baner strona glowna

 IX Niedziela Zwykła - 3 czerwca 2018 r.

7.00 ++ Dziadkowie: Julia (19 r.śm.), Stanisław (51 r.sm.) z Rodziny Kołodziej

9.00 O wynagrodzenie Trójcy Przenajświętszej za grzechy parafian i Polaków

11.00 W intencji Anny z okazji 10 urodzin, za Brata Kacpra i w intencji Rodziców i Dziadków o zdrowie i bł. Boże

12.30 W intencjach Róż Różańcowych: + Danuta Koncewicz

12.30 ++ Anna i Franciszek Mikuć

18.30 ++ Tato Franciszek Hasał (43 r.śm.), Mama Janina, Brat Bogdan i Teściowa Cecylia Kasiuk

20.00 + Mieczysław Stachowski ( greg.3)

Niedziela Trójcy św.- 27 maja 2018 r.

7.00 + Paweł Berdychowski (3 r.śm.)

9.00 ++ Stanisława (f), Zygmunt, Emilia (f), Jan

11.00 + Andrzej Fiedler (greg.27)

12.30 Za Parafian

12.30 W intencji Zofii z okazji 91 urodzin, z podziękowaniem za wszelkie dobro i z prośbą o zdrowie
           i opiekę Matki Najświętszej

18.30 W intencji Piotra i Ewy z okazji ich 38 urodzin, o zdrowie, bł. Boże i potrzebne łaski

20.00 + Anna Panzer

Zesłanie Ducha Świętego - 20  maja 2018 r.

7.00 ++ Ryszard Cieślewicz, Wacław, Julianna, Anna i Jerzy – zmarli z Rodziny Cieślewicz i Kaczmarków

9.00 ++ Daniela (f) Zawada (10 r.śm.) i zmarli z Rodziny Zawadów, Hołuj, Czaplów

9.00 ++ Mieczysław, Jan

11.00 ROCZNICA PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ

12.30 Za Parafian

12.30 + Andrzej Fiedler (greg.20)

12.30 W intencjach Apostolatu Zbawczego Cierpienia: o bł. W leczeniu i szybki powrót do zdrowia

         dla Jadwigi Chojnackiej

18.30 + Mąż Zbigniew (18 r.śm.)

20.00 + Władysław Trudzik (14 r.śm.) i zmarli z Rodziny

Wniebowstąpienie Pańskie - 13 maja 2018 r.

7.00 + Mama Maria Medyńska (13 r.śm.)

9.00 O zdrowie, bł. Boże i potrzebne łaski dla Stanisławy (f) Pasławskiej z okazji 82 urodzin

10.00 UROCZYSTOŚĆ PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ

12.30 Za Parafian

18.30 ++ Eugeniusz Knowczyński (10 r.śm.) i zmarli z Rodziny

18.30 + Antonina (1 r.śm.)

20.00 + Andrzej Fiedler (greg.13)

szósta niedziela WIELKANOCNA

7.00 + Ojciec Stefan Stary (39 r.śm.)

9.00 ++ Mama Janina Martyniak (21 r.śm.) i zmarli z Rodziny Martyniak i Winiarskich

11.00 + Stanisław Przybyła (10 r.śm.)

12.30 Za Parafian

18.30 + Andrzej Fiedler (greg.6)

20.00 ++ Stanisław i Katarzyna Kogut, Stefania, Irena, Franciszek Gancarscy

V Niedziela Wielkanocna - 29 kwietnia 2018 r.

7.00 ++ Brat Edward, Bratowa Maria i zmarli z Rodziny Drozda

9.00 ++ Józef Schudy (3 r.śm.) i jego żona Cecylia, ich Rodzice, Rodzeństwo i zmarli z Rodziny

11.00 O pomyślne zdanie egzaminów i zakończenie studiów, a także o dary Ducha Świętego i bł. Boże na dalsze lata życia dla Mateusza

12.30 Za Parafian

18.30 W intencji męża Eligiusza z okazji 80 rocz. urodzin o potrzebne łaski, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej

20.00 + Paweł Nagoda (greg.29)

Niedziela Dobrego Pasterza - 22 kwietnia 2018 r.

