baner strona glowna

III Niedziela Zwykła - 22 stycznia 2017 r.

7:00 + Kornelia Ostryńska (22 r.śm.); ++ Ludwika (22 r.śm.); ++ Matylda, Józef, Rajmund, Władysław i zmarli z Rodzin

9:00 ++ Stanisław (25 r.śm.), Marianna, Władysław i za zmarłych dziadków

11.00 + Jan Olszewski (1 r. śm.)

12:30 W intencji Parafian

12.30 + Bogumiła Lisiecka, Helena Lisiecka

18:30 ++ Wiesław (12.śm.); ++ Jego Rodzice Jan i Genowefa

20:00 + Bogdan Hałas (greg.7) 

II Niedziela Zwykła - 15 stycznia 2017 r.

7:00 rez….

9:00 ++ Aniela i Franciszek Sajan

11.00 + Małżonka Stanisława Walkiewicz (4 r.śm.)

12:30 W intencji Parafian

12.30 W intencjach Wspólnoty Apostolatu Zbawczego Cierpienia – z podziękowaniem za wszelkie łaski w minionym  roku 2016 i z prośbą o ulgę w cierpieniu dla wszystkich  członkiń i członków w roku 2017 za przyczyną bł. Luigiego Novarese. Dla zmarłych o pokój wieczny

18:30 ++ Anna Walocha (30 r.śm.); + Antoni Walocha

20:00 + Janina Hałas 

Niedziela Chrztu Pańskiego - 08 stycznia 2017 r.

7:00 ++ Mama Stanisława (7 r.śm.), Ojciec Szczepan, Zofia, Kazimierz

9:00 ++ Adam Gugała (25 r.śm.) i zmarli z Rodziny: Maria, Mieczysław, Ewa

11.00 W intencji Mateusza i Pawła, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdanie egzaminów

12:30 W intencji Parafian

18:30 + Mąż Władysław Winczura (10 r.śm.) i zmarli z Rodziny Tchórzewskich i Winczurów

18.30 O światło Ducha Świętego dla Narodu Polskiego na drodze realizacji aktu przyjęcia  Jezusa za Króla i Pana

20:00 + Stanisława Jabłońska (3 r.śm.)

II Niedziela Bożego Narodzenia - 01 stycznia 2017 r.

7:00  + Rozalia Mazurczak (5 r.śm.)

9:00 ……………………………………………….

11.00 ++ Danuta i Marian Latkowscy

12:30 W intencji Parafian

12.30 W intencji Wspólnoty Żywego Różańca: Intencja ewangelizacyjna – Aby wszyscy chrześcijanie dochowując wierności nauczaniu Pana, angażowali się przez modlitwę i miłość braterską, na rzecz przywrócenia pełnej jedności kościelnej i współpracowali, mierząc się z aktualnymi wyzwaniami stojącymi przed ludzkością

18:30 ++ Mieczysław Rorzkowski, Mieczysław Subotkowski, Mieczysław Kuzian

20:00 Dantis 1

Niedziela Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 r.

7:00  + Stanisława Kot ( intencja od uczestników pogrzebu)

9.00  ++ Mąż Ryszard, Ojciec Zygfryd, Siostra Grażyna, Dziadkowie, Teściowie

9:00       W intencji Syna Marka z okazji 60 urodzin i w intencji wnuczki Joanny z okazji 30 urodzin –  z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, obfitość Bożych darów i o opiekę  Matki Najświętszej dla nich i całej Rodziny

11:00 + Zofia Pietrasińska i zmarli z Rodziny

 12:30  Za Parafian

12.30 Dziękczynna w intencji ks. Sławka z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego

18:30 ++ Mama Zofia (13 r.śm.), Tato Franciszek, Brat Jerzy Porysiak, Babcie i Dziadkowie; ++ Wacław Jeziorek, Zofia Skowrońska, Brat Edward

IV Niedziela Adwentu - 18 grudnia 2016 r.

7:00  W intencji nienarodzonego dziecka

9:00 ++ Stanisław i Marianna Szeflińscy, + Brat Jerzy

9.00 W intencji wnuczka Krystiana  z okazji 24 urodzin i w intencji męża Tadeusza z okazji 71 urodzin – o zdrowi i błogosławieństwo Boże na dalsze lata ich życia

11:00 Z podziękowaniem za wszelkie łaski i z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opieką Matki Bożej dla Ireny z okazji jej 75 urodzin i dla całej jej Rodziny

11.00 + Edward Porysiak (gr.25)

12:30 Za Parafian

18:30 + Mama Joanna (49 r.śm.), ++ Siostra Zofia, Szwagier Antoni

20:00 ++ Rodzice: Zofia i Bronisław Szafniccy i ++ z Rodziny Szafnickich 

III Niedziela Adwentu - 11 grudnia 2016 r.

