baner strona glowna

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

7.00 + Stanisław Pieprzyk (greg.24)

9.00 ++ Helena, Stanisław, Ewa, Janina, Tadeusz

11.00 ++ Zbyszek Bednarski (20 4.śm.), zmarli z Rodziny Kwaśniców: Jan, Paulina, Józef, Roman, Julian; zmarli z Rodziny Potyraj: Stanisław, Karolina

12.30 Za Parafian

18.30 O zdrowie i bł. Boże dla całej Rodziny Węgrzyn i Kręcisz i o szczęśliwe rozwiązanie dla wnuczki Oli

20.00 + Janina Żuk (7 r.śm.)

SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCNA

7.00 + Stanisław Pieprzyk (greg.17)

9.00 ++ Brat Józef (26 r.śm.), Rodzice: Józef i Maria, Synowa Barbara

11.00 Z podziękowaniem Panu Bogu i ludziom za przeżytych 90 lat Michaliny Różyckiej,  z prośbą o obfitość Bożych łask i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia

12.30 W intencji Apostolatu Zbawczego Cierpienia: o łaskę zdrowia i bł. Boże dla Apostolatu,   a dla zmarłych o życie wieczne w domu Ojca

18.30 ++ Rodzice: Maria i Zbigniew, Teściowie: Zofia, Tadeusz i zmarli z Rodziny

20.00 + Ewa Święcka

PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCNA

7.00 + Stanisław Pieprzyk (greg.10)

9.00 W intencji Mamy z okazji 84 urodzin, z podziękowaniem Bogu i ludziom za  wszelkie dobro i z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej na dalsze

        lata życia

11.00 W intencji Alfredy Szczeblowskiej i jej Rodziny oraz w intencji Rodziny  agińskich o potrzebne łaski, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej

12.30 Za Parafian

18.30 ++ Stanisław, Zofia, Józef, Andrzej i zmarli z Rodziny Wełpa

20.00 ++ Tato Bronisław (2 r.śm.), Mama Henryka (f) i teściowie: Aniela i Józef

CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCNA

7.00 + Ojciec Stefan Stary (41 r.śm.)

9.00 O nawrócenie syna Krystiana i męża Waldemara

11.00 REZERWACJA

12.30 W intencjach Wspólnoty Żywego Różańca

12.30 W intencji Ewy – Msza dziękczynna za dar powołania z prośbą o świętość na drodze życia konsekrowanego (Benedyktynki Sakramentu)

18.30 + Stanisław Pieprzyk (greg.3)

20.00 ++ Mama Janina (23 r.śm.), Tata Albin, Bracia: Tadeusz i Jerzy, Bratowa Ludwika i zmarli z Rodziny Martyniak

TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCNA

7.00 Msza dziękczynna za szczęśliwy powrót i z prośbą o bł. Boże i opieką Matki   Najświętszej dla Bartłomieja, Małgorzaty i Marcina

9.00 W intencji Jana Drozdy – naszego pana kościelnego – z okazji 80 urodzin

11.00 ++ Józef Schudy (5 r.śm.), Żona Cecylia, ich Rodzice, Rodzeństwo i zmarli z Rodziny

12.30 ++ Rodzice: Józefa (f), Aleksander, Józefa, Wincenty, Zygmunt, Agnieszka i zmarli z obu Rodzin

18.30 W intencji Ewy i Józefa z okazji 30 rocznicy sakramentu małżeństwa z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia

20.00 REZERWACJA

NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

7.00 ++ Zygmunt (30 r.śm.). Rodzice z obu stron, Anastazja, Dorota

9.00 ++ Rodzice: Władysława (f) Lachowska, Wacław Lachowski

11.00 Henryka (f) (14 r.śm.), Adolf, Małgorzata, Stanisław

12.30 O ustanie pandemii korona wirusa i z podziękowaniem Panu Bogu za naszych kapłanów: Krzysztofa, Mateusza i Wojciecha, o dary Ducha Świętego dla nich
          i opiekę Maryi, Matki kapłanów.

