougiego Novaresse
         o łaskę zdrowia dla księdza Janusza Marskiego

18.30 + Ewa Święcka (greg.20)

20.00 W intencji Mateusza z okazji 22 urodzin i imienin, z podziękowaniem Panu Bogu i ludziom za

           otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia

 

PONIEDZIAŁEK 21.09.2020 ŚW. MATEUSZA APOSTOŁA i EWANGELISTY

 

7.00 O zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Najświętszej dla Krystyny Posyniak z okazji 80 rocznicy

       urodzin

9.00 + Ewa Święcka (greg.21)

18.30 ++ Żona Janina Chabko (30 r.śm.) i zmarli z Rodziny

 

WTOREK 22.09.2020

 

7.00 + Ewa Święcka (greg.22)

9.00 ++ Halina Szeflar, Antonina, Józef, Jan Jóźwiak

18.30 ++ Rodzice: Maria (3 r.śm.), Zbigniew (3 r.śm.) i zmarli z Rodziny

 

ŚRODA 23.09.2020 ŚW. PIO z PIETRELCINY

 

7.00 + Ewa Święcka (greg.23)

9.00 ++ Tadeusz Bednarczyk (47 r.śm.), Teściowie: Antonina i Stanisław, Rodzeństwo: Irena i Jan

18.30 Nowennowa:

  1. Imieniny Wacław Paszowski
  2. Z podziękowaniem Panu Bogu przez przyczynę Matki Najświętszej za otrzymane

                       łaski i z prośbą o szczęśliwą operację dla Aleksandra

  1. ++ Sabina (1 r.śm.) i Jerzy Mikołajewscy

                              

CZWARTEK 24.09.2020

 

7.00 + Tomasz Chodkiewicz

9.00 ++ Ewa, Irena, Stefan, Borys

18.30 + Ewa Święcka (greg.24)

 

PIĄTEK 25.09.2020

 

7.00 Intencja dziękczynno – błagalna za dar życia i wiary, w dniu urodzin Natalii, z prośbą o ulgę
       w bólu i cierpieniu oraz za wszystkie osoby, które pomagają w jej niepełnosprawności

9.00 + Ewa Święcka (greg.25)

18.30 Zbiorowa za zmarłych:

  1. + Mieczysław Kozłowski (4 r.śm.), Mama Wanda Kozłowska
  2. + Ryszard Frelek (intencja od uczestników pogrzebu)
  3. + Jolanta Wijas (intencja od uczestników pogrzebu)
  4. + Danuta Bartyna (intencja od uczestników pogrzebu)
  5. + Maria Graczyk (intencja od Rodzin: Dudczak, Bocheńskich, Czerniejewskich, Ustorczak)
  6. + Janina Bednarska (intencja od uczestników pogrzebu)
  7. + Janina Biss (intencja od uczestników pogrzebu)
  8. + Jadwiga Bartosiak (intencja od uczestników pogrzebu) – i jeszcze 09.10. godz 18.30
  9. + Bronisław Mul (intencja od Rodziny)
  10. + Zofia Brodacka (intencja od Rodziny)
  11. + Helena Kruczek (intencja od uczestników pogrzebu)
  12. + Maria Krasnodębska (intencja od uczestników pogrzebu)
  13. ++ Helena i Wiktor Noskowscy
  14. + Andrzej Krupa (intencja od uczestników pogrzebu)
  15. + Marian Wodzisławski

 

SOBOTA 26.09.2020 ŚW. KOSMY i DAMIANA, MĘCZENNIKÓW

7.00 W intencji Panu Bogu wiadomej

9.00 + Ewa Święcka (greg.26)

18.30 + Jadwiga Śmiechowicz (11 r. śm.)

 

DWUDZIESTA CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA, 13.09.2020

7.00 W intencji powołań kapłańskich

9.00 ++Feliks, Jan, Stanisław , Helena, Genowefa

11.00 ++ Danuta i Marian Latkowscy

12.30 Za Parafian

18.30 + Ewa Święcka (greg.13)

20.00 + Ignacy Krawczyk (2 r.śm.)

 

PONIEDZIAŁEK 14.09.2020 PODWYŻSZENIE KRZYŻA ŚWIĘTEGO

 

7.00 + Mama Ewa Dubanik (6 r.śm.)

9.00 + Ewa Święcka (greg.14)

18.30 W intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Radia Maryja i Telewizji TRWAM

 

WTOREK 15.09.2020 NMP BOLESNEJ

 

7.00 ++ Ojciec Edward (48 r.śm.) i zmarli z Rodziny Wojtychów, Kiedewiczów i Lazarowiczów

9.00 + Ewa Święcka (greg.15)

18.30 + Hanna Szczeblowska (2 r.śm.)

