baner strona glowna

II Niedziela Zwykła - 20 stycznia 2019 r.

7.00 W intencji Anny z okazji 78 urodzin, z podziękowaniem Bogu i ludziom za wszelkie otrzymane dobro i z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia

9.00 + Sebastian Musiałkiewicz

11.00 + Jadwiga Szczerbiak (19 r.sm.), jej Rodzice i Teściowie

12.30 W intencjach Apostolatu Zbawczego Cierpienia – o błogosławieństwo dla żyjących a dla zmarłych o pokój wieczny

12.30 W intencji Reginy i Mariana z okazji 53 rocznicy ślubu –z podziękowaniem za wszelkie dobro Bogu i ludziom i z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia

18.30 ++ Rodzice: Wojciech (23 r.śm.) Karolina; Dziadkowie: Michał, Anna, Jan i zmarli z Rodziny Olech i Hołówka

20.00 ++ Lena Czarniakowska (1 r.śm.) i zmarli z Rodziny Kadej i Biegniewskich

PONIEDZIAŁEK 21.01.2019 ŚW. AGNIESZKI DZIEWICY I MĘCZENNICY

7.00 + Rozalia Zubek, mąż Ludwik

9.00

18.30 ++ Kornelia Ostryńska (24 r.śm.); Ludmiła i Matylda Ostryńskie; Józef, Rajmund, Władysław
               i zmarli z Rodziny

WTOREK 22.01.2019 ŚW. WINCENTEGO, DIAKONA I MĘCZENNIKA

7.00

9.00 + Jan Mielczarek (Msza na 30 dzień od uczestników pogrzebu)

18.30 + Alfons Szymański (Msza na 30 dzień od uczestników pogrzebu)

ŚRODA 23.01.2019

7.00 + Zdzisław Jabłoński (2 r.śm.)

9.00 + Anna Fijałkowska (intencja od uczestników pogrzebu)

18.30 Zbiorowa za żywych: W intencji Zofii i Kazimierza Wyderkiewicz z okazji 50 lecia małżenstwa

CZWARTEK 24.01.2019 ŚW. FRANCISZKA SALEZEGO, BISKUPA i DK

7.00

9.00 + Jan Gutka (6 r.śm.)

18.30 ++ Anna i Jerzy Pałka

piątek 25.01.2019 NAWRÓCENIE ŚW. PAWŁA APOSTOŁA, ŚWIĘTO

7.00

9.00 ++ Czesław Dworkowski (2 r.sm.) i zmarli z Rodziny Dworkowskich, Burcon, Dłużak, Śmiałek

18.30 Zbiorowa za zmarłych:

Zuzanna Woźniak (od uczestników pogrzebu); Krystyna Koziak (od uczestników pogrzebu); Teresa i Andrzej Matysiak; Eugenia Jaworek (od uczestników pogrzebu)

SOBOTA 26.01.2019 ŚWIĘTYCH TYMOTEUSZA i TYTUSA, BISKUPÓW

7.00 + Marianna Rasała

9.00 ++ Walenty (15 r.śm.), Maria (13 r.śm.), Stanisława (f) (6 r.śm.), Apolinary (21 r.śm.)

18.30 + Mąż Władysław Wińczura (12 r.śm.); Rodzice z obu stron oraz najbliżsi


TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 REZERWACJA

9.00 + Zofia Domańska (1 r.śm.)(intencja od Anny i Zygmunta

11.00 + Genowefa Bazal (17 r.śm.)

12.30 Za Parafian

12.30 ++ Kazimierz, Lechosław, Beata, Krzysztof – zmarli z Rodziny: Klauzińskich, Siejaków,

               Kempów, Możejków, Łaskarzewskich

18.30 ++ Stanisława (f) (28 r.śm.) i Jan (23 r.śm.) Olszewscy

20.00 ++ Jan Pisula (40 r.śm.), Janina, Wiktor, Henryk Janus, Helena i Henryk Andrzejczyk

Copyright © 2016-2019 Parafia pw. Św. Henryka we Wrocławiu. All Rights Reserved. Powered by Perucki.pl