baner strona glowna

II Niedziela Adwentu - 9 grudnia 2018 r.        

7.00 + Wiesław Biedunkiewicz (greg.9)

9.00 ++ Teść Kazimierz Tuziak, Szwagier Roman Janocha

11.00 ++ Tadeusz Kowalczyk (20 r.śm.) i zmarli z Rodziny Komisarskich i Kowalczyków

12.30 Za Parafian

12.30 W intencjach Apostolatu Zbawczego Cierpienia

18.30 ++ Rodzice: Józefa (f) i Władysław Kaźmierczak i zmarli z Rodziny Kostyra, Mordal, Jastrzębscy

20.00 + Mąż Ireneusz Egebrecht

PONIEDZIAŁEK 10.12.2018

7.00 + Wiesław Biedunkiewicz (greg.10)

9.00 + Jurek Uchwał, Krzysztof Gasikowski

18.30 W intencji Papieża, Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji TRWAM

18.30 + Joanna Maligranda (intencja od uczestników pogrzebu)

WTOREK 11.12.2018 ŚW. DAMAZEGO I, PAPIEŻA

7.00 ++ Przyjaciele: Ludmiła i Bogdan (20 rocznica ich śmierci)

9.00 + Wiesław Biedunkiewicz (greg.11)

18.30 W intencji Panu Bogu wiadomej

18.30 + Iga Karal (intencja od uczestników pogrzebu)

ŚRODA 12.12.2018 NMP z Guadalupe

7.00 + Wiesław Biedunkiewicz (greg.12)

9.00 ++ Mama Anna, Mieczysława (f), Tato Władysław, Brat Roman – zmarli z Rodziny Furyk

18.30 Nowennowa:

18.30 ++ Rodzice: Jan, Maria; Siostry: Józefa (f), Anna, Władysława (f), Stanisław, Józef

CZWARTEK 13.12.2018 ŚW. ŁUCJI, DZIEWICY i MĘCZENNICY

7.00 + Wiesław Biedunkiewicz (greg.13)

9.00 + Janina Saturska (intencja od uczestników pogrzebu)

18.30 ++ Krystyna Szczęsna (5 r.śm.)

18.30 Z podziękowaniem za wszelkie łaski i z prośbą o dalsze, dary Ducha Świętego i opiekę Matki

         Najświętszej dla wszystkich kapłanów

piątek 14.12.2018 ŚW. JANA OD KRZYŻA, KAPŁANA I DK

7.00 + Wiesław Biedunkiewicz (greg.14)

9.00 + Eugenia Cesarz Mende (Msza na 30 dzień od uczestników pogrzebu)

18.30 ++ Franciszek (21 r.śm.), Daniel

18.30 ++ Jan Dąbrowa (17 r.śm.) i Rodzice z obu stron


SOBOTA 15.12.2018

7.00 + Wiesław Biedunkiewicz (greg.15)

9.00 ++ Syn Artur (12 r.śm.), Rodzice, Rodzeństwo

9.00 + Jerzy Czaplicki (5 r.śm.), Rodzice: Maria, Stanisław, Janina, Tadeusz

18.30 ++ Romuald Dzimitrowicz, Czesława (f) Porucka, Marian Kubasik

18.30 + Anna Fijałkowska (Msza na 30 dzień od uczestników pogrzebu)

TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU

                                                                         

7.00 ++ z Rodziny Kwiecień, Malara, Głowaccy, Bąk

9.00 ++ Mama Jadwiga Klimek i za powodzenie w Panu Bogu wiadomej sprawie

11.00 + Edward Oleszek

12.30 Za Parafian

12.30 ++ Maria Matuszak (2 r.sm.), Dziadkowie: Wanda i Antoni Matuszak

18.30 + Józef Rapciak (20 r.śm.)

20.00 + Wiesław Biedunkiewicz (greg.16)

Copyright © 2016-2019 Parafia pw. Św. Henryka we Wrocławiu. All Rights Reserved. Powered by Perucki.pl