baner strona glowna

VII Niedziela Zwykła -24 lutego 2019 r.

7.00 ++ Jadwiga, Antoni, Maria, Jan

9.00 ++ Rodzice: Władysława (f), Józef, Brat Jerzy, Teściowie: Aniela, Jan

11.00 ++ Rodzice: Bernard i Katarzyna; Bracia: Frydolin i Bernard oraz Cecylia i Józef Schudy i zmarli z Rodziny

12.30 W intencji Mamy Apolonii o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej

18.30 ++ Genowefa, Czesław, Stanisław, Zbigniew i wszyscy zmarli z Rodziny Zarzyckich

20.00 ++ Stefania, Irena, Franciszek – zmarli z Rodziny Ganczarskich

VI Niedziela Zwykła - 17 lutego 2019 r.

7.00 + Anna Kosińska (2 r.śm.) (intencja od syna)

9.00 ++ Leokadia, Jarosław, Tadeusz

11.00 ++ Ojciec Władysław (50 r.śm.) i zmarli z Rodziny Kopciuch

12.30 90 rocznica urodzin Władysławy (f) Lisik – Józek, o zdrowie i bł. Boże

12.30 W intencjach Apostolatu Zbawczego Cierpienia – dla żyjących o Boże błogosławieństwo i opiekę

         Matki Najświętszej przez wstawiennictwo bł. Lougiego Novarese, a dla zmarłych o radość nieba

18.30 + Józef Kwiatkowski (7 r.śm.)

20.00 + Adolf Wołkowski (20 r.śm.)

V Niedziela Zwykła - 10 lutego 2019 r.

7.00 ++ Rodzice: Ludwig i Anna

9.00 ++ Rodzice: Stanisława (f) i Edward Kot, Siostra Krystyna Drobina

11.00 ++ Janina (11 r.śm.), Michalina (20 r.śm.) i zmarli z Rodziny Łyszczańskich i Sienkiewiczów

12.30 Za Parafian

18.30 + Anna Fijałkowska (intencja od uczestników pogrzebu)

20.00 ++ Irena i Lucjan Socha

IV Niedziela Zwykła - 3 lutego 2019 r.

7.00 + Mąż Zbigniew Brzeziński (11 r.śm.) (intencja od małżonki)

9.00 ++ Rodzice: Barbara i Kazimierz Hemerling

11.00 ++ Maria, Marian, Maria, Barbara, Wojciech, Helena

12.30 W intencjach Róż Różańcowych

18.30 O wynagrodzenie Trójcy Przenajświętszej za grzechy parafian i Polaków

20.00 ++ Tadeusz Baryłko, Jan, Ludwika (f) Dąbrowscy

III Niedziela Zwykła - 27 stycznia 2019 r.

7.00 ++ Kazimiera (f), Bronisława (f), Zygmunt, Józef, Mietek i zmarli z Rodziny

7.00 ++ Rozalia, Paweł, Anna, Helena

9.00 + Zofia Domańska (1 r.śm.) (intencja od Anny i Zygmunta)

11.00 + Genowefa Bazal (17 r.śm.)

12.30 Za Parafian

12.30 ++ Kazimierz, Lechosław, Beata, Krzysztof – zmarli z Rodziny: Klauzińskich, Siejaków, Kempów, Możejków, Łaskarzewskich

18.30 ++ Stanisława (f) (28 r.śm.) i Jan (3 r.śm.) zmarli z Rodziny Olszewskich

20.00 ++ Jan Pisula (40 r.śm.), Janina, Wiktor, Henryk Janus, Helena i Henryk Andrzejczyk

II Niedziela Zwykła - 20 stycznia 2019 r.

