baner strona glowna

I Niedziela Wielkiego Postu - 10 marca 2019 r.

7.00 W intencji Bogu wiadomej

9.00 ++ Rodzice: Józefa (f), Wiktor, Siostra Maria, Brat Józef i zmarli z Rodziny Pendel i Grabowskich

11.00 + Edyta Krystyna Bukowska (greg.10)

12.30 + Władysław Dudek (10 r.śm.)

12.30 + Artur Grzymkowski (6 r.śm.)

18.30 + Roman Rajter (greg.10)

20.00 + Aleksy Matyszczak (13 r.śm.); zmarli Rodzice z obu stron (intencja od żony i synów)

PONIEDZIAŁEK 11.03.2019

7.00 + Roman Rajter (greg.11)

9.00 + Edyta Krystyna Bukowska (greg.11)

18.30 + Mama Zofia Lambert

WTOREK 12.03.2019

7.00 ++ Franciszek i Aniela Śmiałek; Włodzimierz, Felicja, Ewa i Jacek Pankiewicz

9.00 + Roman Rajter (greg.12)

18.30 + Edyta Krystyna Bukowska (greg.12)

ŚRODA 13.03.2019

7.00 + Roman Rajter (greg.13)

9.00 + Edyta Krystyna Bukowska (greg.13)

18.30 Zbiorowa za żywych: o bł. Boże i zdrowie dla Anny i Janusza Dubiejko

CZWARTEK 14.03.2019

7.00 + Roman Rajter (greg.14)

9.00 + Edyta Krystyna Bukowska (greg.14)

18.30 Dziękczynna za otrzymane łaski i z prośbą o dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla

           kapłanów

piątek 15.03.2019

7.00 ++ Rodzice: Mieczysław, Maria, Teść Mieczysław i wujek Mieczysław

9.00 + Roman Rajter (greg.15)

18.30 + Edyta Krystyna Bukowska (greg.15)

SOBOTA 16.03.2019

7.00 ++ Rodzice: Helena, Piotr, Mąż Zbigniew

9.00 + Roman Rajter (greg.16)

18.30 + Edyta Krystyna Bukowska (greg.16)


DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.00 ++ Szczepan i Stanisława (f) i ich Rodzeństwo: Kazimierz i Zofia

9.00 ++ Mąż Marian i jego Rodzice: Agnieszka i Jan

9.00 + Syn Mirosław Bednarczyk (5 r.śm.)

11.00 ++ Zbigniew, Michał, Eugenia, Wanda, Euladia, Stefania

12.30 W intencjach Apostolatu Zbawczego Cierpienia

12.30 ++ Rodzice, Rodzeństwo, Dzieci z Rodziny Mieczkowskich i Jęddrzejczyków, Janusz Olszewski,

               Waldemar Strączek

18.30 + Edyta Krystyna Bukowska (greg.17)

20.00 + Roman Rajter (greg.17)

Copyright © 2016-2019 Parafia pw. Św. Henryka we Wrocławiu. All Rights Reserved. Powered by Perucki.pl