7.00 + Mąż Stanisław (29 r.śm.), Syn Jakub (5 r.śm.), Zięć Stanisław (7 r.śm.) i zmarli z Rodziny

7.00 + Paweł Nagoda (greg.22)

9.00 ++ Rodzice: Janina i Stanisław Kowalscy

11.00 ++ Adolf (33 r.śm.), Henryka (f) (11 r.śm.), Stanisław, Małgorzata

12.30 Za Parafian

12.30 W intencji Macieja i Aleksandry Węgrzyn (1 rocz. ślubu) i w intencji ich córki Zuzanny

12.30 Władysław i Stanisława (f) z okazji 55 rocz. ślubu – z podziękowaniem za wszelkie dobro i z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia

18.30 ++ Mąż Janusz (21 r.śm.), Rodzice, Teściowie i zmarli z Rodziny Sawickich i Nowaków

20.00 + Helena Sokół (15 r.śm.) i o pomyślne zdanie egzaminu maturalnego dla Mateusza Łukaszewskiego

Niedziela Biblijna- 15 kwietnia 2018 r.

7.00 ++ Mąż Aleksander, Rodzice, Rodzeństwo

 9.00 + Maria Kawala (15 r.śm.), + Kazimierz Różański (8 r.śm.) i zmarli z Rodziny

11.00 ++ Monika i Mieczysław Kuzian, Borys Zieliński

12.30 Za Parafian

12.30 + Paweł Nagoda (greg.15)

12.30 W intencjach Apostolatu Zbawczego Cierpienia: + Piotr – o dar radości w życiu wiecznym
          oraz o siłę i pokój w sercu dla jego siostry Ireny

18.30 ++ Stanisław, Stanisława (f) Pieprzyk (od syna Stanisława i żony Elżbiety)

20.00 + Maria Zapart (intencja od uczestników pogrzebu)

Niedziela Miłosierdzia Bożego - 08 kwietnia 2018 r.

7.00 ++ Brat Henryk (5 r.śm.), Andrzej Adamski, Irena Nagrocka

7.00 + Paweł Magoda (greg.8)

9.00 ++ Rodzice: Danuta i Marian Latkowscy

11.00 W intencji Anny i Alfreda Czarniakowskich z okazji 40 rocznicy ślubu, z podziękowaniem dobremu Bogu za wszelkie  dobro i z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata ich wspólnego życia

12.30 Za Parafian

12.30 ++ Rodzice: Cecylia i Bronisław oraz Balbina i Piotr Linkiewicz

18.30 ++ Rodzice: Władysław i Józefa (f) Kaźmierczak i zmarli z Rodziny Kostyrów, Mordali, Jastrzębskich

20.00 O zdrowie i bł. Boże dla ks. Sławka i dary Ducha Świętego dla wszystkich kapłanów

Niedziela Zmartwychwstania - 1 kwietnia 2018 r.
7.00 + Maria Lejnowska (intencja od uczestników pogrzebu)

7.00 + Paweł Magoda (greg.1)

9.00 ++ Mama Bronisława, Tato Stefan, Maria i Stanisław, Teściowie

11.00 ++ Zofia Pietrasińska i zmarli z Rodziny

12.30 W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

12.30 ++ Rodzice: Cecylia i Jan, Syn Feliks, jego Małżonka Halina, Dziadkowie

18.30 + Krzysztof Patora (intencja od uczestników pogrzebu)

VI Niedziela Wielkiego Postu - 25 marca 2018 r.

7.00 ++ Mama Franciszka (f), Ojciec Michał i ich bliscy zmarli

9.00 ++ Maria i Stanisław Jóźwiak

11.00 ++ Adam (3 r.śm.), Stanisława (f) (4 r.śm.) i zmarli z Rodziny Środów i Kotlarskich

12.30 W intencjach Apostolatu Zbawczego Cierpienia

12.30 Za Parafian

12.30 O zdrowie i potrzebne łaski dla Sebastiana i o ulgę w cierpieniu dla Marii

18.30 ++ Jerzy Borowski, Jego Rodzice i Teściowie

20.00 + Antoni Wilk (greg.26)

V Niedziela Wielkiego Postu - 18 marca 2018 r.

