baner strona glowna

XXXIII Niedziela Zwykła - 19 listopada 2017 r.

  7.00 + Stanisław Wańkowicz (greg.19)

  7.00 + Piotr Śmiechowicz (35 r.śm.), Adam Śmiechowicz (4 r.śm.)

  9.00 + Adolf Liwacz (greg.19)

  9.00 ++ Dominik, Petronela, Walenty, Stanisław, Jan, Zygmunt, Piotr, Melania

11.00 ++ Janina i Józef Ochendzan

11.00 + Władysław Furyk, Anna, Mieczysława, Brat Roman i zmarli z Rodziny

12.30 Za Parafian

12.30 W intencjach Apostolatu Zbawczego Cierpienia: O Miłosierdzie Boże i dar życia wiecznego dla + Marii           Dudzic, Marianny Rasała i dla zmarłych z naszych rodzin

18.30 + Szczepan Rudziński (14 r.śm.)

18.30 ++ Rodzice: Zofia (5 r.śm.), Antoni (4 r.śm.), Babcia Marianna (30 r.śm.) – zmarli z Rodziny Haba i zmarli z Rodziny Pałys i Friszer

20.00 + Janina Grabowska i zmarli z Rodziny Grabowskich, Brychczy, Kruszel, Proksa, Zapart


PONIEDZIAŁEK 20.11.2017 św. rafała kalinowskiego, kapł.

 7.00 + Łucja Pawlik (intencja od siostrzeńca Jerzego z Rodziną)

 7.00 ++ Siostra Adela, ++ Rodzice: Julianna (f) i Feliks, + wnuczka Joanna

 9.00 + Stanisław Wańkowicz (greg.20)

18.30 + Adolf Liwacz (greg.20)

  18.30 + Teofila (f) Pakosińska (40 r.śm.) (intencja od wnuczek Kazimiery i Urszuli z Rodzinami)

WTOREK  21.11.2017  ofiarowanie nmp

  7.00 + Adolf Liwacz (greg.21)

  9.00 Z podziękowaniem za wszelkie dobro i z prośbą o Dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla kapłanów

 18.30 + Stanisław Wańkowicz (greg.21)

 18.30 + Roman Kwaśnica (12 r.śm.), ++ Rodzice: Rozalia i Henryk, ++ Teściowie: Paulina i Jan

ŚRODA  22.11.2017 św. cecylii, dziewicy i męczennicy

  7.00 + Stanisław Wańkowicz (greg.22)

  9.00 + Adolf Liwacz (greg.22)

  18.30 Nowennowa: ++ Tato Antoni i Mama Joanna, + Siostra Zofia

  18.30 ++ Edyta, Wacław, marek, Michałek, Franciszek, Aniela, Franciszek, Wacława (f) Śmiałek i zmarli cierpiący w czyśćcu

CZWARTEK  23.11.2017

  7.00 ++ Władysław i Aniela Majkowscy; ++ Franciszek i Adela Marcinkowscy

  7.00 + Piotr Oleszek ( Msza na 30 dzień od uczestników pogrzebu)

  9.00 + Stanisław Wańkowicz (greg.23)

 18.30 + Adolf Liwacz (greg.23)

 18.30 ++ Józefa (f) Klimecka (8 r.śm.); ++ Rodzice: Wacław i Gertruda; ++ Teściowie: Roch i Antonina,

               Szwagier Henryk i zmarli z obu Rodzin

PIĄTEK  24.11.2017 św. męczenników andrzeja dung-lac, kapł. i towarzyszy

  7.00 + Stanisław Wańkowicz (greg.24)

  7.00 + Adolf Liwacz (greg.24)

  9.00 ++ Janina, Jadwiga, Barbara i Wiktor – zmarli z Rodziny Popielewskich

 18.30 ++ Brat Romuald (20 r.śm.) i zmarli z Rodziny

 

SOBOTA 25.11.2017

7.00 + Adolf Liwacz (greg.25)

7.00 + Dariusz Kruczek (Msza na 30 dzień od śmierci – od kuzyna Piotra i Marty z Rodziną)

9.00 + Stanisław Wańkowicz (greg.25)

18.30 ++ Katarzyna i Michał Pasierbscy


Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

 

  7.00 + Stanisław Wańkowicz (greg.26)

  7.00 + Kazimierz Sebastiański (20 r.śm.)

  9.00 + Adolf Liwacz (greg.26)

  9.00 + Eugenia Kucharska

11.00 ++ Janina i Władysław Rajca

11.00 ++ Lechosław, Kazimierz, Beata i Krzysztof Klauzińscy i zmarli z Rodziny: Siejaków, Klauzińskich, 

              Kempów, Możejków i Łaskarzewskich

12.30 Za Parafian

12.30 W intencji wnuczki Weroniki z okazji urodzin – o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej
           i światło Ducha Świętego na każdy dzień i w każdej sprawie (intencja od Babci)

18.30 ++ Mama Wanda (30 r.śm.), Brat Henryk (1 r.śm.)

20.00 ++ Helena i Stanisław z Rodziny Janusz

Copyright © 2016-2018 Parafia pw. Św. Henryka we Wrocławiu. All Rights Reserved. Powered by Perucki.pl