baner strona glowna

XXII Niedziela Zwykła - 2 września 2018 r.

7.00 + Stefan Czapla (5 r.śm.), Zbigniew Michalak (18 r.śm.)

9.00 ++ Mama Bronisława (25 r.śm.), Tato Stefan

11.00 ++ Feliks, Helena, Genowefa, Jan, Stanisław

11.00 + Józef Maćkiewicz (greg.1)

12.30 Za Parafian

12.30 W intencji Róż Różańcowych – z podziękowaniem za wieloletnią posługę księdza Prałata  Mirosława Ratajczaka z prośbą o Boże błogosławieństwo dla niego i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia

18.30 ++ Rodzice: Stanisław (31 r.śm.) i Marianna Dusza i zmarli z Rodziny Dusza, Bukowscy, Gołąb, Zbierańscy, Kubica, Lubienieccy i Biniek

20.00 + Elżbieta Rauch

PONIEDZIAŁEK 03.09.2018 ŚW. GRZEGORZA WIELKIEGO, PAPIEŻA i DK

7.00 + Józef Maćkiewicz (greg.2)

7.00 O wynagrodzenie Trójcy Przenajświętszej za grzechy parafian i Polaków

9.00 Za zmarych kapłanów

18.30 + Mąż Jarosław Hawrylak (7 r.śm.), Jego Rodzice: Katarzyna i Jan Hawrylak

WTOREK 04.08.2018

7.00 Dantis

9.00 W intencji Anastazji z okazji 89 urodzin, z podziękowaniem Bogu i ludziom za wszelkie łaski
         i z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia

18.30 + Mieczysław Warachim (5 r.śm.)

18.30 + Józef Maćkiewicz (greg.3)

ŚRODA 05.09.2018 ŚW. MATKI TERESY Z KALKUTY

 7.00 + Tato Stefan, Babcia Maria, Dziadek Franciszek

9.00 + Józef Maćkiewicz (greg.4)

18.30 Nowennowa:

CZWARTEK 06.09.2018

7.00 + Aniela Kutela (od uczestników pogrzebu)

9.00 + Zdzisław Krajewski (od uczestników pogrzebu)

18.30 + Józef Maćkiewicz (greg.5)

18.30 +Anna Trochimczuk – Fidut (intencja 3 od uczestników pogrzebu)

piątek 07.09.2018

7.00 + Józef Maćkiewicz (greg.6)

9.00 + Jadwiga Smakosz (Msza na 30 dzień od uczestników pogrzebu)

18.30 ++ Kazimierz Paszowski i zmarli z Rodziny Mielniczynów, Sobczaków, Paszowskich

18.30 W intencji Anny i Dariusza z okazji 11 rocznicy ślubu

SOBOTA 08.09.2018 NARODZENIE NMP

7.00 + Józef Maćkiewicz (greg.7)

9.00 ++ Bracia: Józef (26 r.śm.), Bolesław (25 r.śm.) i zmarli z Rodziny Baranieckich

18.30 ++ Jerzy Pasek (18 r.śm.), Teściowie: Helena i Jan; + Rodzice: Apolonia i Franciszek

 

DWUDZIESTA DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 ++ Rozalia, Paweł

9.00 ++ Rodzice: Kazimierz i Czesława (f) Tomaszewscy

9.00 + Maria Dębogórska (2 r.śm.)

11.00 + Rodzice Danuta i Marian Latkowscy,

12.30 Za Parafian

12.30 ++ Żona Stanisława (f) Mieszkowska; Siostra Barbara Osińska (3 r.śm.), Rodzice: Maria
               i Mieczysław

18.30 + Józef Maćkiewicz (greg.8)

20.00 ++ Mąż Marian i jego Mama Anna

 

Copyright © 2016-2018 Parafia pw. Św. Henryka we Wrocławiu. All Rights Reserved. Powered by Perucki.pl