7:00  + Edward Porysiak ( gr.18)

 9:00  ++ Ludmiła i Bogdan Charbucińscy

11.00 W intencji Wojciecha z okazji 18 urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże na dalsze lata jego życia

12:30   Za Parafian

12.30  W intencji Apostolatu Zbawczego Cierpienia – dla żyjących o ulgę w cierpieniu i obfitość Bożych darów za wstawiennictwem bł. Luigiego Novarese; dla zmarłych członków i członkiń o pokój wieczny

18:30 + Krystyna Szczęsna (3 r.śm.)

20:00 + Ireneusz Eggebrecht (23 r.śm.)

II Niedziela Adwentu - 04 grudnia 2016 r.

 7:00  + Czesława Tomaszewska, Kazimierz Tomaszewski

9:00  + Barbara, Władysław, Irena i Stefan Kokurewicz

9:00  + Kornelia Baraniecka (4 r.śm.)

 11:00 ++ Barbara, Janina, Jadwiga, Wiktor i zmarli z Rodziny Popielewskich

11.00 Dziękczynna za całą Rodzinę Dziedziców i z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Rodziców i szóstki dzieci

 12:30   Za Parafian

 12.30  W intencjach Wspólnoty Żywego Różańca. Intencja ogólna: Aby we wszystkich częściach świata zniknęła plaga, jaką jest werbowanie dzieci żołnierzy. Intencja ewangelizacyjna: Aby ludy europejskie odkryły na nowo piękno, dobroć i prawdę Ewangelii, która napełnia życie radością i nadzieją

12.30 + Krystyna Gil (10 r.śm.)

 18:30 + Barbara Durlej, Wacław Gottfred

20:00 + Edward Porysiak ( gr.11)

I Niedziela Adwentu - 27 listopada 2016 r.

7:00  + Helena Pietruszecka (gr. 27)

7.00  + Stanisława Giebułtowska (greg. 27)

9:00  + Edward Porysiak (greg.4)

9:00  Marian Furmański (26 r.śm.); ++ Jego Rodzice: Leokadia, Franciszek; ++ Rodzice: Józefa (f) i Wawrzyniec Zawadzcy

11:00 + Andrzej Baran (7 r.śm.) i zmarli z Rodziny Gwoździów i Baranów; + Dariusz Foryś

11.00 + Mąż Marian (1 r.śm.) intencja od małżonki

12:30   Za Parafian

12.30  W intencji Nadii z okazji 2 rocznicy urodzin – o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej 

18:30 + Rodzice: Janina, Władysław Rajca

 20:00 ++ Franciszek i Anna Mikuć i zmarli z Rodziny Mikuciów 

Niedziela Chrystusa Króla - 20 listopada 2016 r.

7:00  + Helena Pietruszecka (gr.20)

7.00  + Piotr Śmiechowicz (34 r.śm.); + Adam Śmiechowicz (3 r.śm.) i ++ z Rodziny Śmiechowiczów

9:00 + Stanisława Giebułtowska (greg.20)

9:00 + Józef Wujda (30 r.śm) + Paulina Sosnowska (19 r.śm.)

11:00 ++ Rodzice: Janina i Józef Ockendzan i ++ z Rodziny Ciesielskich

12:30   W int. Parafian ( Msza wypominkowa za zmarłych z ulic: Pułtuska, Ślężna, Weigla, Sanocka, Pabianicka, Swobodna, Wielka, Skwerowa, Komandorska i spoza parafii )

12.30 W intencjach Apostolatu Zbawczego Cierpienia – dla żyjących o łaskę zdrowia, ulgę w cierpieniu, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej a także patrona i założyciela wspólnoty – bł. Luigi Novarese; Dla zmarłych, szczególnie dla Marii Dudzic i Marianny Rasały o pokój wieczny w Ojczyźnie zbawionych 

18:30 + Piotr Krasucki, ++ Rodzice: Zofia i Stanisław Buzdygan

20:00 + Krystyna Kozdrowicz 

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 13 listopada 2016 r.

