NIEDZIELA ŚWIETEJ RODZINY
7.00 + Wacława (f), Franciszek Śmiałek, + Maria Kamyszak, + z rodziny Kubot, Lasota, Śmiałek, dusze w czyściu cierpiące
9.00 + Edmund Kobyłt, Elżbieta Owczarz, Jan Konieczny, Aleksandra Różycka
11.00 W intencji Janiny z okazji 88 urodzin – z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MB
12.30 W intencji Adama z okazji 20 urodzin – o zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
12.30 Za parafian
18.30 + Ewa , + rodzice Wiktor i Rozalia, mąż Szczepan, +siostra Jadwiga i Anastazja
20.00 + Iwona Kubiak – 5 rocznica śmierci, + Stanisława (f) Olejniczak, Mirosława (f) Kubiak
PONIEDZIAŁEK 28.12.2020
7.00 + syn Janusz Posyniak – 22 rocznica śmierci
9.00 + Sebastian Musiałkiewicz – 7 rocznica śmierci
18.30 + Jadwiga Golec – 25 rocznica śmierci
WTOREK 29.12.2020
7.00 O potrzebne łaski dla kapłanów naszej parafii w tych trudnych czasach
9.00 Dziękcz. – za Terenie z prośbą o potrzebne łaski i opiekę św. Chabrela
18.30 + Wacław Węgrzyn – 16 r. śmierci, + rodzice Ludwika i Józef, siostra Urszula, bracia Aleksander i Michał, z rodziny
ŚRODA 30.12.2020
7.00 Za parafian
9.00 W intencji Łukasza i Martyny oraz Anny z okazji urodzin o wszelkie łaski z podziękowaniem Matce Bożej za opiekę nad nimi
18.30 Nowennowa: 1) Msza dziękczynna za kapłanów parafii św. Henryka
2) + Zygmunt (Kubeczek)
3) O miłosierdzie dla Henryka
4) + Regina Marycz – 5 r. śmierci
CZWARTEK 31.12.2020
7.00 + Lucyna, Marian, Czesław, Zofia
9.00 + siostra salezjanka Maria Hrymczyszyn
17.00 Msza Dziękczynna. Za parafian
PIĄTEK 1.01.2021 ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI
7.00 + Rozalia – 9 r.śmierci, Ignacy – 44 r. śmierci Mazurczak
9.00 + Zbigniew Sikora ( gr. 1)
11.00 + ojciec i teść Mieczysław, wujek Mieczysław
12.30 Za parafian
18.30 + Eugenia i Kazimierz Paszowscy, + z rodziny Paszowskich, Mielniczynów, Sobczaków
SOBOTA 2.01.2021
7.00 O wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu Maryi
7.00 + Zbigniew Sikora (gr.2)
9.00 Msza o uzdrowienie św. Charbela
18.00 + Piotr Zając – 1 rocznica – intencja od żony
CZWARTA NIEDZIELA ADWENTU
7.00 Dziękcz. - za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla całej rodziny
9.00 + rodziców Marianna, Stanisław Szeflińscy, brat Jerzy
11.00 + rodziców Maria, Zbigniew, + teściów Zofia i Tadeusz, + z rodziny
12.30 Apostolat – Dziękcz. - za 12 lat formacji z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
12.30 + babcia Jadwiga Radłowska oraz o wsparcie duchowe rodziny
18.30 + tato Sebastian (1 r. śmierci) + z rodziny Ulner
20.00 + Marek Opaliński – 1 r. śmierci
PONIEDZIAŁEK 21.12.2020
7.00 + Joanna, Antoni, Tatiana, Jan
9.00 + rodziców Franciszek i Julia Biskup, + Helena, +bracia Marian, Stanisław, + Roman Śmigrocki
18.30 + Jan Myciuk – 34 r. śmierci
WTOREK 22.12.2020
7.00 Za parafian
9.00 Dziękcz. – za otrzymane zdrowie i życie Andrzeja, Anny, Zofii i Jakuba z prośbą o potrzebne łaski
18.30 + mąż Stanisław Bańcer, + rodziców Franciszka(f), Marian, +Anna, Antoni, + z rodziny
ŚRODA 23.12.2020
6.00 W int. Adama z okazji imienin – o silną wiarę i błogosł. Boże i potrzebne łaski dla niego i rodziny
7.00 + Marianna i Roman
9.00 + Julia i Tadeusz Gerałtowscy
18.30 Nowennowa: 1) W int. dusz w czyśćcu cierpiących o radość nieba
2) O zdrowie i potrzebne sily dla Stanisława Turowskiego
CZWARTEK 24.12.2020 WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA
9.00 Dziękczynna – za rodzinę z prośbą o zdrowie i Boże błogosł. i opiekę MB na dalsze lata życia
9.00 W intencji Agnieszki – o wiarę, nadzieję i miłość i uzdrowienie wewnetrzne
9.00 + rodziców Jan (24 r. śmierci) i Rozalia, + brat Henryk, + z rodziny Bajkowskich
0:00 + Maria
0:00 W intencji ks. Sławka Bartodzieja o zdrowie i potrzebne łaski jak również w intencji wszystkich kapłanów o dary Ducha Świętego i potrzebne łaski
0:00 + Danuta i Marian Latkowscy
PIĄTEK 25.12.2020 BOŻE NARODZENIE
7.00 + mąż Ryszard, ojciec Zygfryd, siostra Grażyna, + dziadków, teściów
9.00 W int. Barbary Sadkowskiej – z okazji urodzin. O zdrowie, Boże błogosł. i potrzebne łaski
11.00 + Zofia Pietrasińska, + z rodziny
12.30 + brat Edward Drozda, +bratowa Maria, + żona Irena, + z rodziny
12.30 + Wanda Kościelniak – 1 rocznica śmierci
18.30 + Anna (23 r. śm.), Jarosław Teśluk (27 r. śm.), + Julia (15 r. śm), Zygmunt( 28 r. śm) Kiner
SOBOTA 26.12.2020 ŚW. SZCZEPANA
7.00 + Mieczysław – 5 miesięcy po śmierci
9.00 + Danuta – 3 r.śm, Mirosław – 10 r. śm, + z rodziny
11.00 + Konrad – 1 rocznica śmierci – int. od rodziny