7.00 + Tato Stanisław (29 r.śm.), Brat Jakub (5 r.śm.), Szwagier Stanisław (7 r.śm.) i zm. z Rodziny

9.00 ++ Ojciec Szczepan, Mama Stanisława (f), Rodzeństwo: Kazimierz, Zofia

11.00 W intencji Katarzyny z okazji 25 urodzin, z podziękowaniem za wszelkie dobro i z prośbą o zdrowie i bł. Boże na dalsze lata życia

11.00 W intencji pana profesora Józefa Małolepszego o zdrowie i bł. Boże

12.30 W intencji Heleny z okazji 75 urodzin, z podziękowaniem za wszelkie dobro i z prośbą o zdrowie, obfitość bł. Bożego i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia

18.30 ++ Mąż Marian i jego Rodzice: Jan, Agnieszka

20.00 + Antoni Wilk (greg.19)

III Niedziela Wielkiego Postu - 4 marca 2018 r.

7.00 ++ Mama Antonina (20 r.śm.), Tato Adam oraz za wszystkich bliskich zmarłych

7.00 + Antoni Wilk (greg.5)

9.00 W intencji Tomasza z okazji 2 rocz. urodzin i w intencji Igora z okazji 5 rocz. urodzin, o zdrowie,  

       Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski – intencja od pradziadków

9.00 ++ Rodzice, Rodzeństwo, Dzieci – zmarli z Rodziny Mieczkowskich i Jędrzejczyków,
           + Waldemar Strączek, + Janusz Olszewski

11.00 W intencji Marka z okazji urodzin – o zdrowie, bł. Boże, dary Ducha Świętego i opiekę
           Matki Najświętszej

11.00 ++ Leon (28 r.śm.) i jego Rodzice: Franciszka (f) i Antoni, + Helena

12.30 Za Parafian

12.30 W intencjach Wspólnoty Różańca Świętego

18.30 ++ Mama Kazimiera, Dziadkowie: Franciszek, Barbara

20.00 ++ Rodzice: Gertruda i Władysław (6 r.śm.) i zmarli z Rodziny

II Niedziela Wielkiego Postu - 25 lutego 2018 r.

7.00 + Aleksandra Bartoszewicz (greg.18, od Pana Aleksandra)

7.00 + Henryka (f) Nowacka

9.00 + Franciszek Czerniawski (20 r.śm.)

11.00 ++ Mama Janina (4 r.śm.), Tato Stanisław (40 r.śm.)

12.30 Za Parafian

12.30 O ulgę w cierpieniu dla członków i członkiń wspólnoty Apostolatu Zbawczego Cierpienia, a także
           dla ich Rodzin

12.30 + Wiesław Ciechomski, o radość nieba w królestwie miłości, sprawiedliwości i prawdy

18.30 + ks. Waldemar Irek

20.00 + Kazimiera (f) Olejnik (12 r.śm.)

I Niedziela Wielkiego Postu - 18 lutego 2018 r.

7.00 + Aleksandra Bartoszewicz (greg.18, od Pana Aleksandra)

7.00 + Henryka (f) Nowacka

9.00 + Franciszek Czerniawski (20 r.śm.)

11.00 ++ Mama Janina (4 r.śm.), Tato Stanisław (40 r.śm.)

12.30 Za Parafian

12.30 O ulgę w cierpieniu dla członków i członkiń wspólnoty Apostolatu Zbawczego Cierpienia, a także
           dla ich Rodzin

12.30 + Wiesław Ciechomski, o radość nieba w królestwie miłości, sprawiedliwości i prawdy

18.30 + ks. Waldemar Irek

20.00 + Kazimiera (f) Olejnik (12 r.śm.)

VI Niedziela Zwykła - 11 lutego 2018 r.