7:00  + Helena Pietruszecka (gr.13)

7.00  ++ Rodzice: Józef, Maria; Synowa Barbara, Brat Józef

 9:00 ……………………………………………………………….

9:00 + Stanisław Kwiatkowski – w dniu imienin

11:00 + Stanisława Giebułtowska (greg.13)

11.00 + Zygmunt Biczysko (17 r.śm.); ++ Rodzice z obu stron

12:30   W int. Parafian ( Msza wypominkowa za zmarłych z ulic: Przestrzenna, Dawida, Joanitów, Sucha, Borowska, Tomaszowska, Hubska, Gajowa, Ciepła, Gliniana, Kamienna, Studzienna)

18:30 ………………………………………………………………

 20:00 ………………………………………………………………

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA - 06 listopada 2016 r.

7:00  W intencji Ireny Zubrzyckiej z okazji 80 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski  i z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej

7.00 + Helena Pietruszecka (gr.6)

9:00 + Stanisława Giebułtowska (greg.6)

9:00 + Rodzice: Stefan i Wanda Wołowiec, ++ Teściowie: Jan, Stanisława, Stefania, + Celina Palmąka

 11:00 ++ Mąż Bronisław (17 r.śm.), Syn Andrzej (19 r.śm.), Rodzice, Teściowie, + Wnuk Paweł

 12:30   W int. Parafian

12:30  W intencji Róż Różańcowych: intencja ogólna – Aby kraje przyjmujące liczne grupy uchodźców i uciekinierów, były wspierane w swoim wysiłku solidarności. Intencja ewangelizacyjna – Aby kapłani i wierni świeccy, z zaangażowaniem współpracowali w służbie wspólnocie eklezjalnej, nie ulegając pokusie zniechęcenia 

18:30 + Józef (8 r.śm.) 

20:00 + Józefa (f) Krawczyk

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA - 30 października 2016 r.

7:00  ++ Czesław, Janina, Rodzice, Rodzeństwo

9:00  + Syn Tadeusz Pęcherski ( gr.30)

9:00  + Maria Gigiel (15 r.śm.); + Rodzice Anna i Józef Gigiel

 11:00   + Jadwiga, Władysław, Mieczysław, Maria, Władysław

12:30   W int. Parafian

12:30  + Edward Sieńko 

18:30 + Franciszek Czerniawski i zmarli z Rodziny Czerniawskich, Sosnowskich i Wujdów

20:00   + Maria Kucińska (gr.30)

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA - 23 października 2016 r.

7:00  ++ Rodzice: Franciszka (f), Antoni;++ Teściowie: Józefa (f), Franciszek, brat Zdzisław

9:00  + Ciocia Zofia (7r.śm.)

9:00  + Syn Tadeusz Pęcherski ( gr.23)

11:00   + Czesław Kawala (3 r.śm.), + Genowefa Różańska (42 r.śm.)

11:00   + Iwona Kubiak (1 r. śm.) 

12:30     – W int. Parafian,

12:30    + Maria Kucińska (gr.23) 

18:30   + Edward 

20:00   + Janina Tomczyk (1 r.śm.), + Iwona, Barbara Tomczyk (25 r.śm.) i zmarli z Rodziny

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 16 października 2016 r.

7:00    + Jadwiga Śmiechowicz

7:00    + Syn Tadeusz Pęcherski (greg. 16)

9:00   ++ Rodzice: Pelagia (13r.śm.), Walenty; ++ Dziadkowie: Wojciech, Marianna, Waleria, Jan

11:00 ++ Józef, Władysława (f), Brat Jerzy i zm. z rodziny Peciaków i Ciszewskich

11:00 W intencji Grażyny i Zbigniewa Dziubińskich z okazji 45 rocznicy sakramentu małżeństwa i w 6 rocznicę urodzin wnuka Dawida i w intencji rodziców: z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla całej rodziny 

12:30 Za Parafian

 12:30 W intencjach Apostolatu Zbawczego cierpienia: dla żyjących o zdrowie, ulgę w cierpieniu i bł. Boże na każdy dzień życia; dla zmarłych członków i członkiń o radość wieczną w Ojczyźnie zbawionych 

18:30 ++ Bernard, Jego Rodzice: Katarzyna, Bernard, brat Frydolin  i zm. z Rodziny 

20:00 + Maria Kucińska (greg. 16)

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 09 października 2016 r.