12.30 + Albin – 21 r.śm, + Janina – 11 r.śm Figuła + z rodziny
18.30 + żona Danuta – 48 r. śmierci
TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU
7.00 + z rodzin Kwiecień i Głowackich
9.00 + Kazimierz Tuziak, + Roman i Paweł Janocha
11.00 + Stanisław (44 r. śmierci), + Maria (14 r. śmierci) Kocaj
12.30 + rodziców Emilia i Stanisław Pidułej , + brat, bratowa Irena i Zbigniew, + z rodz. Pidułejów
12.30 + rodziców Zofia i Michał Fila
18.30 + Mama Maria Mieszkowska – 10 r. śmierci, + tato Mieczysław
20.00 W intencji Kamili o nawrócenie i pojednanie się z rodziną i powrót na drogę Chrystusa
PONIEDZIAŁEK 14.12.2020
7.00 + Emilia Bera i jej zmarli z rodziny
9.00 + Jan Dabrowa (19 r. śmierci), + rodzice Eleonora i Jan, Rozalia i Piotr
18.30 W intencji Ojczyzny, Radia Maryja i TV TRWAM
WTOREK 15.12.2020
7.00 + rodziców Magdalena i Antoni, rodzeństwo Maria i Tadeusz, Mieczysław, Danuta, Stanisława(f)
9.00 + syn Artur (14 r. śmierci), + rodzice, rodzeństwo
18.30 + Mirosława Kuklok – intencja od brata Bogdana z żoną
ŚRODA 16.12.2020
6.00 + Elżbieta Baran
7.00 Za parafian
9.00 + Jerzy Czapicki (7 r. śmierci), + teściowie Janina, Tadeusz, rodzice Maria i Stanisław Maskiewicz
18.30 Nowennowa: + brat Emil (13 r. śmierci)
CZWARTEK 17.12.2020
7.00 + Krzysztof Lipny
9.00 + z rodziny Ciszewskich, Dobrowolskich, Szczepuchów, Komarskich
18.30 + Jan Bielec
PIĄTEK 18.12.2020
7.00 Za parafian
9.00 Dziękczynna za uleczenie z choroby z prośbą o opiekę nad całą rodziną Winkowskich
18.30 + brat Adolf Kudliński
SOBOTA 19.12.2020
7.00 W intencji Alfreda z okazji 55 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo
9.00 + Mama Zofia (17 r. śmierci), tato Franciszek, brat Jerzy, Edward, z rodziny Porysiak
18.30 + z rodziny Wijas: Wintenty, Kazimiera, Julia, Dariusz oraz + z rodziny Kępka: Stefan, Władysława(f), Andrzej i Jolanta Kępka – Wijas
DRUGA NIEDZIELA ADWENTU
7.00 + Mama Maria (32 r. śmierci), siostra Maria (13 r. śmierci), +bratowa Barbara, +Zofia Witkowska
9.00 + rodziców Kazimiera i Zygmunt, Bronisława (f), +teściowie, +br. Mieczysław, Zdzisław i s. Teresa
9.00 W intencji córki Zofii – o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św. podczas studiów
11.00 + Mama Bronisława Kobylarczyk – 18 r. śmierci
12.30 Róże Różańcowe
18.30 + Przyjaciół +Henryk, Jacek i Jerzy
20.00 + mąż Czesław Skuriat
PONIEDZIAŁEK 7.12.2020
7.00 + Eugeniusz – o spokój duszy
9.00 Wynagrodzenie Trójcy Przenajświętszej za grzechy parafian i Polaków
9.00 + Marian Szczepański (od uczestników pogrzebu)
18.30 + Jerzy Płonka – od sąsiadów
WTOREK 8.12.2020 Niepokalanego Poczęcia NMP
7.00 + Michał, Karolina Sroka, +Katarzyna, Maria
9.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dary Ducha Św. i potrzebne łaski dla kapłanów
18.30 + rodzice Hieronima(f), Franciszek, Adam
ŚRODA 09.12.2020
6.00 Dziękując za kapłanów naszej parafii proszą o mądrość, świętość i odwagę dla nich
7.00 + Tomasz Dziubiński (2 mies. po śmierci)
9.00 + Aniela Sajan – 17 r. śmierci, + Magdalena, Stanisław, + z rodziny
18.30 Nowennowa: 1) im. Alfreda Szczeblowska
2) Za Tomka – o potrzebne Dary Ducha Św.
CZWARTEK 10.12.2020
7.00 + Tomasz, Maria Sendłak
9.00 W intencji Panu Bogu wiadomej
18.30 + ciocia Janina Górecka, + z rodziny
PIĄTEK 11.12.2020
7.00 + Przyjaciół Ludmiła (f) , i Bogdan – 22 r. śmierci,
9.00 + rodziców, teściów, + cała rodzina Molików, Czechów i Jarockich
18.30 ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
1) + Stanisław Dzień – miesiąc po śmierci
2) + Jacek Kurzawa (od uczestników pogrzebu)
3) + Euzebia Sośnicka ( od uczestników pogrzebu)
4) + Krzysztof Skrabka (od uczestników pogrzebu i Sióstr Elżbietanek)
5) + Czesław Bochenek ( od uczestników pogrzebu)
6) + Wincenty, Elżbieta i Mieczysław Spurek, + Kazimiera Wijas zd. Spurek, + Wincenty Wijas,
+ Marianna i Maciej Bebel
7) + Zofia Oliwkiewicz (od uczestników pogrzebu)
8) + Andrzej Przysło (od uczestników pogrzebu)
9) + Krystyna Klimowicz (od uczestników pogrzebu)
10) + Cecylia Sułat (od uczestników pogrzebu)
11) + Elżbieta Pala (od uczestników pogrzebu)
12) + Zenon Niepiekło (od uczestników pogrzebu)
13) + Seweryna Kalinowska – miesiąc po śmierci
14) + Genowefa i Norbert, + Maria i Jan
SOBOTA 12.12.2020
7.00 + Jan Sadkowski
9.00 + Józef i Maria Wiszniowscy, + Romuald, Feniks i Stefania
18.30 + Marianna i Józef Bełzowscy, + Maria i Stanisław Rogowscy, + Jan Dubnicki
PIERWSZA NIEDZIELA ADWENTU
7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 28)
9.00 + Jerzy Jóźwiak
11.00 + Andrzej Baran (11 r.śm.)