7.00 W intencji Anny z okazji 78 urodzin, z podziękowaniem Bogu i ludziom za wszelkie otrzymane dobro i z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia

9.00 + Sebastian Musiałkiewicz

11.00 + Jadwiga Szczerbiak (19 r.sm.), jej Rodzice i Teściowie

12.30 W intencjach Apostolatu Zbawczego Cierpienia – o błogosławieństwo dla żyjących a dla zmarłych o pokój wieczny

12.30 W intencji Reginy i Mariana z okazji 53 rocznicy ślubu –z podziękowaniem za wszelkie dobro Bogu i ludziom i z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia

18.30 ++ Rodzice: Wojciech (23 r.śm.) Karolina; Dziadkowie: Michał, Anna, Jan i zmarli z Rodziny Olech i Hołówka

20.00 ++ Lena Czarniakowska (1 r.śm.) i zmarli z Rodziny Kadej i Biegniewskich

Niedziela Chrztu Panskiego - 13 stycznia 2019 r.

7.00 ++ Henryka (f) i Bronisław Nowaccy; ++ Aniela i Józef Bożek

9.00 ++ Rodzice: Stanisława (f), Stanisław, Łucja, Stefan, Stryj Franciszek

11.00 ++ Rodzice: Marta, Bronisława (f), Walenty; Teściowie: Janina, Michał, Jan; Krewni, Mąż Michał i zmarli z Rodziny

11.00 + Teresa Gil

12.30 W intencji Kornela Hołtyna z okazji 95 urodzin. Msza dziękczynna z prośbą o bł. Boże i opiekę  Matki Najświętszej

12.30 W intencji Pana organisty Krzysztofa o zdrowie, bł. Boże i zdane egzaminy maturalne

18.30 ++ Mama Janina Hałas (7 r.śm.), Tato Franciszek, Brat Bogdan, Teściowa: Cecylia Kasiuk

20.00 + Anna Fijałkowska (intencja od uczestników pogrzebu)

Uroczystość Objawienia Pańskiego - 06 stycznia 2019 r.

7.00 REZERWACJA

9.00 ++ Danuta i Marian Latkowscy i zmarli z Rodziny

11.00 + Małżonka Stanisława (f) Walkiewicz (6 r.śm.)

12.30 W intencjach Wspólnoty Żywego Różańca

12.30 Msza dziękczynna za otrzymane łaski

18.30 + Adam, Ewa, Maria, Mieczysław – zmarli z Rodziny Gugała; ++ Rodzice: Jan, Weronika, Zofia, Bolesław – zmarli z Rodziny Mikanowicz

20.00 + Henryka (f) Władysława (f) Kowalska

Niedziela Świętej Rodziny - 30 grudnia 2018 r.

7.00 + Wiesław Biedunkiewicz (greg.30)

9.00 ++ Córka Elżbieta Jabłońska (1 r.śm.); Mama Anna Olszańska (20 r.śm.)

11.00 ++ Regina i Kazimierz; Rodzice i Rodzeństwo i wszyscy zmarli z Rodziny Bromberów
               i Marczyków i dusze w czyśćcu cierpiące

12.30 W intencji Pana Konstantego – naszego organisty – z podziękowaniem za pracę w naszej parafii

           i z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata jego życia

18.30 ++ Katarzyna, Hieronim, Józef i zmarli z Rodziny Barańskich

20.00 ++ Mąż Władysław Rosół i zmarli Rodzice, Teściowie, Siostra, Brat i zmarli z Rodziny

IV Niedziela Adwentu - 23 grudnia 2018 r.

7.00 ++ Rodzice, Teściowie oraz o zdrowie i bł. Boże dla Rodziny

9.00 ++ Rodzice: Marianna i Stanisław, Brat Jerzy – zmarli z Rodziny Szeflińskich

11.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski w roku 2018 i z prośbą o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Najświętszej dla całej Rodziny w roku 2019

12.30 Za Parafian

12.30 ++ Mąż Stanisław Bańcer (10 r.śm.), Rodzice: Franciszka (f), Anna, Marian, Antoni i zmarli z Rodziny

18.30 ++ Tato Jan (22 r.śm.), Mama Rozalia, Brat Józef i zmarli z Rodziny Bajkowskich

20.00 + Wiesław Biedunkiewicz (greg.23)

III Niedziela Adwentu - 16 grudnia 2018 r.

7.00 ++ z Rodziny Kwiecień, Malara, Głowaccy, Bąk

9.00 ++ Mama Jadwiga Klimek i za powodzenie w Panu Bogu wiadomej sprawie

11.00 + Edward Oleszek

12.30 ++ Maria Matuszak (2 r.sm.), Dziadkowie: Wanda i Antoni Matuszak

18.30 + Józef Rapciak (20 r.śm.)