18.30 ++ Ewa Święcka, Rozalia, Szczepan, Wiktor, Jadwiga

20.00 REZERWACJA

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

7.00 ++ Siostra Maria Wasilewicz – Patrzałek, Brat Roman i zmarli z Rodziny Olech

9.00 + Syn Paweł Nagoda (4 r.śm.)

11.00 ++ Kazimierz Różański (10 r.śm.), Maria Kawala (17 r.śm.) i zmarli z Rodziny

12.30 Za Parafian

18.30 + Piotr Paśko

20.00 W intencji Marii i Józefa Kiner z okazji 40 rocznicy ślubu, z podziękowaniem Bogu i ludziom za wszelkie dobro i z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej dla całej Rodziny na dalsze lata.

NIEDZIELA PALMOWA

7.00 ++ Tato Stanisław (31 r.śm.), Brat Jakub (7 r.śm.)

9.00 ++ Danuta i Marian Latkowscy

11.00 ++ Rodzice: Stanisław i Janina Kowalscy

12.30 W intencjach Wspólnoty Żywego Różańca

18.30 ++ Jerzy Borowski (28 r.śm.), Rodzice, Teściowie

20.00 Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla całej Rodziny

PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.00 ++ Rodzice: Gertruda (8 r.śm.), Władysław (8 r.śm.); Rodzice Chrzestni: Maria, Zygmunt

9.00 + Cecylia Schudy (greg. 29)

11.00 ++ Rodzice: Cecylia i Bronisław oraz Balbina, Piotr, Ewa i zmarli z Rodziny Linkiewicz

12.30 Za Parafian

18.30 Dziękczynna za Rodzinę i przyjaciół i z prośbą o powrót do zdrowia

20.00 + Zofia Jarząbek

CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 7.00 + Cecylia Schudy (greg. 22)

9.00 Za Parafian

11.00 W intencji Marzeny i Sebastiana o potrzebne łaski i Bożą opiekę

12.30 W intencji Lidii z okazji urodzin i imienin, o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki  Najświętszej

18.30 ++ Marta, Ewa, Teresa, Krystyna, Paweł, Roman, Edward – zmarli z Rodziny Darga

20.00 ++ Ewa Święcka, Rozalia, Szczepan, Wiktor, Jadwiga

DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.00 ++ Jadwiga, Antoni, Maria, Jan

9.00 + Cecylia Schudy (greg. 8)

11.00 ++ Zbigniew; Dziadkowie: Michał i Eugenia i zmarli z Rodziny

12.30 + Wnuczek Krzysztof Siewiera (1 r.śm.) i zmarli z Rodziny

18.30 W intencji męża Czesława o zdrowie oraz za zmarłych: Rodzice: Maria i Józef Semp; Jadwiga i Włodzimierz Skuriat; Artur i Jerzy

20.00 ++ Irena (2 r.śm.), Helena (50 r.śm.), Józef Ostach, Gabriela Łopuszyńska

PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.00 + Ryszard Krzysiek ( 1r. śm)

9.00 + Cecylia Schudy (greg. 1)

11.00 + Leon (30), jego rodzice Antoni, Franciszka (ona), Helena, Maryla,

12.30 W int. Żywego Różańca

18.30 + Tomasz Prorok (od uczestników pogrzebu)

20.00 W int. Augustyna o zdrowie, bł. Boże i potrzebne łaski,

SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 +Krzysztof  Jastrząbek

9.00 ++ Babcia Marianna Łozowska (10 r.śm.), Dziadek Witold Łowski (37 r.śm.) i zmarli z Rodziny

11.00 +Rodzice Bernard, Katarzyna, ++bracia Frydolin, Bernard, Cecylia, Józef Schudy ++zm. z rodziny,

12.30 + O łaskę nieba dla ś.p. Wandy Kościelniak

18.30 + Ewa Święcka

20.00 ++ Zofia Marcjoniak (18 r.śm.); Irena Grzybowska (15 r.śm.)

OFIAROWANIE PAŃSKIE, ŚWIĘTO 


7.00 W intencji Mamy Zofii z okazji 90 urodzin z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę  Matki Najświętszej

9.00 ++ Mama Maria; Dziadkowie: Maria i Marian i zmarli z Rodziny

11.00 + Stefan Siejka (1 r.śm.)