12.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące
12.30 + Kazimiera (f) Krucka (1 r.śm.)
18.30 ++ Rodzice: Stanisława (f) i Edward Kot, Siostra Krystyna Drobina
20.00 W intencji Mamy Marty z okazji 61 rocznicy urodzin, o łaskę zdrowia, bł. Boże i opiekę Matki
Najświętszej na każdy dzień jej życia
PONIEDZIAŁEK 30.11.2020 ŚW. ANDRZEJA APOSTOŁA, ŚWIĘTO
7.00 ++ Andrzej i zmarli z Rodziny: Białków, Namysłowskich, Doboszów
9.00 + Stanisław Butwicki (greg. 29)
18.30 Za Parafian
WTOREK 01.12.2020
7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 30)
9.00 O wynagrodzenie Trójcy Przenajświętszej za grzechy Polaków i parafian
18.30 ++ Mąż Marian Furmański (30 r.śm.); Rodzice: Józefa (f), Wawrzyniec; Teściowie:
Leokadia (f), Franciszek
ŚRODA 02.12.2020
6.00 Za Parafian
7.00 ++ Celina, Bolesław i zmarli z Rodziny
9.00 Do Miłosierdzia Bożego za żywych
18.30 Nowennowa: + Marian Szczepański (30 dzień po śmierci)
CZWARTEK 03.12.2020 ŚW. FRANCISZKA KSAWEREGO, KAPŁANA
7.00 + Mąż Jan
9.00 ++ Julianna (f) Sypniewska (25 r.śm.), Tadeusz Sypniewski
18.30 ++ Władysław Pacia i zmarli z Rodzin: Pacia, Stefanek, Olesiak
PIĄTEK 04.12.2020 ŚW. BARBARY, DZ.
7.00 ++ Barbara, Władysław, Ewa, Janina, Tadeusz
9.00 ++ Kornelia Baraniecka i zmarli z Rodziny Baranieckich
18.30 ++ Eugenia i Kazimierz Paszowscy i zmarli z Rodziny Mielniczynów, Sobczaków, Paszowskich
SOBOTA 05.12.2020
7.00 O wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu Maryi i o dary Ducha Świętego i bł. Boże dla kapłanów
pracujących w Parafii p.w. św. Henryka we Wrocławiu
9.00 O uzdrowienie do św. Charbela
18.30 ++ Tato Franciszek (26 r.śm.), Dziadkowie: Katarzyna, Antoni, Bracia: Edward i Władysław
Sochaccy
UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 21)
9.00 O zdrowie dla Zdzisławy (f) i ulgę w cierpieniu dla niej
11.00 ++ Mąż Zygmunt Biczysko (21 r.śm.), Rodzice, Rodzeństwo
12.30 Za Parafian
12.30 Za organistę, chór i scholę
18.30 O zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Najświętszej dla Michała z okazji 25 urodzin
20.00 O zdrowie dla Andrzeja
PONIEDZIAŁEK 23.11.2020 ŚW. KLEMENSA I, PAPIEŻA
7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 22)
9.00 ++ Edyta (10 r.śm.), Wacław, Marek, Michałek; Rodzice: Aniela i Franciszek Śmiałek, Jerzy
Opas i zmarli z Rodziny Śmiałek
18.30 + Urszula Klauzińska (intencja od uczestników pogrzebu)
WTOREK 24.11.2020 ŚW. ANDRZEJA DUNG-LAC i TOWARZYSZY
7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 23)
9.00 Dziękczynna za otrzymane łaski i opiekę nad Urszulą i całą Rodziną
18.30 W intencji wnuczki Nadii z okazji 6 rocznicy urodzin
ŚRODA 25.11.2020 ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ
7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 24)
9.00 ++ Katarzyna i Michał Pasierbscy (37 r.śm.)
18.30 Nowennowa:
- + Za małżeństwo Heleny i Grzegorza
- + Stanisława (f) Głębocka
- + ks. Krzysztof i zmarli z Rodziny
- + Zbigniew Fila
- + Antoni i Joanna
CZWARTEK 26.11.2020
7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 25)
9.00 Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla kapłanów
18.30 + Eugenia Kucharska (14 r.śm.)
PIĄTEK 27.11.2020
7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 26)
9.00 W intencji Marii z okazji 85 rocznicy urodzin, o bł. Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki
Najświętszej
18.30 + Zbigniew Albrychiewicz
SOBOTA 28.11.2020
7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 27)
9.00 ++ Rodzice: Józef i Helena Maluty; Dziadkowie: Katarzyna i Adam; Anna i Jan
18.30 ++ Kazimierz (9 r.śm.), Stanisław, Małgorzata, Józef, Teściowie i Dziadkowie – aby dobry Bóg
przyjął ich do Królestwa Bożego
7.00 ++ Mirosława (f) Kuklok – intencja od Siostry Bożeny z Rodziną
9.00 ++ Józefa (f) Klimecka (11 r.śm.); Rodzice Wacław i Gertruda; Teściowie: Roch i Antonina,
Szwagier Henryk i wszyscy zmarli z obu Rodzin
11.00 ++ Paulina Sosnowska, Józef Sosnowski, Franciszek Czerniawski i zmarli rodzice
12.30 Za Parafian oraz za zmarłych czytanych w wypominkach w minionym tygodniu
12.30 W intencjach Apostolatu Zbawczego Cierpienia: o radość życia wiecznego dla Marianny Rasały
18.30 REZERWACJA
20.00 + Stanisław Butwicki (greg. 14)
PONIEDZIAŁEK 16.11.2020
7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 15)
9.00 REZERWACJA
18.30 ++ Piotr Krasucki; Rodzice: Zofia i Stanisław Buzdygan
WTOREK 17.11.2020 ŚW. ELŻBIETY WĘGIERSKIEJ
7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 16)
9.00 + Antoni Wilk (3 r.śm.)