20.00 + Wiesław Biedunkiewicz (greg.16)

II Niedziela Adwentu - 9 grudnia 2018 r.        

7.00 + Wiesław Biedunkiewicz (greg.9)

9.00 ++ Teść Kazimierz Tuziak, Szwagier Roman Janocha

11.00 ++ Tadeusz Kowalczyk (20 r.śm.) i zmarli z Rodziny Komisarskich i Kowalczyków

12.30 Za Parafian

12.30 W intencjach Apostolatu Zbawczego Cierpienia

18.30 ++ Rodzice: Józefa (f) i Władysław Kaźmierczak i zmarli z Rodziny Kostyra, Mordal, Jastrzębscy

20.00 + Mąż Ireneusz Egebrecht

I Niedziela Adwentu - 2 grudnia 2018 r.

7.00 ++ Ojciec Michał (74 r.śm.) i zmarli z Jego Rodziny

9.00 + Zofia Lambert

11.00 ++ Barbara Bury z okazji 80 urodzin, z podziękowaniem Panu Bogu i ludziom za wszelkie dobro i z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej

11.00 + Małgorzata Frąckowiak (2 miesiące po śmierci)

12.30 Za Parafian

12.30 W intencjach Wspólnoty Żywego Różańca

18.30 ++ Syn Eugeniusz Furmański, Mąż Marian

20.00 + Wiesław Biedunkiewicz (greg.2)

 Niedziela Chrystusa Króla - 25 listopada 2018 r.

7.00 ++ Genowefa, Stanisława (f), Czesław, Zbigniew – zmarli z Rodziny Zarzyckich

9.00 + Kazimierz Sebastiański (21 r.śm.)

11.00 ++ Rodzice: Janina i Władysław Rajca

12.30 Za Parafian

12.30 ++ Lechosław, Kazimierz, Krzysztof, Beata – zmarli z Rodziny Klauzińskich, Siejaków, Kempów, Możejków, Łaskarzewskich

18.30 ++ Rodzice: Katarzyna i Michał Pasierbscy

18.30 ++ Andrzej Baran (9 r.śm.), Dariusz Foryś i zmarli z Rodziny Gwoździów i Baranów

20.00 + Stanisław Sernecki (25 r.śm.)

XXXIII Niedziela Zwykła - 18 listopada 2018 r.

7.00 ++ Piotr Śmiechowicz (32 r.sm.), Adam Śmiechowicz (5 r.śm.)

9.00 ++ Franciszek Czerniawski, Paulina Sosnowska i jej Rodzice: Maria i Józef, Mąż Józef

11.00 ++ Mąż Szczepan (15 r.śm.) – o pokój wieczny w Królestwie Boga Ojca

11.00 W intencji Marty z okazji 18 urodzin i w intencji Adama z okazji 18 urodzin – o dary Ducha Świętego, rozeznanie woli Bożej i wszelką pomyślność w dorosłym życiu

12.30 Za Parafian

12.30 W intencjach Apostolatu Zbawczego Cierpienia: o Miłosierdzie Boże i radość życia wiecznego dla ++ Marianny Rasały i Marii Dudzic

18.30 + Przemysław Mastalerz (7 r.śm.)

20.00 W intencji męża Andrzeja z okazji 80 urodzin z podziękowaniem za wszelkie dobro i z prośbą o zdrowie i bł. Boże

XXXI Niedziela Zwykła - 4 listopada 2018 r.                              

7.00 ++ Wacław i Ryszard Fedorczak

9.00 ++ Jadwiga (45 r.sm.), Zofia, Celina, Adolf, Jan, Henryk i zmarli z Rodziny Nojszewskich,

             Krystian i zmarli z Rodziny Stępień

9.00 ++ Krystyna Drobina (1 r.śm.), zmarli Rodzice: Stanisława (f) i Edward Kot

11.00 Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej dla Marii, Katarzyny, Maksymiliana, Agnieszki, Moniki, Elżbiety i ich Rodzin

12.30 Za Parafian

12.30 W intencji Wspólnoty Żywego Różańca i za zmarłych z Róż Różańcowych

18.30 + Mama Krystyna Mazur (5 r.śm.)

