baner strona glowna

III Niedziela Zwykła - 21 stycznia 2018 r.

  7.00 ++ Mama Janina, Babcia Michalina, Teresa, Henryk

  9.00 ++ Gertruda Sobiak (21 r.śm.), Stanisław Sobiak (40 r.śm.)

11.00 + Wiesław Prygiel (13 r.śm.)

12.30 Za Parafian

12.30 W intencjach Apostolatu Zbawczego Cierpienia (za wstawiennictwem bł. Luigiego Novarese dziękujemy za otrzymane łaski i prosimy o bł. Boże i łaskę zdrowie dla członków i opiekuna duchowego – ks. Wojciecha)

12.30 W intencji Stanisława z okazji 75 rocznicy urodzin – z podziękowaniem dobremu Bogu za wszelkie łaski
          i z prośbą o zdrowie i bł. Boże na dalsze lata jego życia

18.30 ++ Antoni Szmid (20 r.śm.), Janina Szmid (26 r.śm.)

20.00 + Bernadetta Suk

PONIEDZIAŁEK 22.01.2018 św. wincentego diak i m., św. wincentego pallotiego

7.00 Za pomyślne leczenie chemioterapią dla Teresy Suk i szybki powrót do zdrowia

 9.00 + ks. Józef Haak (6 r.śm.)

      9.00 + Henryk Karnaś (intencja od chrześnicy)

  18.30 + Janusz Pawlak (intencja na 30 dzień od uczestników pogrzebu)

WTOREK  23.01.2018 bł. wincentego lewoniuka i towarzyszy

  7.00 + Zdzisław Jabłoński (1 r.śm.)

  7.00 W intencji Wandy, Ewy i Leokadii Kunowicz o zdrowie i bł. Boże

  9.00 + Erazm Bielkiewicz (46 r.śm.)

 18.30 ++ Kornelia (23 r.śm.) Ludmiła i Matylda Ostryńskie, Józef, Rajmund, Władysław i zmarli z Rodziny

Środa 24.01.2018 św. franciszka salezego, bp i doktora kościoła

  7.00

  7.00

  9.00 ++ Syn Wiesław (16 r.śm.), Córka Bożena (1 r.śm.), Mąż Józef Konaszewski

 18.30 Nowennowa: + Brat Jan Gutka (5 r.śm.)

CZWARTEK  25.01.2018 NAWRÓCENIE ŚW. PAWŁA APOSTOŁA

  7.00

  9.00

  9.00

 18.30 + Czesław Dworkowski (1 r.śm.) i zmarli z Rodzin: Dworkowskich, Burcan, Dłużak, Śmiałek

PIĄTEK  26.01.2018 ŚWIĘTYCH TYMOTEUSZA I tYTUSA, BISKUPÓW

 7.00 + Alina Żarska (od uczestników pogrzebu)

 7.00

 9.00 + Marianna Rasała (2 r.śm.)

18.30 ++ Anna Ryszarda (f) Kordyla

SOBOTA 27.01.2018 BŁ. JERZEGO MATULEWICZA, BISKUPA

 7.00 + Dariusz Kruczek (intencja od Krystyny i Adama Wilczyńskich z Rodziną)

 7.00 + Ryszard Chmiel (Msza na 30 dzień od uczestników pogrzebu)

 9.00 ++ Stanisława (f), Maria, Walenty, Apolinary

18.30 + Danuta Płonka

czwarta NIEDZIELA ZWYKŁA

  7.00 Andrzej i Gabriela Biegańscy z okazji 45 rocznicy ślubu – z podziękowaniem dobremu Bogu za wszelkie  

         dobro i z prośbą o zdrowie i bł. Boże na dalsze lata ich wspólnego życia

  9.00 ++ Tato Wojciech (22 r.śm.), Mama Karolina, Dziadkowie: Anna i Michał, Anna, Jan – z Rodzin: Olech
               i Hołówka

11.00 + Stanisława (f) Olszewska (27 r.śm.), Jan Olszewski (2 r.śm.)

11.00 ++ Jadwiga Szczerbiak (18 r.śm), Rodzice, Jej Teściowie

12.30 Za Parafian

12.30 ++ Kazimierz, Beata, Lechosław, Krzysztof Klauzińscy; i zmarli z Rodzin: Siejaków, Klauzińskich,

              Kempów, Możejków, Łaskarzewskich

18.30 + Mama Natalia (17 r.śm.)

20.00 + Leszek Zubrzycki (5 r.śm.)

Copyright © 2016-2018 Parafia pw. Św. Henryka we Wrocławiu. All Rights Reserved. Powered by Perucki.pl