18.30 + Brat Józef Gutka (15 r.śm.)
ŚRODA 18.11.2020 BŁ. KAROLINY KÓZKÓWNY, DZ.
7.00 + Mama Władysława, o radość nieba
9.00 + Stanisław Butwicki (greg. 17)
18.30 Nowennowa:
- ++ Stanisław, Genowefa, Czesław, Zbigniew – zmarli z Rodziny Zarzyckich
CZWARTEK 19.11.2020
7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 18)
9.00 + Helena Kruczek (od Siostrzenicy Grażyny z Rodziną)
18.30 ++ Rodzice: Leontyna i Stanisław, Zofia i Lucjan
PIĄTEK 20.11.2020 ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO
7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 19)
9.00 Do Miłosierdzia Bożego za żywych
18.30 Zbiorowa za zmarłych:
- + Władysława Walkowiak (od uczestników pogrzebu)
- + Stefan Caliński (od uczestników pogrzebu)
- + Julia Gerałtowska (od uczestników pogrzebu)
- + Juliusz Górnicki (od uczestników pogrzebu)
- + Leokadia Sokaluk (od uczestników pogrzebu)
- + Gertruda Godlejewska (od uczestników pogrzebu)
- + Stanisław Dzień (od uczestników pogrzebu)
- + Maria Janik (od uczestników pogrzebu)
SOBOTA 21.11.2020 OFIAROWANIE NMP
7.00 REZERWACJA
9.00 + Stanisław Butwicki (greg. 20)
18.30 ++ Mąż Roman Kwaśnica (15 r.śm.), Rodzice: Rozalia i Henryk, Teściowie: Paulina i Jan
UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 21)
9.00 REZERWACJA
11.00 ++ Mąż Zygmunt Biczysko (21 r.śm.), Rodzice, Rodzeństwo
12.30 Za Parafian
12.30 Za organistę, chór i scholę
18.30 O zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Najświętszej dla Michała z okazji 25 urodzin
20.00 REZERWACJA
TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 ++ Siostra Dobrosława (18 r.śm.), Wanda, Urszula, Marian i zmarli z Rodziny Adamskich
9.00 + Teresa Szulc (1 r.śm.)
11.00 ++Bogumiła (f) Nurek, Janina i Józef Ochędzan
12.30 W intencji Marii Kulig z okazji 90 urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą
o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej
12.30 Za Parafian oraz za zmarłych czytanych w wypominkach w minionym tygodniu
18.30 ++ Szczepan Rudziński (17 r.śm.), Ewa Święcka
20.00 + Stanisław Butwicki (greg. 7)
PONIEDZIAŁEK 09.11.2020 ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ
7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 8)
9.00 ++ Maria, Marianna, Karol, Szczepan i zmarli z Rodziny
18.30 W intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Radia Maryja i Telewizji TRWAM
WTOREK 10.11.2020 ŚW. LEONA WIELKIEGO
7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 9)
9.00 ++ Henryk i Stanisława (f) Jóźwiak
18.30 ++ Rodzice: Józefa (f) i Władysław Kaźmierczak i zmarli z Rodziny Kostyry, Jastrzębskich
i Mordali
ŚRODA 11.11.2020 ŚW. MARCINA z TOURS,
102 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 10)
9.00 ++ Tadeusz i Towarzysze aresztowani i rozstrzelani (79 r.śm.)
18.30 Nowennowa: imieniny Maria Hałdzińska
1.++ Mama Łucja Pasławska (8 r.śm.), Ojciec Władysław, Brat Stefan
- + Tadeusz (8 r.śm.)
- ++ Marian i Janina Lisiccy
CZWARTEK 12.11.2020 ŚW. JOZAFATA, BISKUPA i MĘCZENNIKA
7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 11)
9.00 ++ Rodzice: Józef i Maria, Synowa Barbara, Brat Józef
18.30 ++ Rodzice: Marianna i Jan, Teściowie: Antonina i Leonard, Mąż Witold
PIĄTEK 13.11.2020 ŚW. BENEDYKTA, JANA, MATEUSZA, IZAAKA i KRYSTYNA
7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 12)
9.00 + Marian Wodzisławski (intencja od małżonki)
18.30 Zbiorowa za zmarłych:
- ++ Brat Ignacy, Rodzice: Aniela i Władysław Majkowscy, Rodzice: Adela i Franciszek
Marcinkowscy
- + Jerzy Płonka (intencja od uczestników pogrzebu)
- ++ z Rodziny Wijas: Wincenty, Kazimiera, Julia, Dariusz; z Rodziny Kępka: Stefan
i Władysława (f), Andrzej, Jolanta Kępka – Wijas - ++ Nela Staniszewska, Aleksander
SOBOTA 14.11.2020
7.00 ++ Maria, Adam (7 r.śm.), Piotr (38 r.śm.) i zmarli z Rodziny Śmiechowiczów
7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 13)
9.00 + Marian Wodzisławski (intencja od małżonki)
18.30 Msza dziękczynna z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski, opiekę Ducha Bożego dla Jadwigi,
Agnieszki i Elżbiety, księdza Mirosława i Dariusza oraz za ich Rodziny
TRZYDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA ZWYKŁA
UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
7.00 ++ Czesław, Janina, Rodzice, Rodzeństwo
9.00 ++ Rodzice, Rodzeństwo; Michał, Franciszka (f), Adam, Antonina, Władysław, Michalina
11.00 + Stanisław Zakrzewski (13 r.śm.)
12.30 W intencjach Wspólnoty Żywego Różańca
18.30 ++ Henryka (f) Nowacka, Bronisław Nowacki, Aniela i Józef Bożek
20.00 ++ Zdzisława (1 r.śm.), Henryk (3 r.śm.)
