baner strona glowna

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. W związku z pracą katechetyczną księży w szkołach i prowadzeniu licznych lekcji religii informujemy, że dzień i godzinę pogrzebu należy OBOWIĄZKOWO wcześniej uzgodnić z duszpasterzami parafii w Kancelarii.
 1. W rozpoczętym dziś tygodniu.
 • dzisiaj – II Niedziela M-ca tradycyjnie zbieramy ofiary do puszek po Mszach św. na fundusz remontowy kościoła. W sierpniu zebraliśmy wraz z wpłatami indywidualnymi kwotę 4000 zł. Składamy serdeczne podziękowania. Godzinki o 8.30, nabożeństwo fatimskie o godz. 17.30, przynosimy świece.
 • poniedziałek - Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, o godz. 18.30 Msza w int. Papieża, Ojczyzny, Radio Maryja i TV Trwam
 • wtorek – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
 • środa –– św. Korneliusza i Cypriana, o godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy
 • piątek – św. Stanisława Kostki, odpust u ks. Dziekana o godz. 18.00 w kościele na Hubskiej
 • niedziela – o godz. 10.00 I Komunia Święta

Trzecia niedziela września jest obchodzona jako dzień środków społecznego przekazu.
Zbiórka do puszek na następną niedzielę przeznaczona jest wolą naszego Arcybiskupa na rozwój naszego Archidiecezjalnego Radio Rodzina.

 1. Próba przed I Komunią Świętą – w piątek 18 września o godz. 17.00 w kościele, zaś spowiedź w sobotę 19 września o godz. 10.00, po spowiedzi próba.
 1. Katechezy dla narzeczonych rozpoczną się w poniedziałek 14 września o godz. 19.30 w domu katechetycznym po lewej stronie kościoła.
 1. Zapraszamy na spotkanie organizacyjne kandydatów, którzy w tym roku mieli przyjąć sakrament bierzmowania w najbliższy wtorek 15 września o godz. 19 do kościoła. Osoby, które w tym roku rozpoczynają przygotowanie czyli uczniowie klas 6 proszeni są o odbiór kwestionariuszy w zakrystii lub kancelarii do końca września. Więcej informacji u ks. Sebastiana.
 1. Na lekturę polecamy tygodnik Gość Niedzielny.
 1. W minionym tygodniu odeszli do Pana Śp. Tadeusz Sobczyk, Julian Matysiak, Tomasz Tłustochowski, Jadwiga Arendarska, Kazimiera Kusiak
 1. Gościom, parafianom, jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa.
Copyright © 2016-2019 Parafia pw. Św. Henryka we Wrocławiu. All Rights Reserved. Powered by Perucki.pl