7:00    + Mama Władysława Stary (9r.śm.)

 7.00    + Syn Tadeusz Pęcherski ( gr.9)

 9:00   + Danuta, Marian Latkowscy

 9.00   + Maria Kucińska (gr.9)

11:00  + Stanisława (f), Franciszek, Marian i zm.z rodziny Janik

12:30  Za Parafian   

18:30   +  Albin Martyniak (25r.śm.), + Mama Janina, brat Jerzy i Tadeusz, ++ dziadkowie  

20:00   ++ Rodzice: Zofia, Franciszek, brat Jerzy Porysiak i zm. z rodziny, + Wacław Jeziorski, Zofia Skowrońska, brat Edward

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA  02.10.2016r.

7:00    + Syn Tadeusz Pęcherski (gr.2)

 9:00   ++ Rodzice: Karolina (33r.śm.), Wojciech; + Dziadkowie Anna i Jan, Anna i Michał i zmarli z Rodziny

 11:00  + Franciszek Dymała (6 r.śm.) i zmarli z Rodziny          

12:30   Za Parafian   

 12:30    W intencjach Żywego Różańca: ogólna – aby dziennikarze w swojej pracy zawodowej kierowali się zawsze szacunkiem dla prawdy i silnym poczuciem etyki; ewangelizacyjna – aby Światowy Dzień Misyjny odnowił we wszystkich wspólnotach chrześcijańskich radość i odpowiedzialność związane z głoszeniem Ewangelii.

12.30   W intencji Anny i Franciszka Kadys z okazji 50 rocz. ślubu – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Jubilatów, dzieci i wnuków

 18:30 + Maria i Ryszard Petniakowie

 18.30  70 – lecie chóru Harmonia – Sygnał o zdrowie i sukcesy zespołu

  20:00   + Maria Kucińska (gr.2)

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

7:00    + Antoni Pasławski (26r.śm.)

 9:00 ++ Rodzice: Bronisława (f), Michał; + Siostra Maria; + Bracia Edward, Stanisław, Aleksander

 9:00 ++ Antoni, Marianna, Julian, Władysław, Witold i zmarli z Rodziny

 11:00 + Weronika Małolepszy (1r.śm.)

12:30 Za Parafian

18:30 + Marian Giebułtowski (gr.25)

 20:00   W dniu urodzin – dziękczynna za dar życia Natalii i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, ulgę w cierpieniu oraz cierpliwość w znoszeniu ciężkich chorób

 

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

7:00    W intencji Ignacego Krawczyka z okazji 85 urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej

9:00 + Jan Rogalski – 25 rocznica tragicznej śmierci, o pokój wieczny dla niego

9.00 + Syn Lech – o pokój wieczny dla niego

11:00 W intencji Barbary i Henryka Bury z okazji 55 rocz. sakramentu małżeństwa, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże na kolejne lata

11.00 W intencji Anny i Czesława Klepczyńskich z okazji 50 rocz. sakramentu małżeństwa, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o z drowie i bł. Boże na kolejne lata dla nich, ich dzieci i wnuków

11.00 W intencji Mateusza Bałacińskiego w 18 rocznicę urodzin – o zdrowie, bł. Boże i potrzebne łaski 

12:30 Za Parafian
12.30 W intencjach Apostolatu Zbawczego Cierpienia, z podziękowaniem za czas letniego wypoczynku i z prośbą o ulgę w cierpieniu jak również o Boże błogosławieństwo za przyczyną bł. Luigiego Novarese.

18:30 + Bolesław Owczarek

20:00   + Marian Giebułtowski (gr. 18) 

 XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 

7:00    + Adam Knachel, + teściowie Janina i Mieczysław, + rodzice: Maria i Marcin

7.00   + Marian Giebułtowski (11 gr.) 

9:00   + Danuta (1r.śm.) i Marian Latkowscy 

11:00  + Stanisława Mieszkowska (1r.śm.)

11.00 + Maria i Piotr

12:30 Za Parafian  

18:30 + Henryk, + Dziadkowie z obu stron, ++ z Rodziny: Klepuszewskich, Piątków, Hurkała i Korkuś  

20:00   + mąż Konrad (15r.śm.), + jego brat Andrzej, teściowie i ++ z Rodziny Chabinów i Michalskich 

Copyright © 2016-2019 Parafia pw. Św. Henryka we Wrocławiu. All Rights Reserved. Powered by Perucki.pl