PONIEDZIAŁEK 02.11.2020 WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH
7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 1)
9.00 ++ Rodzice, Teściowie, Rodzeństwo
18.30 ++ Mąż Czesław Skuriat, Rodzice: Rodzice: Maria i Józef Semp, Teściowie: Jadwiga
i Włodzimierz Skuriat, Danuta i Grzegorz Grzegorczyk, Jerzy, Artur
WTOREK 03.11.2020 ŚW. MARCINA
7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 2)
9.00 + Helena Kruczek (intencja od Siostrzeńca Zbigniewa z Rodziną)
18.30 REZERWACJA
ŚRODA 04.11.2020
7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 3)
9.00 O zdrowie i bł. Boże dla Elżbiety
18.30 Nowennowa:
- O bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Sylwii
- Imieniny Elżbiety Figuła
- Dziękczynna za nawrócenie i z prośbą o wstawiennictwo i kierownictwo
duchowe dla Ewy
- + Helena
CZWARTEK 05.11.2020
7.00 W intencji Księdza Sławka z okazji imienin, o zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Najświętszej oraz
w intencji wszystkich kapłanów
7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 4)
9.00 ++ Zofia, Jan, Marian, Łukasz i zmarli z Rodziny Chabasińskich
18.30 ++ Józef (12 r.śm.) i zmarli z Rodziny Kwaśnica, Potyraj, Maj, Woźniak, Bednarskich
PIĄTEK 06.11.2020
7.00 + Stanisław Butwicki (greg. 5)
9.00 + Barbara Razik (1 r.śm.)
18.30 ++ Eugenia i Kazimierz Paszowscy i zmarli z Rodziny Mielniczynów, Sobczaków, Paszowskich
SOBOTA 07.11.2020
7.00 O wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu Maryi i za zmarłych, którzy modlili się 13 dnia każdego
miesiąca na różańcu
9.00 O uzdrowienie za przyczyną św. Charbela
9.00 + Stanisław Butwicki (greg. 6)
18.30 + Marian Wodzisławski (intencja od małżonki)
TRZYDZIESTA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 ++ Bronisława (f) i Stanisław Markiewicz; Helena i Józef Nowak, Barbara Górnik, Wiesława (f),
Ryszard Markiewicz i zmarli z obu stron
9.00 ++ Kazimiera Krucka, Wiesława (f) Krucka, Jan i Jerzy Kruccy
9.00 + Ciocia Zosia (11 r.śm.)
11.00 ++ Stanisław i Henryk, dziadkowie z obu stron
12.30 ++ Irena Bałtarowicz, ++ Rodzice z obu stron; i w intencji Jana z okazji 79 urodzin oraz za
wnuki Bartosza i Adriana z okazji 31 urodzin (o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej
12.30 + Tomasz Dziubiński (z racji pogrzebu)
18.30 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 25)
20.00 ++ Zmarli z Rodzin: Celińskich, Kaplerów, Aniela Chruścińska, Maria Ziaja
PONIEDZIAŁEK 26.10.2020
7.00 ++ Rodzice: Franciszka (f), Marian, Anna, Antoni, Mąż Stanisław Bańcer i zmarli z Rodziny
9.00 O wynagrodzenie Trójcy Przenajświętszej za grzechy parafian i Polaków
18.30 W intencji Doroty Martyniak – Fichtner z okazji 50 rocznicy urodzin, z prośbą o zdrowie, bł.
Boże i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia
18.30 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 26)
WTOREK 27.10.2020
7.00 W intencji wszystkich kapłanów, którzy przez lata odwiedzali z posługą sakramentalną Panią
Natalię Porysiak – dla żyjących o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej, a dla zmarłych
radość nieba
9.00 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 27)
18.30 + Jan Habko (20 r.śm.) i zmarli z Rodziny
ŚRODA 28.10.2020 ŚW. APOSTOŁÓW SZYMONA i JUDY TADEUSZA
7.00 ++ Zmarli z Rodzin: Pęcherskich i Janików
9.00 ++ Tadeusz, Aniela
18.30 Nowennowa: + Józefa (f) Maciejewska (greg. 28)
CZWARTEK 29.10.2020
7.00 + Helena Kruczek (intencja od Siostry Janiny)
9.00 Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Matki
Najświętszej dla kapłanów
18.30 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 29)
PIĄTEK 30.10.2020
7.00 + Helena Kruczek (intencja od chrzestnego Jerzego z Rodziną)
9.00 Do Miłosierdzia Bożego za żywych
18.30 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 30)
SOBOTA 31.10.2020
7.00 ++ Rodzice, Dziadkowie, Mąż, Teściowa i cała Rodzina
9.00 + Marian Wodzisławski (intencja od małżonki)
18.30 ++ Mama Bronisława, Tato Stefan
DWUDZIESTA DZIEWIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 ++ Bracia: Edward i Jerzy Porysiak, Rodzice: Zofia i Franciszek Porysiak, Wujek Wacław
Jeziorek
9.00 + Zenon Czajkowski (13 r.śm.)
9.00 ++ Rodzice: Pelagia i Walenty, Syn Lech
11.00 Z podziękowaniem Bogu i ludziom za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę
Matki Najświętszej dla Danuty i Zbigniewa
12.30 W intencjach Apostolatu Zbawczego Cierpienia: za + ks. Janusza Malskiego, z podziękowaniem
za jego życie i kapłaństwo oraz co zrobił dla chorych – o radość wieczną dla niego
12.30 Z podziękowaniem Bogu i ludziom za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę
Matki Najświętszej dla Ireny i Franciszka Kieliba z okazji 60 rocznicy sakramentu małżeństwa
18.30 ++ Katarzyna, jej Mąż Bernard, Synowie: Frydolin i Bernard, Cecylia i Józef Schudy i zmarli
z Rodziny
20.00 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 18)
PONIEDZIAŁEK 19.10.2020
7.00 + Urszula Klauzińska (intencja od uczestników pogrzebu)
9.00 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 19)
18.30 + Syn Paweł Golęba (15 r.śm.) i zmarli z Rodziny
WTOREK 20.10.2020
7.00 + Maria Wasylkiewicz
9.00 + Jadwiga Bartosiak (intencja od Róż Różańcowych)
18.30 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 20)
ŚRODA 21.10.2020
7.00 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 21)
9.00 ++ Syn Jerzy i zmarli z Rodzin: Kaczmarków i Cieślewiczów
18.30 Nowennowa:
- Marlena Sidorowicz – z okazji imienin
- O ochronę Bożą dla Julii
- ++ Ewa i Jakub Wiatrak, Bronisław Kusy
CZWARTEK 22.10.2020 ŚW. JANA PAWŁA II, PAPIEŻA
7.00 O zdrowie dla Uli z okazji imienin, o łaski Boże
9.00 + Marian Wodzisławski (intencja od małżonki)
18.30 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 22)
PIĄTEK 23.10.2020 ŚW. JANA KAPISTRANA, PREZBITERA
7.00 ++ Ewa Święcka, Mąż Szczepan; Rodzice: Rozalia i Wiktor
9.00 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 23)
18.30 Zbiorowa za zmarłych:
- 1. + Jolanta Wijas (intencja od uczestników pogrzebu)
- 2. + Jadwiga Bartosiak
- 3. ++ Józef i Zofia Grabscy; Rozalia i Franciszek Grabscy; Opiekunka Izabella, Babcia Anna
Sokołowska, Dziadek Józef Sokołowski
- + Marian Wodzisławski
- ++ Kazimierz i Danuta Ostach (intencja od Brata Ryszarda)
- + Edward Przemyk (1 r.śm.)
