baner strona glowna

Pielgrzymka do Rzymu w Roku 2018 do Grobu Jana Pawła ll Ojca Pio

Termin: 16.09.- 23.09.2018

Dzień 1 Wyjazd około godz. 15.00 Bezpośredni przejazd przez Czechy Austrię do Włoch. (nocny przejazd)

Dzień 2 Przed południem przyjazd do Florencji, tam zwiedzanie centralnej części miasta z przewodnikiem, m.in.: Katedra, Baptysterium, Most Złotników, czas wolny. Przejazd na kolację i nocleg w okolice Rzymu.

Dzień 3 Po śniadaniu całodzienne zwiedzanie Rzymu: Trasa spacerowa - Koloseum Forum Romanum, Kapitol, Plac Wenecki. Panteon, Plac Nawona, Fontanna Di Trevi, Plac Hiszpański. Kolacja i nocleg w hotelu

Dzień 4 Śniadanie i wyjazd do Watykanu na audiencję z Papieżem

Franciszkiem, a następnie zwiedzanie bazyliki Św. Piotra i grobu Jana Pawła II, czas na odpoczynek a po nim spacer do placu Nawona Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 5 Po śniadaniu przejazd do Monte Cassino, nawiedzenie bazyliki Św. Benedykta oraz cmentarza żołnierzy Polskich. Krótka chwila zadumy i modlitwy i kontynuacja podróży do S.G. Rotondo, nawiedzenie miejsc związanych z życiem i działalnością Św. Ojca Pio. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 6 Msza Święta w (kocie Św Michała Archanioła, śniadanie a następnie przejazd do Loreto (Sanktuarium Świętego Domku z Nazaretu). Kolacja i nocleg w hotelu w okolicach Rimini.

Dzień 7 Śniadanie i wyjazd do Bolonii, nawiedzenie bazyliki Św. Dominika, czas wolny i wyjazd do Grazu, tam kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 8 Po śniadaniu przejazd do Wiednia, zwiedzanie centralnej części miasta a następnie przejazd na wzgórze Kahlenberg, tam Msza Święta. Planowany przyjazd około 23.00 i ukończenie pielgrzymki.

Cena: 300 Euro + 580 PLN(przy zapisach zaliczka w wysokości 180 zł)

świadczenie zawarte w cenie

- Przejazd Autokarem

- Przewodnik

- Ubezpieczenie NW i KL

-6 noclegów w hotelach -s-RB (śniadania plus obiadokolacje)

Wstępy i opłaty wjazdowe płatne dodatkowo we Włoszech 35 Euro.

TURYSTYKA KRAJOWA I ZAGRANICZNA,, PIAST TOURIST” JÓZEF SZPETKOWSKI

Copyright © 2016-2024 Parafia pw. Św. Henryka we Wrocławiu. All Rights Reserved. Powered by Perucki.pl