baner strona glowna

 1. Prosimy, aby wcześniej w kancelarii ustalać dzień i godzinę pogrzebu. A kancelaria czynna we wtorki, środy i czwartki od 16 do 18 i w soboty od 8 do 9.
 1. W rozpoczętym dziś tygodniu:
 • Dzisiaj–nieszpory o godz.18.00, gościmy dzisiaj zbiórka przed kościołem na Fundację Pomoc Kościołowi w Potrzebie z tej racji gościmy ks. Andrzeja Pasia, o 19.30 konferencja w kościele dla duszpasterstwa ISKRA
 • Poniedziałek- św. Klemensa, papieża
 • Wtorek – o godz. 19.00 adoracja przygotowana przez studentów i młodzież duszpasterstwa ISKRA
 • Środa – św. Katarzyny Aleksandryjskiej, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00
 • Sobota – serdecznie zapraszamy wszystkich na godz. 19.30 na nabożeństwo wprowadzające w Adwent
 • na następną niedzielę - rozpoczynamy Adwent, po mszach świętych studenci i młodzież z duszpasterstwa ISKRA będą przed kościołem rozprowadzać kartki świąteczne. Ofiary z kartek będzie przeznaczona na rozwój duszpasterstwa. Będą także dostępne parafialne kalendarze w cenie 15 zł.
 1. Można zamawiać msze święte na 2021 rok w kancelarii lub zakrystii albo dzwoniąc na parafialny numer w godzinach urzędowania kancelarii. Można składać ofiarę kartą płatniczą.
 1. W agendzie są już świece wigilijne. Małe w cenie 6 zł., duże w cenie 15 zł.

 

 1. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby Kościoła. Prosimy o wsparcie, ofiary można przelewać na parafialne konto z dopiskiem „na cele kultu religijnego”.

 

 1. Na lekturę polecamy tygodnik Gość Niedzielny.

 

 1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności: Marian Szczepański, Zofia Oliwkiewicz, Andrzej Przysło, Seweryna Kalinowska, Krystyna Klimowicz, Cecylia Sułat, Helena Nowak Polećmy ich miłosierdziu Bożemu – Wieczny odpoczynek…

 

Copyright © 2016-2019 Parafia pw. Św. Henryka we Wrocławiu. All Rights Reserved. Powered by Perucki.pl