- + Marian Trzankowski (2 r.śm.)
- + Marek Zalewski (2 r.sm.)
- + Julian Matysiak (intencja od uczestników pogrzebu)
- + Jadwiga Arendarska (intencja od uczestników pogrzebu)
- + Kazimiera Kusiak (intencja od uczestników pogrzebu)
- + Stanisław Sikora (intencja od uczestników pogrzebu)
- + Bernard Michałowicz
- 14. + Jerzy Płonka (intencja od uczestników pogrzebu)
- + Jerzy Maniszewski (intencja od uczestników pogrzebu)
- + Teresa Machura (intencja od uczestników pogrzebu)
- + Jan Piórkowski (intencja od uczestników pogrzebu)
SOBOTA 24.10.2020 ŚW. ANTONIEGO MARII CLARETA, BISKUPA
7.00 ++ Mąż Tadeusz, Teściowie: Władysław i Henryka (f); Rodzice: Lucyna i Władysław
9.00 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 24)
18.30 + Jan Fila (6 r.śm.)
DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 + Waldemar Kiniorski
9.00 ++ Rodzice: Karolina (37 r.śm.), Wojciech, zmarła córka (2 miesiące po śmierci)
11.00 ++ Bogdan (4 r.śm.), Janina i Franciszek; Cecylia i Piotr
12.30 ++ Julian Matysiak, Żona Teresa i Syn Andrzej
12.30 W intencjach Wspólnoty Żywego Różańca
18.30 + Mąż Stanisław Nagoda (1 r.śm.)
20.00 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 4)
PONIEDZIAŁEK 05.10.2020 ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ, ZAKONNICY
7.00 ++ Marian, Maria, Józef
9.00 Z podziękowaniem Panu Bogu za 7 lat małżeństwa Ani i Adama Zych i z prośbą o zdrowie, bł.
Boże i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia oraz o wszelkie potrzebne łaski dla ich syna
Patryka z okazji 7 rocznicy sakramentu chrztu
18.30 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 5)
WTOREK 06.10.2020 ŚW. BRUNONA
7.00 ++ Mama Maria i zmarli z Rodzin: Wojtychów, Kiedewiczów i Lazarowiczów
9.00 ++ Rodzice: Zofia i Franciszek; Bracia: Jerzy i Edward Porysiak i zmarli z Rodziny
18.30 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 6)
ŚRODA 07.10.2020 NMP RÓŻAŃCOWEJ
7.00 REZERWACJA
9.00 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 7)
18.30 Nowennowa:
- W intencji Anny i Dariusza z okazji 7 rocznicy ślubu, o zdrowie, bł. Boze i
potrzebne łaski na dalsze lata życia
- ++ Tato Stefan Mikołajczyk (60 r.śm.), Mama Józefa (f)
CZWARTEK 08.10.2020
7.00 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 8)
9.00 + Marian Wodzisławski (intencja od małżonki)
18.30 ++ Tato Albin Martyniak (29 r.śm.), Mama Janina, Brat Tadeusz, Brat Jerzy z żoną Ludwiką i
zmarli z Rodzin: Martyniak i Winiawskich
PIĄTEK 09.10.2020 ŚW. DIONIZEGO, BISKUPA i TOWARZYSZY
7.00 + Mirosława (f) Kuklok (intencja od Bratanka Andrzeja z Rodziną)
9.00 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 9)
18.30 ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH:
1.++ Janina i Teofil Polan i zmarli z Rodziny
- + Danuta Bartyna (intencja od uczestników pogrzebu)
- + Jadwiga Bartosiak (intencja od uczestników pogrzebu)
- + Janina Biss (intencja od uczestników pogrzebu)
- + Tomasz Tłustochowski (intencja od uczestników pogrzebu)
- + Tadeusz Sobczyk (intencja od uczestników pogrzebu)
- + Alicja Ferenc (intencja od uczestników pogrzebu)
- + Leokadia Stachnik (intencja od uczestników pogrzebu)
SOBOTA 10.10.2020
7.00 ++ Henryk Ryglowski (10 r.śm.); Rodzice: Józefa (f) i Andrzej; Julia i Władysław
9.00 ++ Tato Jerzy, Agnieszka, Sławek, Adrian
18.30 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 10)
DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 Z podziękowaniem Panu Bogu przez przyczynę Matki Najświętszej za przeżytych 29 lat
w małżeństwie Doroty i Piotra i z prośbą o zdrowie, bł. Boże i wszelkie potrzebne łaski na dalsze
lata życia rodzinnego
9.00 ++ Antoni Pasławski, Dziadkowie: Józefa (f), Stanisław
11.00 ++ Rodzice: Józef i Maria Pilarczyk; Ojciec Franciszek Publicewicz
11.00 W intencji Barbary Marii Matuszek
12.30 Z podziękowaniem Panu Bogu przez przyczynę Matki Najświętszej za przeżytych 60 lat
w małżeństwie Stefana i Marii Calińskich, z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla całej Rodziny
18.30 + Ewa Święcka (greg.27)
20.00 Z podziękowaniem Panu Bogu przez przyczynę Matki Najświętszej za przeżytych 30 lat
w małżeństwie Piotra i Ireny Piskorz, z prośbą o bł. Boże i wszelkie potrzebne łaski oraz opiekę
Matki Najświętszej na dalsze lata życia
PONIEDZIAŁEK 28.09.2020 ŚW. WACŁAWA, MĘCZENNIKA
7.00 Do Miłosierdzia Bożego za żywych
9.00 + Mąż Tadeusz ( msza z okazji imienin) i zmarli z Rodziny Baranieckich