20.00 + Helena Doroszkiewicz (10 r.śm.)

XXX Niedziela Zwykła - 28 października 2018 r.

7.00 ++ Mąż Tadeusz

9.00 ++ Czesław, Janina, Rodzice, Rodzeństwo

11.00 + Ciocia Zosia (9 r.śm.)

11.00 W intencji Dominiki (1 rocz. urodzin), o zdrowie, bł. Boże i potrzebne łaski

12.30 Za Parafian

12.30 + Stanisław Zakrzewski (11 r.śm.)

18.30 ++ z Rodziny: Celińskich i Kaplerów, Aniela Chruścinska, Maria Ziaja

20.00 + Teresa Lidia Łęszczak (greg.28)

XXIX Niedziela Zwykła - 21 października 2018 r.

7.00 ++ z Rodziny Cieślewicz: Ryszard, Wacław, Juliana, Jerzy; z Rodziny Kaczmarek: Antoni, Maria, Jadwiga, Jerzy

9.00 ++ Genowefa Różańska (44 r.śm.), Czesław Kawala (5 r.śm.) i zmarli z Rodziny

11.00 ++ Katarzyna (37 r.śm.), Bernard, Frydolin, Bernard, Cecylia, Józef i zmarli z Rodziny

11.00 W intencji Ireny z okazji 70 urodzin, z podziękowaniem Bogu i ludziom za wszelkie łaski i z prośbą o bł. Boże i wszelkie łaski na dalsze lata dla niej i całej Rodziny

12.30 Za Parafian

12.30 Apostolat Zbawczego Cierpienia: dla żyjących o ulgę w cierpieniu, a dla zmarłych o pokój wieczny

18.30 ++ Siostrzenica Agnieszka, jej Mąż Sławomir, Adrian

20.00 + Teresa Lidia Łęszczak (greg.21)

XXVIII Niedziela Zwykła - 14 października 2018 r.

7.00 REZERWACJA

7.00 W intencji Janiny i Henryka z okazji 40 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa, z podziękowaniem za wszelkie dobro i z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej

9.00 ++ Rodzice: Józef i Janina Ochendzan, + Siostra Bogumiła Nurek

11.00 ++ Józef, Władysława (f), Brat Jerzy i zmarli z Rodziny Peciaków i Ciszewskich

11.00 ++ Rodzice: Bronisława (f), Michał, Siostra Maria, Bracia Edward, Stanisław, Aleksander

12.30 W intencji Teresy Herman (83 rocz. urodzin) z podziękowaniem za wszelkie dobro i z prośbą o potrzebne łaski i bł. Boże

12.30 W intencji Danuty i Zbigniewa z Rodziną – z podziękowaniem za wszelkie dobro i z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej

18.30 ++ Jadwiga, Antoni, Maria, Jan

20.00 + Teresa Lidia Łęszczak (greg.14)

XXVII Niedziela Zwykła - 7 października 2018 r.

7.00 + Mama Władysława Stary (1 r.śm.)

9.00 + Teresa Lidia Łęszczak (greg.7)

9.00 ++ Rodzice: Karolina (35 r.śm.), Wojciech; Dziadkowie: Anna i Michał; Anna i Jan i zmarli

               z Rodziny Olech i Hołówka

11.00 ++ Danuta i Marian Latkowscy

12.30 W intencjach Wspólnoty Żywego Różańca

12.30 W intencji Mamy i Babci Neli z okazji 81 urodzin, z podziękowaniem za wszelkie dobro

         Bogu i ludziom i z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia

18.30 ++ Bogdan (2 r.śm.); Rodzice: Janina i Franciszek

20.00 ++ Tato Albin (27 r.śm.), Mama Janina, Bracia: Tadeusz, Jerzy i zmarli z Rodziny

               Martyniak

Copyright © 2016-2019 Parafia pw. Św. Henryka we Wrocławiu. All Rights Reserved. Powered by Perucki.pl