baner strona glowna

ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI, JÓZEFA

9.00 + Eugeniusz Rączy
7.00
++ Helena i Wiktor Noskowscy

11.00 ++ Mąż Władysław (14 r.śm.) i zmarli z Rodziny Hałdów i Węgrzynów

12.30 Za Parafian

18.30 ++ Rodzice: Ewa i Adam Długoszowscy; i zmarli z Rodziny Turkiewiczów  i Kwiatkowskich

20.00 ++ Rodzice: Bronisława (f) Teofil; Mąż i Tato: Zenon; Siostra Elżbieta

 

PONIEDZIAŁEK 30.12.2019 

 

7.00 + Teresa Limberger

9.00 + Maria Kurek

18.30 + Barbara Razik (intencja od uczestników pogrzebu)

 

WTOREK 31.12.2019 św. Sylwestra I, papieża

 

7.00 + Krystyna Flont

9.00 Msza dziękczynna za otrzymane łaski

18.30 Msza dziękczynna za Rok 2019

 

ŚRODA 01.01.2020  ŚWIĘTEJ BOZEJ RODZICIELKI MARYI

 

7.00 ++ Rozalia Mazurczak (8 r.śm.); + Ignacy Mazurczak (43 r.śm.)

9.00 Z podziękowaniem za wszelkie dobro i z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki  

        Najświętszej w Nowym Roku 2020 dla Klaudii

11.00 ++ Ojciec Mieczysław, Teść Mieczysław, Wujek Mieczysław

12.30 Za Parafian

18.30 + Żona Stanisława (f) (6 r.śm.)

           
CZWARTEK 02.01.2020 ŚW. BAZYLEGO WIELKIEGO i GRZEGORZA 
                         z NAZJANZU

 

7.00

9.00 + Jan Ziętkiewicz ( Msza po pogrzebie)

18.30 ++ Mama Apolonia (25 r.śm.), Stanisław i Ryszard z Rodziny Jakubiaków

 

PIĄTEK 03.01.2020 NAJŚWIĘTSZEGO IMIENIA JEZUS

7.00 O wynagrodzenie Trójcy Przenajświętszej za grzechy Parafian i Polaków

9.00  ++ Aniela, Franciszek, Franciszek, Wacława (f)  zmarli z Rodziny Śmiałek; Edyta,  

               Wacław, Marek, Michałek i dusze cierpiące w czyśćcu

  1. 30 ++ Eugenia i Kazimierz Paszowscy i zmarli z Rodziny Mielniczynów,

                 Sobczaków, Paszowskich

 

 

SOBOTA 04.01.2020

7.00 O wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy Parafian i Polaków

9.00 + Renata Litwin

18.30 ++ Władysław Winczura (13 r.śm.); Rodzice: Maria i Karol oraz Zygmunt
                i Franciszek Walerych

 

DRUGA NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

 

7.00 ++ Stanisława (f), Zygmunt, Emilia, Jan

9.00 ++ Babcia Stanisława Kiner; Dziadek Jan Kiner

11.00 REZERWACJA

12.30 W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

12.30 + Renata Litwin

18.30 REZERWACJA

20.00

Copyright © 2016-2019 Parafia pw. Św. Henryka we Wrocławiu. All Rights Reserved. Powered by Perucki.pl