18.30 + Ewa Święcka (greg.28)
WTOREK 29.09.2020 ŚWIĘTCH ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA i RAFAŁA
7.00 O zdrowie, bł. Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Najświętszej dla księdza Sławka
i wszystkich kapłanów
9.00 + Ewa Święcka (greg.29)
18.30 ++ Mąż Marian Barszczyk, Emilia, Stanisław, Ryszard, Genowefa Hrycak, Antoni Diak, Anna
Pawnuk
ŚRODA 30.09.2020 ŚW. HIERONIMA, KAPŁANA i DK
7.00 ++ Rodzice: Ewa i Roman
9.00 + Ewa Święcka (greg.30)
18.30 Nowennowa:
- O ochronę Bożą dla Julii
- Imieniny Michała Nawrockiego
CZWARTEK 01.10.2020 ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS, DZ. i DK
7.00 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 1)
9.00 + Marian Wodzisławski (intencja od małżonki)
18.30 ++ Janina, Stanisław, Maria, Kazimierz, Lutz
PIĄTEK 02.10.2020 ŚW. ANIOŁÓW STRÓŻÓW
7.00 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 2)
9.00 + Mąż Adolf
18.30 + Eugenia i Kazimierz Paszowscy i zmarli z Rodziny Mielniczynów, Sobczaków, Paszowskich
SOBOTA 03.10.2020
7.00 O wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy Parafian i Polaków
9.00 Msza o uzdrowienie do św. Charbela
18.30 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 3)
DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 + Waldemar Kiniorski
9.00 ++ Rodzice: Karolina (37 r.śm.), Wojciech, zmarła córka (2 miesiące po śmierci)
11.00 ++ Bogdan (4 r.śm.), Janina i Franciszek; Cecylia i Piotr
12.30 ++ Julian Matysiak, Żona Teresa i Syn Andrzej
12.30 W intencjach Wspólnoty Żywego Różańca
18.30 + Mąż Stanisław Nagoda (1 r.śm.)
20.00 + Józefa (f) Maciejewska (greg. 4)
DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 ++ Mąż Tadeusz (17 r.śm.) i zmarli z Rodziny Baranieckich
9.00 REZERWACJA
10.00 PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA
11.00 ++ Syn Zbigniew (16 r.śm.), Mąż Józef, Brat Władysław i zmarli z Rodziny Tatkowskich
i Nowaków
12.30 W intencjach Apostolatu Zbawczego Cierpienia przez wstawiennictwo bł. Lougiego Novaresse
o łaskę zdrowia dla księdza Janusza Marskiego
18.30 + Ewa Święcka (greg.20)
20.00 W intencji Mateusza z okazji 22 urodzin i imienin, z podziękowaniem Panu Bogu i ludziom za
otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia
PONIEDZIAŁEK 21.09.2020 ŚW. MATEUSZA APOSTOŁA i EWANGELISTY
7.00 O zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Najświętszej dla Krystyny Posyniak z okazji 80 rocznicy
urodzin
9.00 + Ewa Święcka (greg.21)
18.30 ++ Żona Janina Chabko (30 r.śm.) i zmarli z Rodziny
WTOREK 22.09.2020
7.00 + Ewa Święcka (greg.22)
9.00 ++ Halina Szeflar, Antonina, Józef, Jan Jóźwiak
18.30 ++ Rodzice: Maria (3 r.śm.), Zbigniew (3 r.śm.) i zmarli z Rodziny
ŚRODA 23.09.2020 ŚW. PIO z PIETRELCINY
7.00 + Ewa Święcka (greg.23)
9.00 ++ Tadeusz Bednarczyk (47 r.śm.), Teściowie: Antonina i Stanisław, Rodzeństwo: Irena i Jan
18.30 Nowennowa:
- Imieniny Wacław Paszowski
- Z podziękowaniem Panu Bogu przez przyczynę Matki Najświętszej za otrzymane
łaski i z prośbą o szczęśliwą operację dla Aleksandra
- ++ Sabina (1 r.śm.) i Jerzy Mikołajewscy
CZWARTEK 24.09.2020
7.00 + Tomasz Chodkiewicz
9.00 ++ Ewa, Irena, Stefan, Borys
18.30 + Ewa Święcka (greg.24)
PIĄTEK 25.09.2020
7.00 Intencja dziękczynno – błagalna za dar życia i wiary, w dniu urodzin Natalii, z prośbą o ulgę
w bólu i cierpieniu oraz za wszystkie osoby, które pomagają w jej niepełnosprawności
9.00 + Ewa Święcka (greg.25)
18.30 Zbiorowa za zmarłych:
- + Mieczysław Kozłowski (4 r.śm.), Mama Wanda Kozłowska
- + Ryszard Frelek (intencja od uczestników pogrzebu)
- + Jolanta Wijas (intencja od uczestników pogrzebu)
- + Danuta Bartyna (intencja od uczestników pogrzebu)
- + Maria Graczyk (intencja od Rodzin: Dudczak, Bocheńskich, Czerniejewskich, Ustorczak)
- + Janina Bednarska (intencja od uczestników pogrzebu)
- + Janina Biss (intencja od uczestników pogrzebu)
- + Jadwiga Bartosiak (intencja od uczestników pogrzebu) – i jeszcze 09.10. godz 18.30
- + Bronisław Mul (intencja od Rodziny)
- + Zofia Brodacka (intencja od Rodziny)
- + Helena Kruczek (intencja od uczestników pogrzebu)
- + Maria Krasnodębska (intencja od uczestników pogrzebu)
- ++ Helena i Wiktor Noskowscy
- + Andrzej Krupa (intencja od uczestników pogrzebu)
- + Marian Wodzisławski
SOBOTA 26.09.2020 ŚW. KOSMY i DAMIANA, MĘCZENNIKÓW
7.00 W intencji Panu Bogu wiadomej
9.00 + Ewa Święcka (greg.26)
18.30 + Jadwiga Śmiechowicz (11 r. śm.)