 

ŚRODA 16.09.2020 ŚW. KORNELIUSZA i CYPRIANA, BISKUPA,

 

7.00 + Mirosława (f) Kuklok (intencja od chrześnicy Bożeny z Rodziną)

9.00 + Ewa Święcka (greg.16)

18.30 Nowennowa:

  1. imieniny ks. Mateusz Ciesielski
  2. + Adolf, Maria Tyszkowscy, Żona Janina

        

                                       

CZWARTEK 17.09.2020

 

7.00 ++ Mąż Zbigniew (15 r.śm.), Siostra Grażyna, Szwagier Włodzimierz i zmarli z Rodziny

             Szczepańskich i Kłobusów

9.00 REZERWACJA

18.30 + Ewa Święcka (greg.17)

 

PIĄTEK 18.09.2020 ŚW. STANISŁAWA KOSTKI, ZAKONNIKA, PATRONA POLSKI

 

7.00 Z podziękowaniem Panu Bogu i NMP za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla

       kapłanów

9.00 + Ewa Święcka (greg.18)

18.30 Z podziękowaniem za przeżytych 10 lat w małżeństwie Karola i Magdaleny i z prośbą o zdrowie,

         bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia


 

SOBOTA 19.09.2020

7.00 ++ Jan Maszyna, Krzysztof Maszyna

9.00 + Stanisław (32 r.śm.)

18.30 + Ewa Święcka (greg.19)

DZIEWIETNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00   +siostra Teresa (1r.śm) bracia Andrzej (8r.śm) , Stanisław (12r.śm) ++ zm. z Rodziny

9.00   + Cecylia Schudy (3 r. śm.) +mąż Józef, +ich Rodzice i Rodzeństwo ++zm. z Rodziny

11.00 +Mieczysław i + Jan

12.30 Za Parafian

18.30 +Rafał Kawala (6 r. śm), +Jacek Kawala (11 r. śm)

20.00 +żona Barbara (10 r. śm.),+mama Marianna, +tata Ludwig, +brat Leon,                + bratowa Halina ++ zm. z rodziny Maciejewskich i Andrzejewskich

OSIEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 Z podziękowaniem Bogu i ludziom za 80 lat Stanisławy (f) Wiśniewskiej z prośbą o zdrowie bł. Boże, opiekę Matki Najświętszej dla niej i jej córek z rodzinami i wnukami

9.00 + Tato Franciszek (65 r. śm.) mama Zofia, brat Jerzy, Edward Porysiak, babcie i dziadków,

11.00 +Adam Baran (11 r. śm.) Helena, Czesław Barańce i zm. z rodz. Baranów,

12.30 W intencji Żywego Różańca z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej na każdy dzień życia

18.30 Dziękczynna za łaskę zdrowia Jadwigi

20.00 ++  Bronisław Kusy (30 r. śm.)

SIEDEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

 7.00 +Hanna Szczeblowska

9.00 + + Rodzice Genowefa, Wacław Bieniowie, Aleksandra Różycka, Elżbieta Owczarz, Jan Konieczny.

11.00 + mąż Mieczysław (5 r. śm.) ++ Jego Rodziców, rodzeństwo, rodziców ofiarodawcy,

12.30 W intencji Anny Janusz z okazji 90 rocznicy urodzin,  z podziękowaniem Bogu i ludziom za   wszelkie dobro i z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej na każdy dzień życia

18.30 +Ewa Komorek (5 r. śm.) o radość nieba i potrzebne łaski u Boga

20.00 W int. Anny z okazji Imienin o zdrowie, głęboką wiarę, nawrócenie i przemianę serca,

SZESNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 ++ Kazimierz Wlaźliński (4 r.śm.) i zmarli z Rodziny Hallerów i Wlaźlińskich

9.00 + Tato Władysław Kobyłecki (5 r.śm.)

11.00 W intencji Mariana (m) z okazji 90 urodzin i jego małżonki Janiny, o łaskę zdrowia, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej

12.30 W intencji Jerzego i Marii  Obron z okazji 57 rocznicy sakramentu małżeństwa, z podziękowaniem Bogu i ludziom za   wszelkie dobro i z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej na każdy dzień życia

12.30 O bł. Boże, dary Ducha św. i opiekę NMP dla ks. Krzysztofa z okazji imienin.  

18.30 ++ Aleksandra (f) i Leon Nowogrodzcy; Janina, Helena, Stefania, Kazimiera (f), Włodzimierz, Stanisław i zmarli z Rodziny Kowalskich

20.00 ++  Emilia Sokół (23 r. śm.),  Marianna Łukaszewska (10 r.śm.)

TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 ++ Bronisław, Stefan; Dziadkowie Marcela (f), Czesław

9.00 + Stanisława Grzesiak (greg 28)

9.00 ++ Piotr Krasucki (21 r.śm.), Rodzice: Zofia i Stanisław Buzdygan

11.00 + Leonard (14 r.śm.)

12.30 W intencji Bogu wiadomej (5)

18.30 ++ Przemysław (11 r.śm.), Zenobia (15 r.śm.) oraz zmarli z Rodziny Puchalskich i Kapała, aby mogli cieszyć się szczęściem wiecznym w niebie

20.00 + Syn Eugeniusz Furmański (23 r.śm.)

DWUNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Stanisława Grzesiak (greg 21)

9.00 ++ Lucjan Kilijanek (6 r.sm.), Leszek Kowalski (4 r.śm.)

11.00 O zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Najświętszej i potrzebne łaski dla wnuczka Jasia Drozda z okazji pierwszej rocznicy urodzin

12.30 W intencjach Apostolatu Zbawczego Cierpienia: o łaskę zdrowia dla Małgorzaty  i Józefy i bł. Boże dla Rodziny oraz o Miłosierdzie Boże i życie wieczne dla Adama

18.30 ++ Dominik, Petronela, Walenty, Stanisław, Zygmunt, Jan, Melania, Piotr

20.00 ++ Ewa Święcka, Rozalia, Jadwiga, Szczepan, Wiktor

 

JEDENASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Stanisława Grzesiak (greg 14)

9.00 ++ Danuta i Marian Latkowscy

11.00 O szczęście wieczne i dar nieba dla Marii

12.30 + Cecylia Rojek (20 r.śm.) – o łaskę nieba dla niej

18.30 ++ Michał Baran (13 r.śm.), Dariusz Foryś i zmarli z Rodziny Baranów i Gwoździów

20.00 ++ Siostra Grażyna (25 r.śm.), Rodzice: Wanda i Antoni; Kazimiera (f) i Henryk  i zmarli z Rodzin: Skrobarczyk i Kowalskich

URCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

7.00 + Stanisława Grzesiak (greg 7)

9.00 ++ Tatuś Franciszek Hałas, Mama Janina Hałas, Brat Bogdan Hałas

9.00 + Maria Mikuła (10 r.śm.)

10.00 W intencji dzieci pierwszokomunijnych

11.00 ++ Rodzice: Bronisława (f), Michał, Mąż Mieczysław, Teściowie: Franciszek, Józefa (f)

12.30 W intencji Jerzego Płonki z okazji 90 urodzin, o zdrowie i bł. Boże na każdy dzień

12.30 W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

18.30 + Marian Gładyszek (intencja od żony, córki i wnuczki)

20.00 ++ Wnuk Kacperek (5 r.śm.), Siostra Helena wraz z mężem Władysławem

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

7.00 ++ Babcia Katarzyna (75 r.śm.), Brat Władysław i jego Żona Krystyna

9.00 W intencji Anieli Czerniawskiej z okazji imienin i Dnia Matki, z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Solenizantki i całej Rodziny

11.00 Z podziękowaniem Bogu i ludziom za przeżyte 93 lata Zofii i 70 lat Danuty, z prośbą o  zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia

12.30 W intencji Alicji i Marka Kwaśnica z okazji 30 rocznicy sakramentu małżeństwa,  z podziękowaniem Bogu i ludziom za wszelkie łaski i z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata rodzinnego życia

18.30 ++ Ryszard, Aniela, Franciszek i zmarli z Rodziny Sajan

20.00 ++ z Rodziny Janczyńskich, Mizerowskich, Cembrowskich i Żaczkowskich

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

7.00 + Stanisław Pieprzyk (greg.24)

9.00 ++ Helena, Stanisław, Ewa, Janina, Tadeusz

11.00 ++ Zbyszek Bednarski (20 4.śm.), zmarli z Rodziny Kwaśniców: Jan, Paulina, Józef, Roman, Julian; zmarli z Rodziny Potyraj: Stanisław, Karolina

12.30 Za Parafian

18.30 O zdrowie i bł. Boże dla całej Rodziny Węgrzyn i Kręcisz i o szczęśliwe rozwiązanie dla wnuczki Oli

20.00 + Janina Żuk (7 r.śm.)

SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCNA

7.00 + Stanisław Pieprzyk (greg.17)

9.00 ++ Brat Józef (26 r.śm.), Rodzice: Józef i Maria, Synowa Barbara

11.00 Z podziękowaniem Panu Bogu i ludziom za przeżytych 90 lat Michaliny Różyckiej,  z prośbą o obfitość Bożych łask i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia

12.30 W intencji Apostolatu Zbawczego Cierpienia: o łaskę zdrowia i bł. Boże dla Apostolatu,   a dla zmarłych o życie wieczne w domu Ojca

18.30 ++ Rodzice: Maria i Zbigniew, Teściowie: Zofia, Tadeusz i zmarli z Rodziny

20.00 + Ewa Święcka

PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCNA

7.00 + Stanisław Pieprzyk (greg.10)

9.00 W intencji Mamy z okazji 84 urodzin, z podziękowaniem Bogu i ludziom za  wszelkie dobro i z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej na dalsze

        lata życia

11.00 W intencji Alfredy Szczeblowskiej i jej Rodziny oraz w intencji Rodziny  agińskich o potrzebne łaski, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej

12.30 Za Parafian

18.30 ++ Stanisław, Zofia, Józef, Andrzej i zmarli z Rodziny Wełpa

20.00 ++ Tato Bronisław (2 r.śm.), Mama Henryka (f) i teściowie: Aniela i Józef

CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCNA

7.00 + Ojciec Stefan Stary (41 r.śm.)

9.00 O nawrócenie syna Krystiana i męża Waldemara

11.00 REZERWACJA

12.30 W intencjach Wspólnoty Żywego Różańca

12.30 W intencji Ewy – Msza dziękczynna za dar powołania z prośbą o świętość na drodze życia konsekrowanego (Benedyktynki Sakramentu)

18.30 + Stanisław Pieprzyk (greg.3)

20.00 ++ Mama Janina (23 r.śm.), Tata Albin, Bracia: Tadeusz i Jerzy, Bratowa Ludwika i zmarli z Rodziny Martyniak

TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCNA

7.00 Msza dziękczynna za szczęśliwy powrót i z prośbą o bł. Boże i opieką Matki   Najświętszej dla Bartłomieja, Małgorzaty i Marcina

9.00 W intencji Jana Drozdy – naszego pana kościelnego – z okazji 80 urodzin

11.00 ++ Józef Schudy (5 r.śm.), Żona Cecylia, ich Rodzice, Rodzeństwo i zmarli z Rodziny

12.30 ++ Rodzice: Józefa (f), Aleksander, Józefa, Wincenty, Zygmunt, Agnieszka i zmarli z obu Rodzin

18.30 W intencji Ewy i Józefa z okazji 30 rocznicy sakramentu małżeństwa z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia

20.00 REZERWACJA

NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

7.00 ++ Zygmunt (30 r.śm.). Rodzice z obu stron, Anastazja, Dorota

9.00 ++ Rodzice: Władysława (f) Lachowska, Wacław Lachowski

11.00 Henryka (f) (14 r.śm.), Adolf, Małgorzata, Stanisław

12.30 O ustanie pandemii korona wirusa i z podziękowaniem Panu Bogu za naszych kapłanów: Krzysztofa, Mateusza i Wojciecha, o dary Ducha Świętego dla nich
          i opiekę Maryi, Matki kapłanów.

18.30 ++ Ewa Święcka, Rozalia, Szczepan, Wiktor, Jadwiga

20.00 REZERWACJA

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

7.00 ++ Siostra Maria Wasilewicz – Patrzałek, Brat Roman i zmarli z Rodziny Olech

9.00 + Syn Paweł Nagoda (4 r.śm.)

11.00 ++ Kazimierz Różański (10 r.śm.), Maria Kawala (17 r.śm.) i zmarli z Rodziny

12.30 Za Parafian

18.30 + Piotr Paśko

20.00 W intencji Marii i Józefa Kiner z okazji 40 rocznicy ślubu, z podziękowaniem Bogu i ludziom za wszelkie dobro i z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej dla całej Rodziny na dalsze lata.

NIEDZIELA PALMOWA

7.00 ++ Tato Stanisław (31 r.śm.), Brat Jakub (7 r.śm.)

9.00 ++ Danuta i Marian Latkowscy

11.00 ++ Rodzice: Stanisław i Janina Kowalscy

12.30 W intencjach Wspólnoty Żywego Różańca

18.30 ++ Jerzy Borowski (28 r.śm.), Rodzice, Teściowie

20.00 Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla całej Rodziny

PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.00 ++ Rodzice: Gertruda (8 r.śm.), Władysław (8 r.śm.); Rodzice Chrzestni: Maria, Zygmunt

9.00 + Cecylia Schudy (greg. 29)

11.00 ++ Rodzice: Cecylia i Bronisław oraz Balbina, Piotr, Ewa i zmarli z Rodziny Linkiewicz

12.30 Za Parafian

18.30 Dziękczynna za Rodzinę i przyjaciół i z prośbą o powrót do zdrowia

20.00 + Zofia Jarząbek

Copyright © 2016-2019 Parafia pw. Św. Henryka we Wrocławiu. All Rights Reserved. Powered by Perucki.pl