12.30 ++ Rodzice: Barbara i Kazimierz

12.30 W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

18.30 ++ Maria Białek; Maria i Franciszek Śmiechowicz

20.00 + Mąż Marian (21 r.śm.)

TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 W intencji misji
9.00
++ Lena Czarniakowska (2 r.śm.) i zmarli z Rodziny Czarniakowskich, Kadej, Biegniewskich

9.00 ++ Walenty, Stanisława (f), Maria, Apolonia

11.00 + Genowefa Bazal (18 r.śm.)

12.30 ++ Kazimierz, Beata, Lechosław, Krzysztof – zmarli z Rodziny Klauzińskich oraz zmarli z Rodzin: Siejaków, Klauzińskich, Kempów, Możejków, Łaskarzewskich

18.30 ++ Żona Jadwiga Szczerbiak, Jej Rodzice i Teściowie

20.00 W intencji Grzegorza z okazji 25 urodzin z prośbą o zdrowie, bł. Boże, dary  Ducha Świętego i opiekę Matki Najświętszej

DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 W intencji Haliny z okazji urodzin o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej

9.00 ++ Wojciech (24 r.śm.), Karolina, Dziadkowie: Anna, Michał, Anna, Jan i zmarli  z Rodziny Olech i Hołówka

11.00 ++ Stanisława (f) (29 r.śm.), Jan (4 r.śm.), i zmarli z Rodziny Olszewskich

12.30 O nowe święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz bł. Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Najświętszej dla księdza Krzysztofa, Mateusza
          i Wojciecha

18.30 ++ Henryk, Jadwiga, Piotr Roszkowscy; Henryk Kupczyk, Henryk Sokołowski

20.00 + Ewa Święcka

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

7.00 ++ Rodzice: Stanisława (f), Szczepan i ich Rodzice: Zofia, Kazimierz; Brat Leszek

9.00 + Tadeusz Kulig (25 r.śm.)

11.00 W intencji Alicji z okazji 55 urodzin z podziękowaniem za wszelkie dobro  i z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i bł. Boże

12.30 W intencji Eugeniusza Janika z okazji 80 urodzin, z podziękowaniem za wszelkie   dobro i z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i bł. Boże

18.30 ++ Mama Janina Hałas (8 r.śm.), Tato Franciszek, Brat Bogdan, Szwagier Edward Papina

20.00

 

DRUGA NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

7.00 ++ Stanisława (f), Zygmunt, Emilia, Jan

9.00 ++ Babcia Stanisława Kiner; Dziadek Jan Kiner

11.00 ++ Danuta i Marian Latkowscy

12.30 W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

12.30 + Renata Litwin

18.30 ++ Brat Tadeusz (8 r.śm.) i zmarli z Rodziny Martyniak i Winiarskich

20.00

ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI, JÓZEFA

9.00 + Eugeniusz Rączy
7.00
++ Helena i Wiktor Noskowscy

11.00 ++ Mąż Władysław (14 r.śm.) i zmarli z Rodziny Hałdów i Węgrzynów

12.30 Za Parafian

18.30 ++ Rodzice: Ewa i Adam Długoszowscy; i zmarli z Rodziny Turkiewiczów  i Kwiatkowskich

20.00 ++ Rodzice: Bronisława (f) Teofil; Mąż i Tato: Zenon; Siostra Elżbieta

TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU

 7.00 ++ Zmarli z Rodziny Kwiecień i Głowackich

9.00 ++ Teść Kazimierz Tuziak, Szwagier Roman Janocha, Babcia Agnieszka Kobyłecka

11.00 ++ Syn Artur (13 r.śm.), Rodzice, Rodzeństwo

12.30 Za Parafian

12.30 W intencji Apostolatu Zbawczego Cierpienia z podziękowaniem Bogu i ludziom za 11 lat formacji i z prośbą o dalsze łaski dla wszystkich członków

18.30 ++ Romuald Dzimitrowicz (5 r.śm.), Czesława Borucka (17 r.śm.), Marian Kubasik (27 r.śm.)

20.00 + Janusz Leszczyk - Zielonacki

Copyright © 2016-2019 Parafia pw. Św. Henryka we Wrocławiu. All Rights Reserved. Powered by Perucki.pl