7.00 W intencji Mamy Zofii z okazji 88 urodzin, z podziękowaniem za wszelkie dobro i z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i Boże błogosławieństwo dla całej Rodziny

9.00 ++ Wiktoria, Antoni, Stanisław – zm. z Rodziny Całus: ++ Edward Kopacz i zmarli z Rodzin: Owczarek, Mikłaszewicz, Walewskich, Hojko

11.00 ++ Tato Józef Kwiatkowski i zmarli z Rodziny

11.00 + Aleksandra Bartoszewicz (greg.11, od Pana Aleksandra)

12.30 Za Parafian

12.30 W intencji wszystkich chorych

18.30 + Julia Pawlik

20.00 + Adolf Wołkowski (19 r.śm.)

V Niedziela Zwykła - 4 lutego 2018 r.

  7.00 O wynagrodzenie Trójcy Przenajświętszej za grzechy Parafian i Polaków

  7.00 + Aleksandra Bartoszewicz (greg.4, od Pana Aleksandra)

  9.00 + Genowefa Bazal (16 r.śm.)

11.00 + Władysław Brodziak (9 r.śm.) i zmarli z Rodziny

12.30 Za Parafian

12.30 W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

18.30 ++ Zygmunt (1 r.śm.), Mama Stanisława (f) (13 r.śm.), Tato Władysław (36 r.śm.), Brat Stanisław,

               Dziadkowie: Ewa i Józefa (f), Piotr i Michał

20.00 + Janusz Śnieg (intencja od uczestników pogrzebu na 30 dzień)

IV Niedziela Zwykła - 28 stycznia 2018 r.

7.00 W intencji Andrzeja i Gabrieli  Biegańskich z okazji 45 rocznicy ślubu – z podziękowaniem dobremu

          Bogu za wszelkie dobro i z prośbą o zdrowie i bł. Boże na dalsze lata ich wspólnego życia

  9.00 ++ Tato Wojciech (22 r.śm.), Mama Karolina, Dziadkowie: Anna i Michał, Anna, Jan – z Rodzin: Olech
               i Hołówka

11.00 + Stanisława (f) Olszewska (27 r.śm.), Jan Olszewski (2 r.śm.)

11.00 ++ Jadwiga Szczerbiak (18 r.śm), Rodzice, Jej Teściowie

12.30 Za Parafian

12.30 ++ Kazimierz, Beata, Lechosław, Krzysztof Klauzińscy; i zmarli z Rodzin: Siejaków, Klauzińskich,

              Kempów, Możejków, Łaskarzewskich

18.30 + Mama Natalia (17 r.śm.)

20.00 + Leszek Zubrzycki (5 r.śm.)

III Niedziela Zwykła - 21 stycznia 2018 r.

  7.00 ++ Mama Janina, Babcia Michalina, Teresa, Henryk

  9.00 ++ Gertruda Sobiak (21 r.śm.), Stanisław Sobiak (40 r.śm.)

11.00 + Wiesław Prygiel (13 r.śm.)

12.30 Za Parafian

12.30 W intencjach Apostolatu Zbawczego Cierpienia (za wstawiennictwem bł. Luigiego Novarese dziękujemy za otrzymane łaski i prosimy o bł. Boże i łaskę zdrowie dla członków i opiekuna duchowego – ks. Wojciecha)

12.30 W intencji Stanisława z okazji 75 rocznicy urodzin – z podziękowaniem dobremu Bogu za wszelkie łaski
          i z prośbą o zdrowie i bł. Boże na dalsze lata jego życia

18.30 ++ Antoni Szmid (20 r.śm.), Janina Szmid (26 r.śm.)

20.00 + Bernadetta Suk

II Niedziela Zwykła - 14 stycznia 2018 r.

  7.00 + Dariusz Kruczek (intencja od Brata Adama z Rodziną i od chrześniaka Bartłomieja)

  9.00 ++ Rodzice: Stanisława (f) i Szczepan; ++ Rodzeństwo: Kazimierz, Zofia

11.00 + Janina Hałas (6 r.śm.); Franciszek i Bogdan Hałas

12.30 Za Parafian

18.30 + Helga Knittel

20.00 ++ Janina i Kazimierz, Maria, Józef, Jan, Józefa (f)

Copyright © 2016-2018 Parafia pw. Św. Henryka we Wrocławiu. All Rights Reserved. Powered by Perucki.pl