DWUDZIESTA CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA, 13.09.2020
7.00 W intencji powołań kapłańskich
9.00 ++Feliks, Jan, Stanisław , Helena, Genowefa
11.00 ++ Danuta i Marian Latkowscy
12.30 Za Parafian
18.30 + Ewa Święcka (greg.13)
20.00 + Ignacy Krawczyk (2 r.śm.)
PONIEDZIAŁEK 14.09.2020 PODWYŻSZENIE KRZYŻA ŚWIĘTEGO
7.00 + Mama Ewa Dubanik (6 r.śm.)
9.00 + Ewa Święcka (greg.14)
18.30 W intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Radia Maryja i Telewizji TRWAM
WTOREK 15.09.2020 NMP BOLESNEJ
7.00 ++ Ojciec Edward (48 r.śm.) i zmarli z Rodziny Wojtychów, Kiedewiczów i Lazarowiczów
9.00 + Ewa Święcka (greg.15)
18.30 + Hanna Szczeblowska (2 r.śm.)
ŚRODA 16.09.2020 ŚW. KORNELIUSZA i CYPRIANA, BISKUPA,
7.00 + Mirosława (f) Kuklok (intencja od chrześnicy Bożeny z Rodziną)
9.00 + Ewa Święcka (greg.16)
18.30 Nowennowa:
- imieniny ks. Mateusz Ciesielski
- + Adolf, Maria Tyszkowscy, Żona Janina
CZWARTEK 17.09.2020
7.00 ++ Mąż Zbigniew (15 r.śm.), Siostra Grażyna, Szwagier Włodzimierz i zmarli z Rodziny
Szczepańskich i Kłobusów
9.00 REZERWACJA
18.30 + Ewa Święcka (greg.17)
PIĄTEK 18.09.2020 ŚW. STANISŁAWA KOSTKI, ZAKONNIKA, PATRONA POLSKI
7.00 Z podziękowaniem Panu Bogu i NMP za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla
kapłanów
9.00 + Ewa Święcka (greg.18)
18.30 Z podziękowaniem za przeżytych 10 lat w małżeństwie Karola i Magdaleny i z prośbą o zdrowie,
bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia
SOBOTA 19.09.2020
7.00 ++ Jan Maszyna, Krzysztof Maszyna
9.00 + Stanisław (32 r.śm.)
18.30 + Ewa Święcka (greg.19)
DZIEWIETNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 +siostra Teresa (1r.śm) bracia Andrzej (8r.śm) , Stanisław (12r.śm) ++ zm. z Rodziny
9.00 + Cecylia Schudy (3 r. śm.) +mąż Józef, +ich Rodzice i Rodzeństwo ++zm. z Rodziny
11.00 +Mieczysław i + Jan
12.30 Za Parafian
18.30 +Rafał Kawala (6 r. śm), +Jacek Kawala (11 r. śm)
20.00 +żona Barbara (10 r. śm.),+mama Marianna, +tata Ludwig, +brat Leon, + bratowa Halina ++ zm. z rodziny Maciejewskich i Andrzejewskich
OSIEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 Z podziękowaniem Bogu i ludziom za 80 lat Stanisławy (f) Wiśniewskiej z prośbą o zdrowie bł. Boże, opiekę Matki Najświętszej dla niej i jej córek z rodzinami i wnukami
9.00 + Tato Franciszek (65 r. śm.) mama Zofia, brat Jerzy, Edward Porysiak, babcie i dziadków,
11.00 +Adam Baran (11 r. śm.) Helena, Czesław Barańce i zm. z rodz. Baranów,
12.30 W intencji Żywego Różańca z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej na każdy dzień życia
18.30 Dziękczynna za łaskę zdrowia Jadwigi
20.00 ++ Bronisław Kusy (30 r. śm.)
SIEDEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 +Hanna Szczeblowska
9.00 + + Rodzice Genowefa, Wacław Bieniowie, Aleksandra Różycka, Elżbieta Owczarz, Jan Konieczny.
11.00 + mąż Mieczysław (5 r. śm.) ++ Jego Rodziców, rodzeństwo, rodziców ofiarodawcy,
12.30 W intencji Anny Janusz z okazji 90 rocznicy urodzin, z podziękowaniem Bogu i ludziom za wszelkie dobro i z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej na każdy dzień życia
18.30 +Ewa Komorek (5 r. śm.) o radość nieba i potrzebne łaski u Boga
20.00 W int. Anny z okazji Imienin o zdrowie, głęboką wiarę, nawrócenie i przemianę serca,
SZESNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 ++ Kazimierz Wlaźliński (4 r.śm.) i zmarli z Rodziny Hallerów i Wlaźlińskich
9.00 + Tato Władysław Kobyłecki (5 r.śm.)
11.00 W intencji Mariana (m) z okazji 90 urodzin i jego małżonki Janiny, o łaskę zdrowia, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej
12.30 W intencji Jerzego i Marii Obron z okazji 57 rocznicy sakramentu małżeństwa, z podziękowaniem Bogu i ludziom za wszelkie dobro i z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej na każdy dzień życia
12.30 O bł. Boże, dary Ducha św. i opiekę NMP dla ks. Krzysztofa z okazji imienin.
18.30 ++ Aleksandra (f) i Leon Nowogrodzcy; Janina, Helena, Stefania, Kazimiera (f), Włodzimierz, Stanisław i zmarli z Rodziny Kowalskich
20.00 ++ Emilia Sokół (23 r. śm.), Marianna Łukaszewska (10 r.śm.)